Şimdi Ara

ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMESİNE KESİN ÇÖZÜM!!! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
29
Favori
153.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bc acil kurtarmada bloglarda cok doner olmus hair activ le farki nedir
    Tesekkurlr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radomisly

Onereceginiz Guvenli bir site yok mudur ? Salonlar 2 katinda fazla ucretlendirme yapiyor

Ben salonlardan alıyorum, ürünlerin asıl liste fiyatı salonlardaki fiyatlardır.Tek kendiniz kullanacaksanız 4 ay gidecek, o yüzden fiyatı çok farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 9 Eylül 2018; 14:59:39 >
  • Peki hocam son bi soru 3d men drek erkek unurunu bc activ ise unisex hangsni tercih ettigmzin bir ayrmi var mi siz onceleri 3d onerirken bc e neden gectnz teskrler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Radomisly

Peki hocam son bi soru 3d men drek erkek unurunu bc activ ise unisex hangsni tercih ettigmzin bir ayrmi var mi siz onceleri 3d onerirken bc e neden gectnz teskrler.

3dmen konusunu yazarkwn bonacure kıllanmamıştım.Denedikten sonra bonacure serisinin daha kaliteli olduğunu gördüm ve içinde panthenol var.Diğer dökülme önleyicilerin aksine saçı kurutmaz.

• Aldim hocam bc sampuani bir haftadr kullaniyorum iyi veya kotu bi etksi yok smdlk sdce saca hacim vermiyor markt sampuanlrna gore guclendrckse o cokta onemli degil zaten. Kerastase sampuanlardanda bahsetmissinz onlarn etkileri nasl bc sampuana gore bilgi vereblirmsniz.

• Radomisly R kullanıcısına yanıt
    Kerastase homme serisi erkekler için genetik dökülmeyi önlemek amacıyla üretilmiştir.Specifique stimuliste de mevsimsel dökülmeleri engeller.Kerastase homme ve bonacure hair activator şampuanların içindeki etken madde aynıdır.Bonacure daha hafiftir ve nem ihtiyacını karşılar.Homme biraz da ağırdır, biotin vardır ama ben dışardan alındığı zaman etkisi olur mu onu çok fazla zannetmiyorum.

• Sadece şampuan kullanımı dökülmeyi önlemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Son Perde

Sadece şampuan kullanımı dökülmeyi önlemez.

Whatsapp grubuna gel nasıl önlemiş göstereyim

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Milletin heveslendirip umutlarıyla oynamaya utanmıyormusun? Bide hala idda ediyor önerdiğim şampuanı kullanın diye.Şampuanlar tek başına iş yaramaz.Wpyi birakta seni sacimindokturu.com alalım.Bu söylediklerini orada yazda bakim ne oluyor.Seni forumdan attırırlar.Tekrar diyorum minoxil veya losyon kullanmadan sadece şampuan hiçbirşey ifade etmez.

• quote:

quote:

quote:

Milletin heveslendirip umutlarıyla oynamaya utanmıyormusun? Bide hala idda ediyor önerdiğim şampuanı kullanın diye.Şampuanlar tek başına iş yaramaz.Wpyi birakta seni sacimindokturu.com alalım.Bu söylediklerini orada yazda bakim ne oluyor.Seni forumdan attırırlar.Tekrar diyorum minoxil veya losyon kullanmadan sadece şampuan hiçbirşey ifade etmez.

Bu forum sitesinde herkes benim ne olduğumu biliyorlar, herkes bana sorar.Git başka yerde reklamını yap.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu forum sitesinde herkes benim ne olduğumu biliyorlar, herkes bana sorar.Git başka yerde reklamını yap.

Yav he he.

• 3d mension den memnun kalmadim gecen sene kullandim.Saci kuruttu kepek yapti ama dokulmeyi kesmis gibiydi.

Şimdi bonacure denemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 15 Şubat 2017; 23:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

3d mension den memnun kalmadim gecen sene kullandim.Saci kuruttu kepek yapti ama dokulmeyi kesmis gibiydi.

Şimdi bonacure denemeyi düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Tabiki ben hala kullanıyorum bayilerinden satın alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 9 Eylül 2018; 15:0:56 >
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Siz nereden aldınız hocam resmi bayilik var mi acaba?Ben netten aldim belki de çakmaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Siz nereden aldınız hocam resmi bayilik var mi acaba?Ben netten aldim belki de çakmaydı.

Schwarzkopfun sitesinde salonlardan bana yakın olan bayilerinden alıyorum, oraya bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 9 Eylül 2018; 15:1:55 >
  • Hair activator bende işe yaramadı hala çok dökülme oluyor saçımı yıkadığım zaman. Kasım ayından beri kullanıyorum.
  • hair activator'ün içeriğini biri paylaşabilir mi hangi elementler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutgs54

hair activator'ün içeriğini biri paylaşabilir mi hangi elementler var?

Codecheck uygulamasından bütün profesyonel ürünlerin içeriklerine bakabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.