Şimdi Ara

Epson L100 Mürekkep ve Ped Sıfırlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar Allah için bana bir yol gösterin daha 1 hafta önce evkurdan 450 liraya aldım yazıcı ilk kurulum esnasında 20 dk kafaya mürekkep çekme yapacağı esnada vanayı kapalı unutmuşum mürekkepleri kafaya çekmedi dolayısıyla kağıtları boş yazdırıyordu 3-4 servisini aradım getirin proğramı var düzeltiriz dediler 1 taneside kafa temizleme yapın 3-4 kere açılır açılmazsa bize getirin dediler kafa temizleme yaptım 4-5 kere mavi ve kırmızı geldi diğer renkler yoktu bende servise verdim bulunduğum şehirde serviside yok cumartesi günü bir mekana bırakıyorum servis ordan alıyor bidahaki cumartesi gününe teslim ediyor yazıcıyı aldığımda siyah yine gelmiyordu bi kere daha kafa temizleme yaptım siyahta geldi iyi güzel yazdırıyordum 30 sayfa kağıt yazdırdım dahada yazdırmadı ped dolu hatası veriyor servisi arıyorum getir bize proğramı var yaparız ben bu yazıcıyı her sıkıntıda servisemi vericem 1 haftada glemesini bekleyecem altı üstü bir proğramla hallediyorlar nette sıfırlama işlemi için 1-2 proğram var bunlarda paralı 1 kere sıfırlamaya 25 lira istiyorlar yokmu bu mürekkep ve ped sıfırlamayı ücretsiz yapan bir proğram geride almıyor evkur yazıcıyı kullanamadığım bir şeye 450 lira vermek çok koyacak bana.

• sorunun hakkında bişey diyemicem ama 200 liralık yazıcıyı nasıl 450ye aldın ?
  • Merhaba,

Uzaktan yardım ile resetleme yapabiliriz. Resetleme için bize ulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ult55ras

sorunun hakkında bişey diyemicem ama 200 liralık yazıcıyı nasıl 450ye aldın ?

Taksitle alınca öyle oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitmeyenkartuş

Merhaba,

Uzaktan yardım ile resetleme yapabiliriz. Resetleme için bize ulabilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler fakat ben buna kalıcı bir çözüm arıyorum her aynı hatayı aldığımda size ulaşmak zorunda kalmak istemiyorum.
  • Merhaba,

Bunun için adjusment programları var. Hatta forumda bu programı ücretsiz veren arkadaşlar da vardı. Adjusment şeklinde aratırsanız forumda bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitmeyenkartuş

Merhaba,

Bunun için adjusment programları var. Hatta forumda bu programı ücretsiz veren arkadaşlar da vardı. Adjusment şeklinde aratırsanız forumda bulabilirsiniz.

Evet ücretsiz veren arkadaşlar var forumda pm attım fakat hiç dönüş yapan olmadı malesef, en sonunda bir yabancı bir sitede denk geldiğim proğramla sorunumu hallettim hem pad dolu hatasını hemde mürekkep resetleme işini hallediyor.
  • ben de de mürekkep ped sorunu var nasıl hallettin özelden mesaj atarmısın
  • alican_52_ A kullanıcısına yanıt
    arkadaşım benimde bu proğrama ihtiyacım var yardım edebilirmisin lütfen
  • Link paylaştım arkadaşlar buradan indirebilirsiniz....
    http://s6.dosya.tc/server/cxyh8r/L110-L210-L300-L350-L355.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stumm -- 13 Ağustos 2015; 10:21:23 >
  • İşte atık mürekkep bölümü ve içinden çıkan pedler.
    Üstteki bembeyaz oldu ama alttaki biraz kirli kaldı.
     Epson L100 Mürekkep ve Ped Sıfırlama
  • stumm kullanıcısına yanıt
    Kardeşim L100 İçin Olan Ped Reset leme programını gonderebilirmsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://dosya.co/9rkkzd0hpnr6/L130-L220-L310-L360-L365_Gratis.zip.html

Link ölmüş belki bulamayan ihtiyacı olan olur L130 - L365 e kadar reset programı.
  • bitmeyenkartuş kullanıcısına yanıt
    l 386 yi da yaparmisiniz
  • stumm kullanıcısına yanıt

bendede l100 yazıcı var. ped resetleme programını nasıl indirebilirim

buraya bir link atarmısınız

• bitmeyenkartuş kullanıcısına yanıt

l100 yazıcım var. ped hatası veriyor. geçici olarak try yaptım. kalıcı hale getirmek için bana yardım edebilirmisiniz.

• bu yazıcıyı kullanan varmı !?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.