Şimdi Ara

EPSON WORKFORCE PRO SERİSİ YAZICILAR (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
8
Favori
19.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murat3807

Yazılım işini çözmüş bir arkadaşla 200 liraya anlaştık. Mürekkep olarak pigment mürekkep kullananarkadaşlar inktec mürekkep satan bir satıcıdan 90 lira litre fiyatı aldılar, ben photoink claria mürekkep kullanıyorum. Kartuşları ve bakım kutusu resetleyiciyi aliexpressten almak gerekiyor. Türkiye'de komple sistemi satanlar var ama çok para istiyorlar.
    Çok ucuz olmasa d baya iyi olmuş fiyatlar,
    Tabii makine fiyatı uçunca yanında bişey değil..

İncelediğim kadarıyla bu kartuşlar çipsiz, pek bir özelliği olmayan düz kutular olarak görünüyor.

Şuan 254 liraya buldum aliexpresste vergisiyle 300 ü geçer sanıyorum.

3d yazıcıdan çıkarılabilir sanki, kesinlikle bu kadar pahalıya mal olmaz.

Eğer dediğim gibi çipsiz boş kutularsa, bana yüzeysel olarak ölçü verebilir birisi acaba? En boy derinlik olarak, 3d yazıcı grubuna sormak istiyorum böyle ürün alabilir miyiz diye

• an agony A kullanıcısına yanıt
    Kartuşlar 27,50 USD, ilk sayfada link güncellemesi yapmıştım. Evet, plastik bir malzeme ve vakum sistemi var. Seri üretimde ciddi bir maliyeti olmaz. Sadece ölçüleri vermek de yeterli olmaz, iç ve dış detaylar var. O yüzden bir tanesini parçalayıp detayları ve ölçüleri tam tespit etmek lazım. Bunu da seri üretim olmadan yaptırmanız maliyetli olur.
  • baybay17 B kullanıcısına yanıt
    selam yazilimlarda yaptiklari sey print edilen sayfa sayisini hep sifir gostermek boylece printer hic ink harcamadi saniyor , yazilimda istenen activate ki iptal edebilirmisiniz boylece satin almaktan kutulayim...
    tesekurler.
    EPSON WORKFORCE PRO SERİSİ YAZICILAR

• murat3807 M kullanıcısına yanıt
    ozel mesaj yazamiyorum , whatsup grubuna benide eklermisiniz
  • Ben pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaresxy

selam yazilimlarda yaptiklari sey print edilen sayfa sayisini hep sifir gostermek boylece printer hic ink harcamadi saniyor , yazilimda istenen activate ki iptal edebilirmisiniz boylece satin almaktan kutulayim...
    tesekurler.

Şuan chiplesss li çalışan yazıcılarda sayfa sayısı artıyor dediğiniz şekilde çalışmıyor sistem.

• https://www.youtube.com/watch?v=F78BuqBW22Q&feature=youtu.be

suan internet sorunum var bu kanalin sahibinden duymustum ..bu videoda anlatmis olabilir , degilse digerlerini inceleyin
  • Merhabalar .

Yazıcı arayışındayım.

6190' a kafayı takmıştım. Buraya kadar geldim.

Çok fazla çıktı alıyorum. Yazıcı durmuyor nerdeyse.

Bu yüzden hızlı ve ucuz bir sistem lazım.

Yardımcı olur musunuz?

• irish kullanıcısına yanıt
    Merhaba. L6160 ve C5790 kullanmış biri olarak söylüyorum çok fazla çıktı alıyorsanız ve tarama da yapıyorsanız doğru yerdesiniz.
  • NS_85 kullanıcısına yanıt

5790 tam aradığım cihaz.

Ama Çip, bakım kutusu, yazılımı vs. sorunlarını nasıl çözdüğünüzü tam anlayamadım.

Yardımcı olur musunuz?

Çin'den çipsiz çalışan kartuş alıyoruz. Daha sonra yazıcıya çipsiz çalışması için yazılım yüklüyoruz. Bakım kutusu içinse yine Çin'den resetleyici alıp dolduğunda resetliyoruz. Yaptıklarımız özetle bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: irish

5790 tam aradığım cihaz.

Ama Çip, bakım kutusu, yazılımı vs. sorunlarını nasıl çözdüğünüzü tam anlayamadım.

Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşın yazdığı gibi yazıcıdan başka 3 şey daha satın alıyoruz:

1. Çipsiz çalıştırmak için yazılım
    2. Mürekkep doldurmak için kartuş
    3. Bakım kutusu resetleyici

Bu konunun ilk mesajında bunları nereden alabileceğinize dair linkleri paylaştım. En uygun güncel fiyatlar için siz biraz daha araştırabilirsiniz. Artık Türkiye'de de bu ve buna benzer çözüm yolları var ancak maliyeti çok yüksek. Aliexpress'ten almak daha avantajlı.

Yazılımı ben yurtdışından almıştım ama şimdi bir arkadaş yazılım sorununu daha uyguna çözüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat3807 -- 7 Ekim 2020; 12:51:40 >

• Bilgi için teşekkürler.
    Yazılım konusunda kim yardımcı oluyor peki?
  • Whatsapp grubu aktifse beni de ekleyebilir misiniz?

Özelden bana numaranızı yazarsanız eklerim.

• Piyasada 5790 kalmamış anlaşılan, temiz ikinci el veya kenarda dursun diye fazladan alınmış kapalı kutu bulunabilir mi acaba?

biz 30 dolara yazılımını satmaktayız

biz yardımcı olabılırız yazılım konusunda sıze

• Yurtdışından alsak daha pahalıya geliyor. Artık bence de buradan almak daha mantıklı.

• Kullanimimda yan sanayi dolan kartus almak mantikli degil gibi, orjinal kartuslar ile baslayip daha sonra yan sanayi kartus kullanilabilinir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drahte 1905 -- 11 Aralık 2020; 12:31:58 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.