Şimdi Ara

Epson Expression Home XP-205 Kullanıcıları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
5
Favori
11.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wellhung

Arkadaşllar bende de xp205 var ama cd sini kaybettim netten de çalışır durumda bi driver bulamadım. birisi cd sinin imajını gönderebilir mi acaba link olarak :S

http://www.epson.com.tr/tr/tr/viewcon/corporatesite/support

hepsi bir arada ürünler -> xp205-> işletim sistemi

gerçi denemişsindir muhakkak ama yazıyım dedim burdaki sürücüler hep çalıştı ben ne zaman indirsem
  • Teşekkürler yüklemiştim ama hepsini silip kaldırıp tekrar yüklüyorum. belki olur..
  • Arkadaslar ben de bu ay içinde aldım xp205imi. Tamdolu kartuşlu olarak stickerlı kutuyla aldım ürünü. Orjinal kartuşlar 4renk vakumlu ambalajda hiç açmadım. Ben amatörce aile fotoğraflarını basmayı düşündüğümden bana pek dayanmaz diye kolay dolan kartuşa karar kıldım. Bunları da değerlendirmek istemekteyim. Orjinal kartuş kullanan arkadaşlara piyasa fiyatından aşagıya, uygun veririm. İlgilenenler olursa pm le görüşebiliriz. Herkese kolaylıklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

Arkadaslar ben de bu ay içinde aldım xp205imi. Tamdolu kartuşlu olarak stickerlı kutuyla aldım ürünü. Orjinal kartuşlar 4renk vakumlu ambalajda hiç açmadım. Ben amatörce aile fotoğraflarını basmayı düşündüğümden bana pek dayanmaz diye kolay dolan kartuşa karar kıldım. Bunları da değerlendirmek istemekteyim. Orjinal kartuş kullanan arkadaşlara piyasa fiyatından aşagıya, uygun veririm. İlgilenenler olursa pm le görüşebiliriz. Herkese kolaylıklar.

bence satma bende şuan orj kullanıyorum bitmeye yakınken dolan kartuş alacağım inşallah ,herhangi bir arızada servise göndermek durumunda kalırsanız orj kartuşlar üzerinde olması gerekiyor
  • Arkadaşlar birisi driver cd sinin imajını bana gönderebilir mi.. netten yüklediklerim bi türlü olmadı.. yazıcıyı gösteremiyorum wi fi den.. yardımcı olabilirseniz cd nin imajını gönderek çok mutlu olucam
  • arkadaşlar bende de bu yazıcıdan var fakat kartuşu bitti. dolan kartuşlardan almak istiyorum. en uygun nerede bulabilirim. ve hangi modeli aramalıyım?
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Ben kendiminkileri çinden aldım ondan burdaki modelleri iyi bilmiyorum ama geçen mürekkep için cescesorun sitesine baktım kartuş setlerınde 10 TL indirim yapmışlar mürekkeplerde de indirim var ( bu arada firmayla bi alakam yok sadece mürekkeplerini kullanıyorum )
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

arkadaşlar bende de bu yazıcıdan var fakat kartuşu bitti. dolan kartuşlardan almak istiyorum. en uygun nerede bulabilirim. ve hangi modeli aramalıyım?

T1801-T1804 veya T1811-T1814 kolay dolum kartuşu arat google'a görürsün zaten cescesor bursakartus etacolor goprint falan var bu işlerle uğraşan birinden al gitsin ben cescesor kullanıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chungkingexpress

quote:

arkadaşlar bende de bu yazıcıdan var fakat kartuşu bitti. dolan kartuşlardan almak istiyorum. en uygun nerede bulabilirim. ve hangi modeli aramalıyım?

T1801-T1804 veya T1811-T1814 kolay dolum kartuşu arat google'a görürsün zaten cescesor bursakartus etacolor goprint falan var bu işlerle uğraşan birinden al gitsin ben cescesor kullanıyorum memnunum.

teşekkür ederim bi bakayım yarın

quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow6

Ben kendiminkileri çinden aldım ondan burdaki modelleri iyi bilmiyorum ama geçen mürekkep için cescesorun sitesine baktım kartuş setlerınde 10 TL indirim yapmışlar mürekkeplerde de indirim var ( bu arada firmayla bi alakam yok sadece mürekkeplerini kullanıyorum )

teşekkürler .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tlg_

Arkadaşlar bende hafta sonu yazıcı almayı düşünüyorum.Epson XP 202 ve 205 arasında hangisini tercih etmeli?

pek bir farkları yok eğer bütçe müsaitse ben size wf2510'u önerirrim. adf li 2520 dahada iyi olur.

2520 modelinin avantajları nedir fax ve adf dışında baskı kalitesinde bir üstünlüğü varmıdır. Birde elimde canon mürekkebler var epsonda kullanmak büyük bir sıkıntı oluşturur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiabi -- 13 Haziran 2013; 19:31:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiabi

quote:

quote:

Arkadaşlar bende hafta sonu yazıcı almayı düşünüyorum.Epson XP 202 ve 205 arasında hangisini tercih etmeli?

pek bir farkları yok eğer bütçe müsaitse ben size wf2510'u önerirrim. adf li 2520 dahada iyi olur.

2520 modelinin avantajları nedir fax ve adf dışında baskı kalitesinde bir üstünlüğü varmıdır. Birde elimde canon mürekkebler var epsonda kullanmak büyük bir sıkıntı oluşturur mu?

dediğin gibi fax ve adf özelliliği var (az şey değil) ayrıca biraz daha hızlıdır üzerinde küçükte olsa ekranı vardır(buda önemli). kullandığı kartuşlar farklı (16 serisi) ancak fiyatları aynıdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustiabi

quote:

quote:

dediğin gibi fax ve adf özelliliği var (az şey değil) ayrıca biraz daha hızlıdır üzerinde küçükte olsa ekranı vardır(buda önemli). kullandığı kartuşlar farklı (16 serisi) ancak fiyatları aynıdır.

Teşekkürler acaba göremediğim bir özelliği varmı diye sorıyım dedim. Evde kullanıcağımdan fax bir anlam ifade etmiyor benim için ama adf özelliği artı olabilir hiç düşünmüyordum bu modeli ama artık düşünür oldum sadece boyutları ve adf özelliğinden kaynaklanan fiyat farkına değermi ona karar vermem gerekecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kolay dolan kartuş almam lazım. bu siteden alışveriş yapan var mı güvenli midir? yoksa başka nerden bulabilirimhttp://www.cescesor.com/Kolay-Dolum-Kartusu,LA_154-2.html/Epson-Uyumlu-CESCESOR-Kolay-Dolum-Kartusu,LA_182-2.html/epson-t1801-t1804-kolay-dolan-kartus
  • kartuşları güzel mürekkep konusunu araştırmak gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

kartuşları güzel mürekkep konusunu araştırmak gerekli

anlamadım hocam?
  • quote:

arkadaşlar kolay dolan kartuş almam lazım. bu siteden alışveriş yapan var mı güvenli midir? yoksa başka nerden bulabilirimhttp://www.cescesor.com/Kolay-Dolum-Kartusu,LA_154-2.html/Epson-Uyumlu-CESCESOR-Kolay-Dolum-Kartusu,LA_182-2.html/epson-t1801-t1804-kolay-dolan-kartus

ben yıllardır kullanırım cescesorun ürünlerini herhangi bir sıkıntı yaşamadım. mürekkep olarak epson claria uyumlu alman gerekiyor.

• quote:

hocam araştırmak önemli hemde çok ama forumun bu kısmını temel alarak yapacağınız araştırmaları çok güvenilir bulmayın. zira burada yorum yapanların çoğu satıcı satıcı olmak ne ayıp ne kabahat ama sadece kendi malını öven rakiplerini yerin dibine sokan anlayışta satıcılar öyle çok ki bunu şimdilerde tukaka olan OCP'nin zamanında yere göğe sığdıralamadığını görerek sanırım sizde anlayacaksınızdır benim size naçizane tavsiyem firmalardan numune isteyin kendi testlerinizi kendiniz yapın en doğru kararı bu sayede verebilirsiniz.
  • quote:

quote:

hocam araştırmak önemli hemde çok ama forumun bu kısmını temel alarak yapacağınız araştırmaları çok güvenilir bulmayın. zira burada yorum yapanların çoğu satıcı satıcı olmak ne ayıp ne kabahat ama sadece kendi malını öven rakiplerini yerin dibine sokan anlayışta satıcılar öyle çok ki bunu şimdilerde tukaka olan OCP'nin zamanında yere göğe sığdıralamadığını görerek sanırım sizde anlayacaksınızdır benim size naçizane tavsiyem firmalardan numune isteyin kendi testlerinizi kendiniz yapın en doğru kararı bu sayede verebilirsiniz.

dediklerinizi dikkate alacağım

ama ben mürekkep almayacam. dolabilen kartuş almam lazım sadece. malatyada yaşıyorum. burda kartuş dolum yapan bi firmayla görüştüm dolabilen kartuş için 130 lira istedi. internette 60 liraya buldum. ama site güvenilir mi bilmiyorum. daha önce alışveriş yapan var mı? veya o marka kartuş kullanan varsa görüşlerini almak istedim. mürekkep burdan alabilirim. ama boş kartuşa 130 lira istedi adam

• arkadaşlar epson xp202 - xp205 - veya sx 435 almayı düşünüyorum sizce hangisi iyi ?
    kolay dolum kartüşleriylemi kullanayım , mürekkep besleme sistemi ile mi ? teşekkürler...

(ayda 20-25 sayfa renkli çıktı alırım)
  • Ayda 20-25 kadar çıktı alacak iseniz bitmeyen kartuş sistemli bir yazıcı lüks olur. Kolay dolum kartuşlu bir yazıcı almanız daha sağlıklı olacaktır. Fakat bahsettiğiniz modellerden piyasada bulmanız şu anda çok zor. Belki XP-202 veya 205'i bulabilirsiniz. Ama SX435'i bulmanız neredeyse imkansız gibi....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.