Şimdi Ara

Erdoğan: En çok hayıflandığım şey dişime göre muhalefet bulamamaktır. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
8.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap verdiğim arkadaşın önceki mesajlarından birinde şimdiki maaşlarla eskiye göre daha fazla altın satın alınabiliyor demişti. Ona cevap olarak yazdım.
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Mesele hdp lilerin oyunu almak değil ki mesele teröre açık destek veren leşleri icin saygı durusu yapan sözde marş ile meclis açanlar ile aponun heykelini dikeceğiz diyenlerle ypg yi özgürlük savaşçısı olarak görenler ile ayni masaya oturmak mesele İstanbulun kurumlarına hendek de leş olanları savunanlarla mesele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah cehennemde bazılarını diğer diktatörlerle birlikte özel cehennem katına koyar inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Cevap verdiğim arkadaşın önceki mesajlarından birinde şimdiki maaşlarla eskiye göre daha fazla altın satın alınabiliyor demişti. Ona cevap olarak yazdım.
    Anladım, o şekilde dersen haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

İstanbul'u kaybeden Türkiye'yi kaybeder.

Kaybetti. Büyük rezillikler yaşandı. Anadolu ajansı veri vermedi. Hile yapmaya çalıştılar. Kaybettiklerini bilmelerine rağmen kazandık açıklaması rezilliğini yaşadık.

Seçimi tekrar edelim
    YSK ve hukuk ayaklar altında.

Yüzde 10 ile 800.000 fark.
    Tüm büyük şehirler gitmiş. MHP'ye muhtaç. Troll ordusu ile durumu kurtarmaya çalışma. Partisi bölünmüş.
    Aynen kanka.
    Sence gerçekten kazanmak mı istedi bilmiyor muydu kaybedeceğini televizyona çıktı iki seçmen Binali ne kadar hırslı çıktı Ekrem ne kadar kim daha çok güven oyu aldı o programda sence her neyse sana troll demiş zaten fazla yazmayacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tigers615

Mesele hdp lilerin oyunu almak değil ki mesele teröre açık destek veren leşleri icin saygı durusu yapan sözde marş ile meclis açanlar ile aponun heykelini dikeceğiz diyenlerle ypg yi özgürlük savaşçısı olarak görenler ile ayni masaya oturmak mesele İstanbulun kurumlarına hendek de leş olanları savunanlarla mesele
    Niye hdplilerin oyunu almak mesele değilmiş? Hdp hakkında atıp tutuyorsunuz ama nedense kapatma davası açmıyorsunuz. Kapatmak o kadar da zor değil. Hatta liderlerini siyasi yasaklı yapmakta aynı şekilde. Şu an basbayağı yasal bir parti ve seçimlere de giriyor.

Zamanında ypg lideri ankarada defalarca ağırlanırken bunun hesabını sordun mu? Hayır. Terörist ise neden ankarada ağırlanıyor? Adamda demişti zaten ankaraya davet ediyorlar arkamdan terörist diyorlar diye. Açılım sürecinde yapılanların bedeli soruldu mu hayır? Dolmabahçe ve osloda ne görüşüldü açıklandı mı? Hayır.
    Senin partin herşeyi yapar tertemiz ama başkası onlardan oy bile alsa terörist falan filan. Bu ikiyüzlülük.

Teröre destek veren meselesi komik. Hayatında belli çevrelerden çıkmadıysan git dolaş bakalım bu ülkede ne kadar farklı insan var. İlk başta şok yaşarsın ama alışırsın. Bu ülkede milyonlarca kürt yaşıyor 20 milyonu geçkin. Her partinin bunlardan oy alabilmek için taktikleri var. Şundan 5 sene chpliler faşistti niye açılıma karşılardı. Kürtler ne güzel akpye oy atardı. Ne zaman chp kürtlere yöneldi kürt oyları gidince akp bir anda milliyetçi oluverdi. Tabi doğu illerinde chp %1,5 oy alırken iyiydi herşey.

Senin partin herşeyi yaparken vatan millet sakarya milli yerli falan filan başkası ise hep terörist zaten. Seçimlerde de zillet falan diye hakaret edip duruyordunuz hatta oy vermeyen terörist falandı. Bende türk olarak terörist oluverdim çünkü oy vermedim. Terörist diye sövdüğün adamdan seçim sonrası gelipte vatan,millet diyerek birlik demek tam yüzsüzlük. Bunu istemeye hakkın yok.
    Bu kadar sene kürtlerden oy alırken bunlara birşey vermeden kandırıp durdun sanki. Sanki akp belediyelerinde herkes milliyetçi falan filan.
    Sizin için herşey siyaset ve iktidarı bırakmamak geriye kalanı fasa fiso. Oy için aponun sülalesini konuşturdunuz o işler o yollar size yabancı değil.

• Tek kelime "haklı"

Ben hep diyorum iktidarı suçlayan arkadaşlar suç iktidarda değil suç muhalefette. Adam akıllı muhalefet olsa iktidar istediği gibi at koşturabilir miydi?

Monarşi biçimde yönetilsek iktidarı suçlayanları anlardım ama bu mevcut iktidar kaç seçime girdi ve hepsinde birinci parti oldu. Bunun müsebbibi iktidar değil muhalefettir. Bakın Avrupaya kaç tane ülkesinde yüksek oy alarak iktidar olan hükümet var.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Kılıçdaroğlu gitsin zaten. Beceriksiz, Sıkıntı olmaz. İnce ise kendini bitirdi.

İyi parti'ye versinler zira bende verdim bana uyar. Meral Akşener'i çok çok severim.

Halen Ak parti'nin dedikleri ile gaza gelen garip muhalefeti anlamıyorum sadece.

Muhalefet tabanını genişletmek zorunda. Bunu İnce ile falan yapamazsın. Dolayısıyla partisi bölünmüş, son seçimde ağır yenilgi almış Erdoğan'ın lafı ve trollerin sözleri ile hareket etmeyi bırakın

Daha milliyetçi kanat İyi parti'ye daha sosyal demokrat kanat Chp'ye versin olsun bitsin
    Kılıçdaroğlu Erdoğanla baş edebilecek siyasi zekaya ve hitabete sahip biri değil. İstanbul ve Ankara Büyükşehirleri’ni İmamoğlu ve Yavaş aldı, İzmir’de zaten CHP’nin kalesi. Kılıçdaroğlu’nun yerine Mansur Yavaş genel başkan olsa çok daha fazla oy alır. Bu sefer de gerçi İyi Parti’nin oyları düşer.

• O hayıf keyif olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: ArıKovanınaDalanAyı

Kılıçdaroğlu Erdoğanla baş edebilecek siyasi zekaya ve hitabete sahip biri değil. İstanbul ve Ankara Büyükşehirleri’ni İmamoğlu ve Yavaş aldı, İzmir’de zaten CHP’nin kalesi. Kılıçdaroğlu’nun yerine Mansur Yavaş genel başkan olsa çok daha fazla oy alır. Bu sefer de gerçi İyi Parti’nin oyları düşer.

Alıntıları Göster
    Çok sevsem dahi Yavaş ile yine olmaz o iş.
    Başka genç her kesimle anlaşabilecek Kılıçdaroğlu gibi pot kırmayacak biri lazım ö

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 27 Kasım 2019; 7:53:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

Sence gerçekten kazanmak mı istedi bilmiyor muydu kaybedeceğini televizyona çıktı iki seçmen Binali ne kadar hırslı çıktı Ekrem ne kadar kim daha çok güven oyu aldı o programda sence her neyse sana troll demiş zaten fazla yazmayacağım

Alıntıları Göster
    Evet çok istedi. İstanbul'dan çıkmadı.

Abdullah Öcalan mektubu okundu, Osman Öcalan televizyona çıktı ötesi var mı?

Bana daha önce İyi parti trolü de dendi Saadet trolü de.

İnanmayacaksın Erdoğan'ın diploması var ve siz gerizekalısınız bunu ön plana çıkarmaya çalıştığınız için dediğimde Ak troll de dendi

Ben doğruyu yazarım. Kiminin hiç işine gelmez sadece.

• Dayıcım tamam muhalif blog birleşti ama secimi kazandıran asıl taraf bizzat akp nin bizzat kendi seçmenleriydi. Yani aslında istanbulu kazandıran chp iyi parti hdp değil tam olarak akp seçmeni kazandırdı.Eskiden olacakta chp kazanacak o zamanlar yedirmezlerdi istanbulu akpliler. akp seçmeni artık bunaldı ak partiden demek istediğim buydu. Chp ile hdp bir olmasına rağmen akp seçmeni inadına verdi oyu. Halkla inatlasirsan tokati yersin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    valla bu yazınız neresini düzelteyim bilemedim, benim söylediklerime senin verdiğin cevaplar o kadar anlamsız ki ne yazsam bilemedim. CPH doğu illerinde 1,5 oy alırken iyiydi herşey diyor şimdi 30 40 falan mı alıyor? Chp kürt halkının oyunu almak için çaba sarf etmiyor aleni olarak terör partisi ile ittifak yapıyor, İstanbum'da Adana'da mevki makamlar paylaşılıyor. Özellikle dikkat ettim hedef saptırmak için sürekli kürt oyları diyorsun kimsenin kürt oylarıyla derdi yok tekrar ediyor milliyetçi Atatürkçü olduğunu iddia eden parti gidip terör partisi ile aynı masaya oturamaz, oturursa ilk seçimde bedelini öder.Zillet sözü zoruna gitti karşı tarafa etmediğiniz hakaret kalmadı zillet sözü mü sorun oldu sizlerin hakaretleri ne olacak? kimse bize oy vermeyen terörist demedi, bu ittifaka teröristlerde oy veriyor dediler kaldı ki kandil sıraya girmişti imamoğluna destek için onların destek vermesi seni terörist yapmaz bunu 50 kere açıkladılar ama işinize gelmediği için bize terörist dedi deyip sıyrılıyorsunuz aradan troll medyaları, forumları, sosyal medyanın tek taraflı yanını çok takip edince böyle oluyor.

• AKP İstanbul'da 31 Mart seçiminde 2014 yerel seçimine göre daha fazla oy almış, nasıl bunalma bu anlamadım? Muhalif blok birleşseydi eskiden de kazanırdı İstanbul'u.
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Hmm peki troll müsün değil misin bilemeyeceğim ama yazdığını samimi buldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozamanlar durumlar iyiydi akp seçmeni bunalmamış hala 😊 gerçekten 2019 2014ten daha beter ondandır. 2014 te de birleşme olmadı mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ama AKP 31 Mart 2019 seçimlerinde 2014 seçimlerine göre daha fazla oy almış. 2014 birleşme olmadı. Hatta geç 2014'ü, 1994'te sosyal demokratlar bölük pörçük olmasaydı şu anda RTE hiç olmayacaktı belki de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 27 Kasım 2019; 9:52:1 >
  • pardon? hakket bi papaz vardı ne oldu ne yapıyor acaba söylenen sözlere ne oldu? :)

o papazı verecektik niye doları hoplattık madem doları hoplattık papazı niye verdik ? hadi ataizler bunu da açıklasın!

fetö'nün siyasi ayağı nerede?

başkanlık gelince hani ekonomi uçacaktı? (gerçi şu an uçmuş)

şehir hastanelerini kaça yaptınız?

alaman şirketi vw firmasının cirosu 235 milyar euro türkiyenin ihracatı 170 milyar dolar bu alamanya halen bizi kıskanıyor mu?
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Harbi ne iciyorsunuz siz ya :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.