Şimdi Ara

erepublik --durma gel !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyun web tabanlı dunya simulasyon oyunudur oyunda işe giriosunuz şirket kurabılıyorsunuz milletvekılı olabılıyorsunuz hatta basbakan

herneyse gelelım konumuza oyunda ulke nufusu onemlı cunku savaslara katılabılıyorsunuz ve turkıye zor durumda hem zevk almak hem de yardımcıolmak ıcın lutfen bırazdan vereceım lınkten uye olursanız hem siz kazanın hem ben hemde ulke

oyun ingilizce ama fazla zor deil gunde 1 dkkanızı ayırsnız yeter oyuna gırınce daha da anlıyacaksınız

son olarak onerebıleceım bır oyun ve lutfen katılacak olanlar soylerse sayımızı da bılelım partı bıle kurabılıyoruz

şimdilik uye olmanız yeterli

oyunda turkıye gercekten zor durumda israil ve yunanıstan ile savas halındeyız kazaklarla iş birliği yapıyorus vs. lütfen kayıtsız kalmayın

hem eğlenceli hem sürekleyici bir oyun

işte link benim referansım

www.erepublik.com/en/referrer/ironskyfighter

• üye oluyorum.
  • Böyle oyunları severim. Şimdi uye olucam fakat bu kademe yukselmesı nasıl oluyor? Bir de ne kadar sürede gerçekleşiyor?
  • ben izmirden milletvekili olmuştum . Yöneticilerin türklere gıcığı var. Olduktan 2 gün sonra multi diye ban yedim.
  • Oyun ucretli mi?
  • oyun ucretlı deıl ama coğuoyunda olduğu gibi premıum tarzı şeyler var ama o kdr onemli deil

ayrıntılı blgi edınmek isteyenler her konuda msnimi ekleyebılırler daha rahat yardım edebılırım suan cıkmam gerekıyor

teşekkurler turkishguard@windowslive.com
  • Level 5 seviyesine kadar (4-5 gün sürüyor heralde) savaşlara katılamıyorsunuz.
    Level 5 den sonra hızlı bir şekilde level 18-19 a kadar gidiyorsunuz.
    Günlük olarak 2 exp askeri eğitimden,1 exp işte çalışmaktan ve günde 5 kere savaştığınızı varsayarsak günlük olarak 13 exp puanı alıyorsunuz.
    Bu şekilde 6 ayda level 20 ye gelebilirsiniz.Level 20 itibari ile toplam 1000 exp puan alırsanız bir üst levele geçilmiş oluyor. (2 ay 10 gün filan sürüyor)
    Burada önemli olan askeri gücünüzdür.standart eğitimde 0.04 puan artışı oluyor.Yeni gelen sistemle gold karşılığı 0.06-0.12 oranında eğitim skilliniz artabiliyor.

geniş bilgi için. : http://wiki.erepublik.com/index.php/Main_Page/T%C3%BCrk%C3%A7e

refaransımdan üye olmak isterseniz : http://www.erepublik.com/en/referrer/Mucadele

quote:

Orijinalden alıntı: Ericartman1

Böyle oyunları severim. Şimdi uye olucam fakat bu kademe yukselmesı nasıl oluyor? Bir de ne kadar sürede gerçekleşiyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.