Şimdi Ara

+ Erciyes Üniversitesi + (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
6
Favori
17.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TAHAYLMZ23

3 ARKADAŞ TOPLANARAK ERCİYESE GELME KARARI ALDIK BEN VE BİR ARKADAŞIM VETERİNERLİK FAKÜLTESİNİ DÜŞÜNÜYORUZ, DİĞER ARKADAŞ ULUSLAR ARASI İLİŞKİLERİ DÜŞÜNÜYOR, BU BÖLÜMLER HAKKINDA AZ DA OLSA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİZ.

veteriner hekimlik çok zordur onu başta söliyim ama binası yeni yapıldı okulun en teknolojik binası diyorlar ama gitmedim biilmyorum kayseriye gelmeyin ama başka bi seçenek varsa değerlendirin derim

• m@TR@x kullanıcısına yanıt
    teşekkürler zaten 91.bine çektim sıralamamı bursa gelecek büyük ihtimal
  • Soğudum bu üniden de. Seçenek kalmıyor yavaş yavaş
  • diş hekimliği nasıl erciyeste ?
  • Kayseri ye gelmeyin.Net.
  • bende 2012 yılı tercıh sonucuna gore ne yazıkkı ercıyes unı.kazanmıs bırısı olarak yazma ıstegı bulundu ıcımde.bır arkadasın dedıgı gıbı buyuk sehırden gelenler benım gıbı cok sıkıntı cekıyor ben mersınden gelmıstım arkadasların dedıgı gıbı saat 7-8 dedımı sokakda ınsan olmazdı ztn fazlada dayanamadan okulu bıraktım kısacası arkadaslar terchde yaklasıtı ercıyes yazarken enaz 3 kere daha dusunun...
  • ercıyeste edebıyat yazıcam sanırım ılk sıraya eve cıkıcam ev melıksah unısının yakınında ulasım oradan nasıldır erciyese ayrıca melıksahın oradan kayserı merkeze ne kadar surede ulasılır ?
  • halka ilişkiler okuyan bana ulaşabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.