Şimdi Ara

Erasmus Hk. Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seneye erasmus başvurusu yapmayı düşünüyorum ama okuduğum bölüm romanya ve portekiz'de var buralara gitmek istemiyorum okuduğum bölüme yakın başka bir bölüm seçme şansımız var mı?

• Kendi okulunun başka okullarla senin bölümünle ilgili anlaşmaları var. Anladığım kadarıyla sadece Romanya ve Portekiz var ve sen bu ülkelerde okumak istemiyorsun. Şöyle yapabilirsin; gitmek istediğin ülkedeki üniversite ile iletişime geçip kendi okulunla anlaşma yapıp yapamayacağını sor. Eğer işler olumlu giderse kendi okulundaki bölümünün erasmus koordinatörüne veya erasmus ofisine konuyu iletebilirsin. Onlar devamını getirebilir.

Yalnız bu işler biraz uzun. Ne kadar erken yaparsan olumlu olma ve sonuçlanma ihtimali artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forbearing

Kendi okulunun başka okullarla senin bölümünle ilgili anlaşmaları var. Anladığım kadarıyla sadece Romanya ve Portekiz var ve sen bu ülkelerde okumak istemiyorsun. Şöyle yapabilirsin; gitmek istediğin ülkedeki üniversite ile iletişime geçip kendi okulunla anlaşma yapıp yapamayacağını sor. Eğer işler olumlu giderse kendi okulundaki bölümünün erasmus koordinatörüne veya erasmus ofisine konuyu iletebilirsin. Onlar devamını getirebilir.

Yalnız bu işler biraz uzun. Ne kadar erken yaparsan olumlu olma ve sonuçlanma ihtimali artar.

Aynen dediğin gibi, cevabın için çok teşekkür ederim.

Gitmek istediğim ülkedeki üniversiteye web sitesi üzerinden mi iletişime geçeyim?

Seneye başvurmak istiyorum umarım zamanında sonuçlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtybtfbgfbhf

quote:

Orijinalden alıntı: Forbearing

Kendi okulunun başka okullarla senin bölümünle ilgili anlaşmaları var. Anladığım kadarıyla sadece Romanya ve Portekiz var ve sen bu ülkelerde okumak istemiyorsun. Şöyle yapabilirsin; gitmek istediğin ülkedeki üniversite ile iletişime geçip kendi okulunla anlaşma yapıp yapamayacağını sor. Eğer işler olumlu giderse kendi okulundaki bölümünün erasmus koordinatörüne veya erasmus ofisine konuyu iletebilirsin. Onlar devamını getirebilir.

Aynen dediğin gibi, cevabın için çok teşekkür ederim.

Gitmek istediğim ülkedeki üniversiteye web sitesi üzerinden mi iletişime geçeyim?

Seneye başvurmak istiyorum umarım zamanında sonuçlanır.

Gitmek istediğin üniversitenin Exchange Students bölümüyle yada Erasmus bölümüyle 'mail' yoluyla iletişime geçebilirsin. Yalnız mailini özenli yaz, ciddi olduğunu anlasınlar. Ayrıca kendi okulun ve karşı okul için faydalı olabileceğinden bahset. Biraz resmi bir yazı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.