Şimdi Ara

Eren Holding Sanal Çadır sanalcadir.com açılıyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
26
Favori
73.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şifre alabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sifre paylasabilecek biri varmi?
    Sadece urunlere bakmak icin

• Merhaba, şifre alabilir miyim? 3 adet ayakkabı alacağım da.

• UfukAkkus1 kullanıcısına yanıt
    mail : ozgursayilgan@gmail.com
    Şifre: vip1907vip

• quote:

Orijinalden alıntı: hissedersin

mail : ozgursayilgan@gmail.com
    Şifre: vip1907vip
    Şifre hatası veriyor

• doncorleone06 D kullanıcısına yanıt
    Konu sahibinin şifresi ondan ister misiniz değiştirmiş olabilir @osgour 👍

• ynen

• Uygun olan varsa şifre paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibinin hesabiyla farkli zamanlarda 2 adet ayakkabi aldim. İlk siparisim bu sabah teslim edildi kendisine birde buradan tesekkur etmek istedim.

Eren Holding Sanal Çadır sanalcadir.com açılıyor

• bundan bize ne

• Evet şifre yanlış özelden alabilirmiyim

• ben de şifre rica edebilir miyim

• vip üyelik alabilirmiyim

• ürünlere bakabileceğim hesap var mı?

• fatih0205etgmailnoktacom

9588687135 buradan alılşveriş yapabilirsiniz, hiç olmazsa kargo bedava olur:)

alışverişi yaparken sepeti kontrol etmeyi ve adresinizi ekleyip seçmeyi unutmayın.

• Bende alabilir miyim şifreyi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu lacosteun ayakkabıları hiç rahat değil sezon magazasinda denedim bugun kalas gbi ayakkabı tabanı rahat değil kumaşı da,nasıl giyiyorsunuz?

• Bu süreçte herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şöyle bir durum var. Benim hesabımdan hiç alışveriş yapmasanız bile ben yine de vip üyeyim. Yanlış anlaşılma olmasın :) Amacım sizlere yardımcı olmaktı.

Genel satış açılmış. Bundan sonra Vip üyenin tek avantajı kargo bedava olması, (normalde 100 tl üzeri bedava) ve Burberry markası ürünlerini görmek.

Bu süreçte beni tek kızdıran konu şu oldu, hesabıma site 20 TL indirim kodu tanımladı. Alışveriş yapanlardan biri kullanabilirdi.Ama fırsatçının teki sırf bedava ürün almak için girmiş bu kodla çorap almış :) Normal alışverişini yapsa zaten bir şey demeyeceğim. Aşırı sinirlendim bu olaya. Zaten kendisiylede görüşüp siparişini iptal ettirdim. Onun haricinde herkese yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: osgour

Bu süreçte herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Şöyle bir durum var. Benim hesabımdan hiç alışveriş yapmasanız bile ben yine de vip üyeyim. Yanlış anlaşılma olmasın :) Amacım sizlere yardımcı olmaktı.

Genel satış açılmış. Bundan sonra Vip üyenin tek avantajı kargo bedava olması, (normalde 100 tl üzeri bedava) ve Burberry markası ürünlerini görmek.

Bu süreçte beni tek kızdıran konu şu oldu, hesabıma site 20 TL indirim kodu tanımladı. Alışveriş yapanlardan biri kullanabilirdi.Ama fırsatçının teki sırf bedava ürün almak için girmiş bu kodla çorap almış :) Normal alışverişini yapsa zaten bir şey demeyeceğim. Aşırı sinirlendim bu olaya. Zaten kendisiylede görüşüp siparişini iptal ettirdim. Onun haricinde herkese yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Ürünler geldi çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.