Şimdi Ara

Erdoğan: İstanbul'a ihanet ettik, ben de bundan sorumluyum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
5.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grik3

quote:

Orijinalden alıntı: computeron

Erdoğan: İstanbul'a ihanet ettik, ben de bundan sorumluyum

Dikkat et sonunda onunki gibi olmasın

Ne adamlar gördüm hakkı tanığını söyleyen
    Ne adamlar gördüm hakkı bilirken hakkı çiğneyen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 22 Ekim 2017; 3:23:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kemale ermek nedir?
    Kamil olmak nedir?
    İnsan olmak nedir?

• Kemale ermekle şamile ermek arasındaki fark nedir?
    İnsan olmanın şartları nedir?
    İnsan olmanın şartları imanın şartlarının önünde midir?
    Ben bir abdalım açıklarsanız sizlerii de anlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0z0z -- 22 Ekim 2017; 3:38:35 >
  • Sorumluysan istifa diye bir mekanizma var siyasette, kullansanda kurtulsak senden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Olay ne, siz nereye cekmissiniz.

Umarim sadece espri olsun diye bu mesajlari yaziyorsunuzdur.

Olay istanbulun koyden kente donusu. Tayyip diyor ki "keske koy olarak kalsaydi. Bu kadar sehirlestirmeseydik."

Burada "cidden buyuk hata yaptik" tarzi bir yakinma yok.

Yok artık. Yuh ve hatta çüş! Menderes'in Beyazıt Meydanı'nın içine etmesiyle başlayan, yıllar içinde artarak devam eden ve son yıllarda da zirve yapan bir çirkinlik abidesi şehirden bahsediyoruz. Adam zaten görünen şeyi söylemiş, daha önce de söylediği, yeni bir olmayan bir şeyi tekrar etmiş, buna bile kulp mu buldun ? Hakikaten pes!

İlerleyen zaman, gelişen teknoloji ve ülkenin para görmeye başlamasıyla birlikte imkanların gelişmesi ayrı şey İstanbul gibi güzelim şehrin içine edilmesi, tarih boyunca kendiliğinden gelişmiş olan o kendine has kimliğini kaybedip ucube binalarla dolması, altyapı sorunu yaşaması, çirkinleştikçe çirkinleşmesi ayrı şeydir. Kaldı ki Erdoğan da bunu ilk defa söylemiyor.

Giriş cümlelerini iade ederek, bulduğum kulp nedir?
    Köy kalmasının doğru olduğunu söylüyor ve bence yanlış olurdu.
    Ben etrafa dikkat edebildiğim 89 yılından beri buradayım ve İstanbulun eski haline nazaran yeni görüntüsünü daha çok beğeniyorum.
    Butik şehir yapacaksan bu istanbul değil, Çanakkale olur,Amasya olur, Mardin olur vs.
    İstanbul bir metropol ve her tarafında gökdelenler, metro, insan vs. görmek isterim.

Gözünü ve zevkini gözden geçir o halde. Yollar düzeldi, ağaç vs. görünüyor dersen buna katılırım. Ama şehir daha iyi görünüyor, görüntüsü güzel diyenin aklından şüphe edilir, en iyi ihtimalle dalga geçtiği düşünülür. Çirkin binaların yükseldiği siluet diye bir şeyin kalmadığı, berbat hale gelmiş bir şehir var ortada. Butik şehirden bahseden falan yok. İstanbul'un görüntüsü zaman içinde kendi kendine oluşmuş, yukarıdan bir yerden bakıldığında insana huzur veren, hayran bırakan bir görüntüdür. Şimdi o görüntüden, siluetten eser kalmadı. El insaf derler adama. Ayrıca hiç kusura bakma da buna kültürsüzlük denir. Şehirde metroların olması, gökdelenler olması, insan olması ile şehrin içine edilmesi aynı şeyler değildir. Adam gibi yapılanmaya sahip her şehrin belli bir bölgesinde olur o gökdelenler ve şehrin yapısını bozmaz. Tutup Ayasofya'nın, Topkapı'nın, Sultanahmet'in arkasından yırtık dondan çıkar gibi gökdelen çıkarılmaz. Onu beğenende de bir sorun var demektir.

Ayrıca Erdoğan şehrin yapılanmasıyla ilgili fikrini daha önce birçok defa söyledi. Beğenmediğini, yanlış olduğunu söyledi. Kulp işte burada. Adam kendisi söylüyor burada bir yanlış var diye, maşallah adamı savunacağım diye onun söylediği sözü düzeltmeye kalkıyorsun...

Oldu, senin zevkine gore kendimizi ayarlayalim.
    Ilk cumlenden sonrasini okumaya gerek bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 22 Ekim 2017; 8:30:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• adam namaz kılıyor o kadarcık da olsun!
  • Erdoğan: İstanbul'a ihanet ettik, ben de bundan sorumluyum
  • "40 kat, 100 kat binalar yapmak sizi medeni yapmıyor.Ama biz de bu tuzağa düştük "demiş. Bu sefer de müteahhitler kandırmış reisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuhadarzade -- 22 Ekim 2017; 10:57:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf İstanbul a değil Türkiye'ye ihanet ettiler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: computeron

Dikkat et sonunda onunki gibi olmasın

https://m.haberler.com/sehit-cenazesinde-ataturk-anilinca-alkis-tufani-8516987-haberi/

Mustafa Kemal paşanın sonu böyle işte.

Yüz yıl sonra camide alkışlanıyor.

Cenazesi sırasında insanlar minarelere kubbelere yığılıyor.

Adam büyük adam büyük

• 2 metrekare yere girdiğinde bütün günahlarının bedelini ödeyeceksin.

• Mağdur edebiyatı yapmayıp,kandırıldık demeyip sorunu ve sorumluluğu kabul ettiğine göre işler kötü oy tarafında.

• İroniMan kullanıcısına yanıt
    Ne cevap yazmıssınız be hocam tebrik ederim

• furandor kullanıcısına yanıt
    Kac tane gordun?

• Madem ihanet etti yargı niye hesabını sormuyor? Tayyip istediği suçu işler sonrada salakların karşısına geçip ben suç işledim der ve alkışı toplar. Bu kadar asalak olunmaz insan kendini bu kadar mal yerine koymaz.
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    O kendi "ben ihanet ettim, sorumluyum" demesine ragmen burada da goruldugu gibi "yok o aslinda oyle demiyor" diyenler ve "sucunu itiraf edip af diliyor, daha ne yapsin" diyenler oldugu icin hesabi sorulmuyor. Savunacagim diye o kadar cok ugrasiyorlar, o kadar fanatik hale gelmisler ki artik acikca karsilarina gecip dalga gecse, salak yerine koysa gene devam ediyorlar.
  • Adam da hatasini kabul etmek var, bu bir erdemdir bence, yoksa 50 yillik siyasetci bin dereden mazeret uretmekte zorlanmaz,

Darisi kaybetmenin ve kendini elestirmenin hic olmadigi cehape ve kilisdaroglunun basina

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Madem ihanet etti yargı niye hesabını sormuyor? Tayyip istediği suçu işler sonrada salakların karşısına geçip ben suç işledim der ve alkışı toplar. Bu kadar asalak olunmaz insan kendini bu kadar mal yerine koymaz.

Çünkü Türk halkının çoğunluğunun ne olduğu malum. Bu ülkeye en büyük ihaneti onlar yaptı.

geriye kalan MALUM olmayan kesim niye sokağa çıkıp ihanetin hesabını sormuyor ? Anca klavye başında forumlarda yazı yazarlar

• quote:

quote:

quote:

Madem ihanet etti yargı niye hesabını sormuyor? Tayyip istediği suçu işler sonrada salakların karşısına geçip ben suç işledim der ve alkışı toplar. Bu kadar asalak olunmaz insan kendini bu kadar mal yerine koymaz.

Çünkü Türk halkının çoğunluğunun ne olduğu malum. Bu ülkeye en büyük ihaneti onlar yaptı.

geriye kalan MALUM olmayan kesim niye sokağa çıkıp ihanetin hesabını sormuyor ? Anca klavye başında forumlarda yazı yazarlar

Sokağa çıkanları Reis terörist olarak görüyor çünkü, polis de şiddette sınır tanımıyor. Klavyede de çok yazamıyorsun ayrıca, biraz ağır eleştiride Reis'in savcıları Cumhurbaşkanımıza hakaret edemezsin deyip seni gözaltına aldırıyor. Erdoğan'ın söylediğini biz Erdoğan İstanbul'a ihanet etti ve etmeye devam ediyor diye sosyal medyada yazsak savcılarımız soruşturma açacaktı hatta belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZ44 -- 22 Ekim 2017; 17:26:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

quote:

quote:

quote:

Sokağa çıkanları Reis terörist olarak görüyor çünkü, polis de şiddette sınır tanımıyor. Klavyede de çok yazamıyorsun ayrıca, biraz ağır eleştiri de Reis'in savcıları Cumhurbaşkanımıza hakaret edemezsin deyip seni gözaltına aldırıyor. Erdoğan'ın söylediğini biz Erdoğan İstanbul'a ihanet etti ve etmeye devam ediyor diye sosyal medyada yazsak savcılarımız soruşturma açacaktı hatta belki de.

yeri gelince ülkem için canımı veririm diye ortalıkta dolanıyorsunuz. ceza evine girmektenmi korkuyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.