Şimdi Ara

ereyon.com guvenılırmı beyler bırsey alacamda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ereyon.com guvenılırmı beyler bırsey alacamda alan arkadslar veya bılgısı olan arkadaslar yazarsa kargo ısı nsl oluyor bırde dedıgım gıbı sıte guvenılırmı beyler acıl cevaplarsanız sevınırım saygılar cevap veren arkadaslara sımdıden tesekkurler

• izmirli bi arkadaşım sürekli ereyon dan alış veriş yapıyor. hem doğan gurubuna para kazandırmak istemiyor, hem de ereyon izmir firması, kargolar daha çabuk geliyor. sıkıntı olacağını sanmam.
  • TAMAM KARDESIM ya aslında alacagım 90 tl lık bısı de bılgın ıcın tesekkurler verıyorum ozaman siparisi
  • süper sitedir çok kez alışveriş yaptım
  • tavsiyet etmiyorum.garip site ,393 e star 2 telefon aldık hızlı kargo diye 3 gün tedarik edilmedi,arıyoz bugün ,yarın bugün yarın fos.. iptal ettik kredi kartına hala yatırmadılar 10 gündür.
  • researcher12 benımkıde 1 haftaya yakın surdu aynen stogunda olmayan urunu var gosterıyor sonrada tedarık edılıyor dıye beklettı
  • bugünde yatmadı.ya bide limiti gitti kartın yazıklar olsun.yarın da sçp sıvamak şart oldu.erkek elemana bağla diyecem bayana.
  • Kesinlikle güvenilir...

12 saat içerisinde izmirden bursa ya teslimat yapıldı ben bile teslimat hızına şaşırdım. bu süreçte 3 kez mail attım , en geç 10 dakika sonra cevap verildi.gerçekten memnun olduğum bir alışverişti.Kesinlikle güvenebilirsiniz.Bundan sonra ereyondan çok alışveriş yapacağa benziyor. ;)
  • bu site bana stoklarında olmayan ürünü sattı. neden böyle bir şey yaptıklarını sorduğumda ise siz sözleşmeyi okumadınız mı , bizim bir ay tedarik için süremiz var dilye beni suçlu çıkardılar. anlayacağınız müşteri memnuniyetinden asıl anlamayan kendileri . üstelik parayı da iade etmek için bin dereden su getiryorlar sizi bekletiyorlar. gerisini siz düşünün. hem olmayan ürünü sat , hem de parayı ödemek için beklet . işte site bu. alışveriş yapmak isteyenlere duyurulur. daha fazla bilgi almak isteyen şikayet var .com daki şikayetleri okusun . orda benim gibi bir sürü örnek var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.