Şimdi Ara

Erdoğan: Ey Trump, senin böyle bir yetkin var mı, emlak mı alıp satıyorsun?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Erdoğan: Ey Trump, senin böyle bir yetkin var mı, emlak mı alıp satıyorsun?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararı alan ABD Başkanı Donald Trump'a, "Ey Trump, senin böyle bir yetkin var mı, emlak mı alıp satıyorsun?" diyerek tepki gösterdi.

İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ülkeleriyle çarşamba günü "olağanüstü" toplanacağını hatırlatan Erdoğan, "Yani Trump, 'Ben yaptım oldu' demekle olmuyor. Ne olur biliyor musun? Sadece İsrail yaptıklarıyla kalır, ABD de aldığı bu adaletsiz kararla akıllara kazınır" diye konuştu.

http://t24.com.tr/haber/erdogan-ey-trump-senin-boyle-bir-yetkin-var-mi-emlak-mi-alip-satiyorsun,509378

|
    |

• Nezaman başı sıkışsa abd ve israil yardımına yetişiyor ortada ne man adası kaldı ne reza rüşvet muhabbetleri
  • Yüzbaşı
    912 Mesaj
    Dışından atıp tutuyor da içinden Allah razı olsun diyordur. Zarrab, dolar, kriz her şey unutuldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ati alan uskudari gecti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    2297 Mesaj
    Şimon peresti mecliste sen ve kabinen ayakta alkışlamamışmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

BİLİRKİŞİ
  • Binbaşı
    1521 Mesaj
    Nezaman başı sıkışsa abd ve israil yardımına yetişiyor ortada ne man adası kaldı ne reza rüşvet muhabbetleri

|
    |

zarrab davasının tırtın tırtı çıktığını kendinizdee biliyorsunuzda işte laf olsun...ha emperyalist mahkemesinde elle tuttulur birşey çıkçaktıkta sizin zümre unutçaktı? kargalar güler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Aralık 2017; 18:53:14 >
    |
    |
    spacenet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kerimcem

zarrab davasının tırtın tırtı çıktığını kendinizdee biliyorsunuzda işte laf olsun...ha emperyalist mahkemesinde elle tuttulur birşey çıkçaktıkta sizin zümre unutçaktı? kargalar güler

En son cemaat devlete sızdığında kargalar güler diyordunuz, dikkat edin de yine kandırılmayın.

Orijinalden alıntı: kerimcem

O davada ABD'ye giren çıkan yok olan bize olmuş. Bizden mal olarak çıkması gereken yani yurt içinde kalması gereken para sahte belgelerle yurt dışına kaçırılmış. Doların artışında bunun da payı var. Göz yumulsun diye dağıtılan rüşvetlere hiç değinmiyorum bile. Olan bize olmuş yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Aralık 2017; 19:12:56 >
    |
    |

• Yarbay
    7308 Mesaj
    [06 Eylül 2020 17:41:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Trump demedim kramp dedim

|
    |
1
Reklamlar
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,501
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.