Şimdi Ara

Eren Holding - Sanal Çadır (Şubat 2018 Sezonu) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
12
Favori
49.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary!

Arkadaşlar sitede fotoğraflar yüklenmiyor sizde de böyle bir sorun var mı?

bende yok da zaten sitede birşey yok beden de yok doğru düzgün birşeyde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FcbAYERN -- 19 Şubat 2018; 8:38:34 >
  • Şimdi müşteri hizmetlerini aradım gün içerisinde stoklarımız yenileniyor takip altında kalmanızı dilerim dedi bakalım ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar mail, reklam, sms vs. şişirdiler ortada bir b*k yok. Gün içersinde eklenecekmiş. Arkadaş yılda iki defa açıyorsunuz bu ürünlerin 1 ay öncesine, hadi 1 hafta öncesine kadar netlestirilmesi gerekiyordu. Ürün ekleyeceklerinden supheliyim de millet işi gücü birakacak sizin ürün eklemenizi mi bekleyecek.

Fiyatların şişik olmasına diyecek laf yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi INDIGO -- 19 Şubat 2018; 10:38:0 >
  • INDIGO I kullanıcısına yanıt
    Valla bencede yalan gibi geldi ürün eklemesi isterseniz sizde bir arayıp sorun size ne diyecekler 4443736

• marka takıntılılara önce dandik, sezonlardır satamadıkları sırf logo var diye alınması düşünülen ürünleri verecekler sonrasında da 3-5 güzel ürünle göz boyayacaklar. 2015 mart ayında açılan çadırın tadı hiçbir yerde yok..
  • Kendi mağazaları olan SuperStep'de indirimli(!) Converse 98TL, o kadar şişirilen Sanal Çadır da 89TL.....
    https://www.superstep.com.tr/converse-ayakkabi-modelleri?sort=L2H

Aman ne büyük indirim yapmışlar.
  • Harbiden trendyol'dan 139 liraya aldığım ve 5 ay giyinip topuk kısımları yırtılan ayakkabıyı 199 liraya satmaktadırlar şu anda. Ve her saat numarası da tükenmektedir. Varın siz düşün nasıl kar ettiklerini...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legendary! L kullanıcısına yanıt
    Bende de vardı bu sorun hatta ben vip üyeydim bu sorun yüzünden alışveriş yapamadım. Meğersem sorun güvenli internetten dolayıymış. Türk Telekom online işlemlerden güvenlineti kapadım düzeldi.

• Hikaye.. geçen sene 100 liraya aldıgım ayakkabı 200 olmuş neresi indirim bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 19 Şubat 2018; 12:44:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya herro ya merro kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim benimde aklıma o geldi. Çünkü modeme bağlı telefon ve pc den aynı sorunu yaşıyorum, kapattırıp bir denerim bende. Aynı şey lacoste un kendi sitesinde de oluyor çok ilginç.

• yine kendi siteleri olan 500bin ayakkabıdan 49 liraya, 59 liraya aldığım converse ayakkabılar 90 lira şu an. Ki şöyle bir şey var sattığı ayakkabıların tamamı sürekli olarak Morhipo ve trendyol'da satılıyor aynı fiyata. Çek veya hopi kullandığınızı düşünürseniz Sanal Çadır fiyatlarından çok daha ucuza denk geliyor.
  • gant ile lacoste ayakkabı kalıpları aynı mı?
  • resmen fiyasko.
    lacoste mont yok, nautica montlar belediye yardımı gibi.
    camper 2 tane leş model kalmış.
    lacoste gömlekler trendyol ile hemen hemen aynı, çadır için pahalı.

ürün gamı vip'te de böyleyse fiyasko üstü fiyasko.
  • Tırtıngen

• ilk açıldığından beri bir şey almam kendilerinden , pek eksikliğini hissetmedim
  • çöp bune ya
  • Bir ürün dahi beğenmedim. Fiyatlar inanılmaz yüksek. Boşuna uğraşmışlar.
  • Bir de telefona mesaj geldi '' Bu gece plan yapmayın! Beklenen gün geldi! '' şaka gibi ya
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Vip de bile birşey yoktu. Açmamla kapatmam bir oldu.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.