Şimdi Ara

EPSON ORİJİNAL TANKLI YAZICI KULLANANLAR KULÜBÜ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.409
Cevap
182
Favori
474.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yazdırılıyor ama telefona epsonun programını kurmak gerekiyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L3060 için en uygun nerede satılıyor.

• Hepsi buradadan almistim. Sıkıntısız hızlıca geldi.

• L3060ta en fazla kac gr kagit kullanabilirim bilen var mi?

• L3060 kullanıcısıyım kodak premium glossy marka fotoğraf kağıdını yazıcı kabul etmedi malesef 200 adet aldım bide kalın geliyor yazıcı almıyor içine belki 7 8 denemede zorla alıyor elle mudahalede ama yazıcı için sorun yaratıcağından kullanmıyacağım epsonun orjinal kağıdını sipariş verdim baya tuzlu fiyatı ama

• L3060 modelinde renkli yazma sorununu çok duyuyorum. Yeterince kaliteli ve parlaklıkta olmadığı söyleniyor. Ne kadar doğru bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KadirKk35

L3060 kullanıcısıyım kodak premium glossy marka fotoğraf kağıdını yazıcı kabul etmedi malesef 200 adet aldım bide kalın geliyor yazıcı almıyor içine belki 7 8 denemede zorla alıyor elle mudahalede ama yazıcı için sorun yaratıcağından kullanmıyacağım epsonun orjinal kağıdını sipariş verdim baya tuzlu fiyatı ama
    Rovi markasını kullanabilirsiniz ucuz fiyata çok kaliteli ürünleri var

• A4 ebadinda, 160 gram kagida renkli sertifika basmak icin, cok yavas olmayan, hangi Epson'u onerirsiniz?

L850 uygun mudur?

Aylik baski 500 civari.

• Epson

L3060 ve L386 hangisi ni tavsiye edersiniz arkadaşlar?

• L3060 mürekkep seviyesini bilgisayardan yazılım üzerinden göremiyorum, ayrıca telefondan bağlı iken de epson iprint uygulamasından da göremiyorum, gösterge kısımları boş geliyor bu neden olabilir?
  • 3060 daha yeni model onu alın
  • msw kullanıcısına yanıt
    mürekkep seviyesine tankın olduğu yerden gözle kontrol etmeniz gerekiyor bilgisayar yazılımı üzerinden de ara ara uyarıyor zaten kontrol edin diye.

mürekkep miktarını gösteren yazıcılarda kalan mürekkep miktarı çıkarılan sayfa sayısına göre tahmini olarak gösterilmektedir yani kartuşunuz dolu olduğu halde boş yada boşa yakın olduğu halde dolu gösterebilir bu sizin alacağınız çıktıdaki baskı yoğunluğu ile alakalıdır ve tanklı yazıcılarda boş olduğu halde dolu gibi gösterirse mürekkep bitince yazıcı hava alır buda sıkıntılara yol açar onun için dışardan bakılması daha iyi. TAbi her renk tankın içinde miktarı ölçebilecek sensör olsa güzel olurdu ama yok böyle bişey cihazda
  • Nette l3060 fiyat araştirması yaparken bu markaya rastladım Brother DCP-T500W fiyat hemen hemen aynı

Bu cihaz la karşılaştırdığimda resim baski kalitesi vs.hangisine yönelmeyim.

• Arkadaşlar l386 da şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Kırmızı rengi pembe yazıyor. Kafa temizleme yaptığım halde düzelmedi. Birde püskürtme denetimi yaptığımda test çıktısı çıkması gerektiği gibi değil. Fikri olan var mı?
  • -Sınıf öğretmeni olduğumdan dönem sonlarında başarı- mezuniyet belgesi gibi belgeler basıyorum. Belge basmak için 8xx lü yazıcıya o kadar para verilmez diye düşünüyorum. İlla mürekkepli düşünüyorsan al 3060 işine bak derim.
    -Renkler düzgün çıkmıyor ise kafa temizliği olmuyorsa servise gönder derim. Avansastan bir yazıcı aldım bir türlü siyah sorununu çözemedim yazıcı 1 aylıktı sevis hızlı bir şekilde yaptıve gönderdi. sorun çözüldü bilginize
    - Fotoğraf kağıdı kaç gr olursa olsun yazıcı alıyor bende yakın yerde olsakta ben alsam diye düşündüm. Kodak kağıt daha hiç kullanmadım denerdim.
    - Bu arada kullandıklarım arsında 200 gr A4 hp fotoğraf kağıdını hiç tavsiye etmem bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter

Arkadaşlar l386 da şöyle bir sıkıntı yaşıyorum. Kırmızı rengi pembe yazıyor. Kafa temizleme yaptığım halde düzelmedi. Birde püskürtme denetimi yaptığımda test çıktısı çıkması gerektiği gibi değil. Fikri olan var mı?
    Nadiren olmakla birlikte, hava yapması nedeniyle mürekkeplerden biri yazıcı kafasına ulaşmayabilir, bu da renk sapmalarına neden olabilir. Bu durumda tanktaki tıpalar açıkken kafa temizleme yapılması işe yarayabilir. Püskürtme denetimi deseni takip edilerek bu işlem tekrar edilebilir. Düzelmemesi halinde 12 saat ara verilip yeniden deneme yapılabilir.
  • Epson L3050 yazıcı, 650 TL ve 50TL maxipuan firsatı ile 600 TL maliyet.

https://www.hepsiburada.com/epson-l3050-tarayici-fotokopi-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-c11cf46403-p-HBV000009813H

Epson L3060 yazıcı, 700 TL ve 50TL maxipuan firsatı ile 650 TL maliyet.

https://www.hepsiburada.com/epson-l3060-tarayici-fotokopi-wi-fi-murekkep-tankli-yazici-c11cg50401-p-HBV000009813J

• Hocam süpersin. çözümü bu kadar basitmiş. Düzeldi. Yazıcı zaten 10 numara. Çok saol
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.