Şimdi Ara

Erdoğan: Ey Trump, senin böyle bir yetkin var mı, emlak mı alıp satıyorsun?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararı alan ABD Başkanı Donald Trump'a, "Ey Trump, senin böyle bir yetkin var mı, emlak mı alıp satıyorsun?" diyerek tepki gösterdi.

İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ülkeleriyle çarşamba günü "olağanüstü" toplanacağını hatırlatan Erdoğan, "Yani Trump, 'Ben yaptım oldu' demekle olmuyor. Ne olur biliyor musun? Sadece İsrail yaptıklarıyla kalır, ABD de aldığı bu adaletsiz kararla akıllara kazınır" diye konuştu.

http://t24.com.tr/haber/erdogan-ey-trump-senin-boyle-bir-yetkin-var-mi-emlak-mi-alip-satiyorsun,509378

• Dışından atıp tutuyor da içinden Allah razı olsun diyordur. Zarrab, dolar, kriz her şey unutuldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis Trump'ın yapısını bildiği için Kudüs olayına kadar eyyy diyemiyordu, şu aralar arada kaynayacağını düşünüyor olabilir ama yine de dikkat etsin, Trump bu, ne yapacağı belli olmaz.
  • Ne alaka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ati alan uskudari gecti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimon peresti mecliste sen ve kabinen ayakta alkışlamamışmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nezaman başı sıkışsa abd ve israil yardımına yetişiyor ortada ne man adası kaldı ne reza rüşvet muhabbetleri

• spacenet S kullanıcısına yanıt
    zarrab davasının tırtın tırtı çıktığını kendinizdee biliyorsunuzda işte laf olsun...ha emperyalist mahkemesinde elle tuttulur birşey çıkçaktıkta sizin zümre unutçaktı? kargalar güler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 10 Aralık 2017; 18:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

zarrab davasının tırtın tırtı çıktığını kendinizdee biliyorsunuzda işte laf olsun...ha emperyalist mahkemesinde elle tuttulur birşey çıkçaktıkta sizin zümre unutçaktı? kargalar güler

En son cemaat devlete sızdığında kargalar güler diyordunuz, dikkat edin de yine kandırılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

O davada ABD'ye giren çıkan yok olan bize olmuş. Bizden mal olarak çıkması gereken yani yurt içinde kalması gereken para sahte belgelerle yurt dışına kaçırılmış. Doların artışında bunun da payı var. Göz yumulsun diye dağıtılan rüşvetlere hiç değinmiyorum bile. Olan bize olmuş yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün sonra benim tepkim sayın trump a değildi moderatöre idi diyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Aralık 2017; 19:12:56 >

• Trump demedim kramp dedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.