Şimdi Ara

Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
12
Favori
49.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vipte ilk gün lacoste 2 gömlek beğenmiştim,ama şimdi alırım birazdan alırım derken stok tükendi.belki site tamamen açılınca yeni ürün yüklerler diye düşündüm ama koskoca erende sadece 2 sayfa gömlek var şuanda.pololar da aynı şekilde.onceki sezonda yaklaşık 129 luk ürünler 169 olmuş,89 liraya satılan keten lacoste ayakkabılar 129..yine piyasaya göre 40-50 tl ucuz ama önceki çadırlardan çok daha vasat bi çadır olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eren holding, 500bin ayakkabı sitesini rafa kaldırmıştı, siteyide superstepe yönlendirdiler. Muhtemelen bu da açılmış son çadır olacak. Bu kadar kötü olmasının başka bir açıklaması olamaz..
  • adamlar uçuyor . isteyen alsın mantığı.
  • Öyle birşey olacağını zannetmiyorum ama bu çadırında mantıklı bir açıklaması yok gerçekten trendyolda ocassionda satılan ürün çeşitliliğine bakıyorum burdaki onların 10/1 etmez resmen fiyasko bence herkes 4443736 arayıp şikayetlerini iletsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bir daha aradım müşteri hizmetlerini efendim biz gerekli uyarıları ilgili departmanlara yaptık en kısa süre içerisinde ürün güncellenmesi eklenmesi olacaktır dediler bunlar bizle dalga geçiyorlar herhalde

• https://www.sanalcadir.com/Product/Product?uk=151166C&rk=700

arkadaşlar sizlerin yardımına ihtiyacım var.gecen sene 500bin ayakkabı dan almıştım fakat önlerden ve yanlarından acayip vuruyor.acaba ne yapmam lazım herhangi bir ayakkabıcıya götürsem yapar mı.ilk defa kauçuk cins ayakkabı aldım onda da pişman oldum.fikirlerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 20 Şubat 2018; 18:30:18 >
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Ben de daha önce böyle bir hata yapmıştım,bahsettiğin yer tabana bağlı olduğu için genişleme şansı yok malesef.Ben çözümü başkasına vermekle buldum giymedim yani.
  • Stoklar yenilendi diye mail geldi. Ama ben bir değişiklik göremedim

• Aynen bunlar dalga geçmenin boyutunu iyice artırdılar

• mckanrap M kullanıcısına yanıt
    Çok kötü.

Çok az ürün var. Fiyatlar da yüksek.

• "Siz ürün almayın umrumuzda mı? Biz site hitinden, reklamlarından zaten parayı vururuz" mantıgı..
  • iade ve degisim de sıkıntı cikarir mi site?

• Stok yeniledik diye mail geldi ama yok. Hiç birşey eklenmemiş fiyatlarda pahalı. Hey gidi sanal çadırlar hey.
  • Talep dusuk sanırım, pazar gecesı verdıgım sıparıs salı gunu (dun) gelmıs :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 21 Şubat 2018; 14:22:23 >
  • ^Teacher^ kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal bende vereceğim birine giyilmiyor bildiğin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle bısı yok, su renklere bakın :) 5 yıllık teshır mıdır nedır tabanı bıle erımıs

• quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Boyle bısı yok, su renklere bakın :) 5 yıllık teshır mıdır nedır tabanı bıle erımıs

çok üzücü böyle saçma iş olmaz buna indirim zaten denmez üstüne b.ktan malı gönderiyorlar. Zaten o b.ktan malın fiyatı o.
    Umarım bende alışveriş yapmmıştım böyle gelmez.

• quote:

Boyle bısı yok, su renklere bakın :) 5 yıllık teshır mıdır nedır tabanı bıle erımıs

anlamak güç

• Ignite kullanıcısına yanıt
    dazed D kullanıcısına yanıt
    Degısım de yapmıyolarmıs, oysa kı hala mevcut stoklarda.. Konustugum hanımefendı ne kadar alıskınsa bu duruma dırekman ıade edın o zaman dedı, herhangı bır ozur, mahcubıyet yok tabı kı :)

• quote:

Degısım de yapmıyolarmıs, oysa kı hala mevcut stoklarda.. Konustugum hanımefendı ne kadar alıskınsa bu duruma dırekman ıade edın o zaman dedı, herhangı bır ozur, mahcubıyet yok tabı kı :)

Sanalçadır da hiç bir zaman değişim olmadı. Sadece iade yapılıyor.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.