Şimdi Ara

Erdnt/ hiv-backup Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Combofix çalıştırdığımda bu şey ekranda beliriyor. C'de windows klasörü içinde ''erdnt'' diye bir klasör oluşuyor, içerisinde de hiv-backup yazılı bir klasör daha. Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu, nasıl çözebilirim bu sorunu?

Erdnt/ hiv-backup Sorunu

• Antivirüsünüzü, güvenlik duvarınızı falan kapatın. Programlarınız kapalı olsun. Yani kısaca internette bir şey yapmayın. Bir de ComboFix'in ''exe'' dosyasını masaüstüne taşıyın.
    NOT: Ben ComboFix'i hiç beğenmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 11 Mart 2017; 19:55:9 >
  • Hiv virusu olmasin hocam o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Antivirüsünüzü, güvenlik duvarınızı falan kapatın. Programlarınız kapalı olsun. Yani kısaca internette bir şey yapmayın. Bir de ComboFix'in ''exe'' dosyasını masaüstüne taşıyın.

• Tavsiyem

Dr.web cureit

• quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

Antivirüsünüzü, güvenlik duvarınızı falan kapatın. Programlarınız kapalı olsun. Yani kısaca internette bir şey yapmayın. Bir de ComboFix'in ''exe'' dosyasını masaüstüne taşıyın.

Siz ne kullanmamı önerirsiniz
  • Prochnost. kullanıcısına yanıt
    Zor durumlarda kalındığında USB bellek yardımıyla kullanılan Kaspersky Rescue Disk. İnternette araştırma yaptığınızda Kaspersky Rescue Disk'i nasıl oluşturacağınızı ve nasıl kullanabileceğinizi anlatan bilgiler bulabilirsiniz. Diğer ufak tefek şeyleri (browser hijackerleri, istenmeyen uzantılar vs.) gerçek zamanlı koruması kapalı olarak Malwarebytes Anti-Malware ile Malwarebytes AdwCleaner'la çözebilirsiniz. Ama güncel bir antivirüs şart.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.