Şimdi Ara

Ericssonlar için mükemmel bir program My Phone Explorer (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
22.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu program süper. w800i de kullanıyordum. Msjları bilgisayarınızdan yazabiliyorsunuz. Ancak m600i için böyle bir program bulamadım. Bilen varsa çok iyi olur.
  • beyler en son sürümümü kullanıyorsunuz. konu başlığındaki versiyondan sonra bi arkadaş 2. sayfada son sürüm diye link vermiş.Hangisi daha iyi.
  • w810i ile cok iyi calıstı ama k610i ye uyumlu olanı varmı yada k610i ile nasıl kullanırım? baska bir program varmı k610i ile uyumlu?
  • k610 ile uyumlu bi program buldum ama bulmaz olaydım tlf kayıtlarımı mahvetti. zaten 05... die giden numaraların basına +90 koydu ustune isimleri ve numaraları kafasına gore degistirdi allahtan yedeklemiştim numaralarımı da eskisini tek tek tekrar yazdım yaklasık 4saatimi aldı tavsiye etmem kullanması karısık bi program my phone explorer i icat edenlerin elleri dert gormesin ama ben yinede sorayım k610 ile uyumlu my phone explorer gibi kolay kullanımlı bi program varmı? bide programın adını vermeyi unuttum mobile master

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunince -- 30 Eylül 2007; 16:37:14 >
  • arkaşlar programı kurdum teli data kablosuyla bağlıyorum bağlantı görmüyo diyo detaylı bi şekilde anlatır mısın?
  • k550i için olmuyo mu bu program ??
  • yapabildim çalıştırdı paylaşım içn tşkler gerçekten çok güzel bi program
  • Outlook ile senkronizasyonu varmı ?
  • k700i ile olmaz mı
  • k790i de Mesajları saklamak istiyorum yedeklemek bu mümkünmüdür?
  • güzell bi program teşekkürler
  • Data kablosu ve BT ile K700 de olur
    Ben eski telimle bağlanmıştım

quote:

Orjinalden alıntı: oTaKuRoN

k700i ile olmaz mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

k790i de Mesajları saklamak istiyorum yedeklemek bu mümkünmüdür?

Evet pc ye yedeklenebiliyor.
  • ben bltth ile bağanıyorum, herşey tamam fakat msj gönderemiyorum, nedir bunun hal çaresi? :)
  • tamamdir arkadaşlar mesaj işini hallettim fakat kuucuğunu işaretlememe rağmen durum raporu gelmiyor
  • telefonda her işlemi sorunsuzca yapabiliyorum artık çok teşekkürler programı yapana ve buraya ekleyen arkadaşımıza
  • şuan sorunsuz çalışan link verebilecek biri varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnr22

şuan sorunsuz çalışan link verebilecek biri varmı?

google da myphoneexplorer diye arat.çıkar mutlaka.bulamazsan setup'ını yollarım sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnr22

şuan sorunsuz çalışan link verebilecek biri varmı?

My Phone Explorer

quote:

Orjinalden alıntı: afrodit06

w810 da kullanıyorum çalışıyo güzel ama telefondaki herşeyi yedeklemiş telefonu çıkarıyorum ama hala telefondaki bilgiler programda yüklü ve silemiyorumda öyle kalıyor. bu yüzden sinirimi bozdu bende programı kaldırdım böyle saçma şey olurmu.
    kaydetmek istediğini kendin kaydedersin ama telefonu bağlar bağlamaz istesende istemesende herşeyi kaydediyor telefonu çıkar yine orda kalıyor.birde istersen şifre bırak diyor.saçma bişey ya istemeden telefonun içindekilerini kaydet sonra şifre bırak de
    niye yazdım programın bu özelliğine kimse deyinmemiş.herkes nekadar harika olduğundan bahsediyor ama programın izinsiz olarak telefonun içindekilerini yedeklemesine ve bir daha silinmemesine kimse deyinmemiş.

Senkronizasyonu kapatırsan yedekleme yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Praetor -- 10 Nisan 2008; 17:09:29 >

• arkadaşlar com10 üzerinden blue sloeil vasıtasıyla bağlanmaya çalışıyorum fakat "telefon tanımlanamadı" hatası veriyor.. ne yapmalıyım..
    not: telefon sony ericsson w810i
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.