Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kontendoo

cumartesi öğlen vermiştim, yeni sipariş yazıyor sipariş sayfasında. ne hazırlanıyor yazıyor ne de kargoya verildi.

2-5 iş günü içinde kargoya verilecektir diyor

biraz okuyalım arkadaşlar
  • hocam yanlış anlama ama bence ikisi de tip olarak kötü ama illa seçim yaptırırsan siyah derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

kargoya verildi çarşamba elimde olacak

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=ET6003&rk=100

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=D01744&rk=850

Hocam mail yada mesaj geldi mi? Bende surekli kontrol ediyorum gidecegi kisi icin kontrol etmem gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sadece sipariş alındı diye mail gelmişti. Sonra hazırlanıyor yazdı bi süre sonra kargoya verildi yazıyor mail felan gelmiyor yani
  • aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Allah allah cok ilginc bende de bugun siparia hazirlaniyor oldu ama hic mail mesaj falan gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre654

Allah allah cok ilginc bende de bugun siparia hazirlaniyor oldu ama hic mail mesaj falan gelmedi.

spam diğer kutusuna gelmişti mail
  • Benimki bugün sabah kargoya verilmiş dün sipariş verdim

• Mitrovic kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler iki adet ayakkabi alicam. Ama ikiside olmayabilir ayağıma tam belli değil. 2sini de iade etmek durumunda kalırsam sıkıntı cikatmazlar di mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Beyler iki adet ayakkabi alicam. Ama ikiside olmayabilir ayağıma tam belli değil. 2sini de iade etmek durumunda kalırsam sıkıntı cikatmazlar di mi?

Kardesim ben onun bilgisini aldim. Ayakkabi numarasi olmadiysa iade edebiliyorsun ucretsiz ama degisim isteyemiyorsun. Tekrar siparis etmen gerekiyor ve tekrar 8.90 kargo ucreti veriyorsun

• quote:

quote:

Beyler iki adet ayakkabi alicam. Ama ikiside olmayabilir ayağıma tam belli değil. 2sini de iade etmek durumunda kalırsam sıkıntı cikatmazlar di mi?

Kardesim ben onun bilgisini aldim. Ayakkabi numarasi olmadiysa iade edebiliyorsun ucretsiz ama degisim isteyemiyorsun. Tekrar siparis etmen gerekiyor ve tekrar 8.90 kargo ucreti veriyorsun

İade ederken kargo ücreti iade ediliyor mu?

• quote:

quote:

Aynen hocam. Değişim yok. Benim demek istediğim 2 ayakkabı alıcam olmazlarsa ,2 sini birden iade etmek istersem firma iade konusunda sorun çıkarmaz di mi? Teşekkürler...

• air maxler her sıtede o fıyata zaten kasmanıza gerek yok ... aradıgınız modelı yazıp baska sıtelerde combo bıle bulunabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeLeRay

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=819474&rk=003
    bu linkteki ayakkabıyı alacam da beden ölçüleri Us mi yoksa UK mi bilgisi olan var mı acaba ?

Sitede hiçbir bilgi yok alan arkadaşlar neye göre aldınız?

• theg nasıl bir marka kalite olarak ? ilk defa görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: soul_spear

air maxler her sıtede o fıyata zaten kasmanıza gerek yok ... aradıgınız modelı yazıp baska sıtelerde combo bıle bulunabılır

yanlış anlamayın ama ben bulamadım, bi bildiğiniz varsa link paylaşır mısınız?
  • BU 8 9 10 11 NUMARALAR US Mİ EURO MU ARKADAŞLAR YAHU ?
  • 1 tane 46 numara kalmaz mı arkadaş.Bütün forum 2 metre mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

BU 8 9 10 11 NUMARALAR US Mİ EURO MU ARKADAŞLAR YAHU ?

Us

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.