Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128.983
Cevap
154
Favori
2.160.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62586259626062616262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tarık hocam isteğim o yönde :)

Tüm üyelere PSN arkadaşlık isteği gönderdim.
    Cod oyunum hazır. Bir etkinlik vs var ise genelde saat 10 dan sonra katılırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merkingtr kullanıcısına yanıt
    Destiny oynuyor musun? =) zehri aldık biz başka birşey oynayamıyoruz. Bu arada bana psn arkadaşlık talebi gelmedi bilgine :)
  • fifa ve apexe devam. dün fifa da bağlantı sıkıntısı vardı

• Yolladım hocam.
    Destiny ilk oyununu güzel bir grubumuz vardı baya oynamıştık fakat yeni olanı hiç oynamadım.

• souris kullanıcısına yanıt
    Yayi kaybolmadiysa takabilirsib

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

Sevgili günlük,
    Hafta sonumu rdriki oynayarak geçirdim. Çok koptum, yılmadım, yine bağlandım yine oynadım. Akşama doğru kopsa da yatsam dedim kopmadı, kendim koparttım.
    Bu son gelen şeyler var ya rollü mollü onlar da bitti, sadece günlük görev yapıyorom manyak mıyım neysem.

Nabıyonuz şimdi siz niye rdrylen wiçırı mukayese ediyonuz? Nesini mukayese ediyonuz ayrıca senaryo mu, grafikler mi, gerçekçilik mi, bağlantı sorunları mı? Birinde meme var ötekinde yok, birinde onlayn (zaman zaman) var, diğerinde yok. Farksa fark bu, fart yu!
    rdr hala hayatta mı abi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

Günaydınlar, Aramıza hoşgeldin Murat.. iyioyunlar..

Alıntıları Göster
    Teşekürler Çağatay hocam :).

• RH1611 kullanıcısına yanıt
    Fifa'da ne zaman bağlantı sıkıntısı olmadı ki Türkiye'ye özel server kurulmadıkça biz daha çok bağlantı sorunları yaşarız.
  • ulas3567 kullanıcısına yanıt
    Günaydın
    Hayırlı olsun ulaş abi bunu benim de yapmam lazım.

• sony boş geçmiyor sağolsun
  • Outlast TR Psnde bulunmuyor. Diğer Outlast Bulundurmayan ülkelerde Outlast yerine Goat verilmiş diye haber çıktı ama netlik yok sanırım.
  • Günaydın murat hoşgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: nightdark35

Yayi kaybolmadiysa takabilirsib
    duruyor halledeceğim hafta sonu umarım.

nioh güzel oyun ama asıl outlast 2 güzel oldu. korku türü sevenler için kaçırılmaması gereken bir oyun. tabi tr psnde varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkingtr

teşekürler Tolga hocam :)

Alıntıları Göster
    Hoşgeldin aramıza umarım güzel vakit geçirirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Yaa, öyleymiş. Ama nioh u çok istiyordum. Bloodbourne çok beğenmiştim ki onu da sağolsun bedava vermişti sony. Darısı DS3 e bakalım.

• Ufak bir hafta içi güncellemesi ile uzun süredir beklediğim bir oyundan The Outer Worlds den bahsedeyim dedim biraz. Bitireli 2 gün oldu bişeyler karalamadan önce araya zaman koydum hype gözümü kör etsin istemedim. İyi de oldu çünkü oynarken göz ardı ettiğim şeyler deneyim bittikten sonra daha rahat eleştirilir oluyor. Öncelikle gamepass sayesinde oynadım . Gamepass keyleri de ücretsiz sağlamıştım . Ama böyle bir sistem olmasaydı da ps4 e çıkışında alırdım oyunu. Fiyatlandırma bence hatalı bu arada. Psn de 389 TL den satılıyor oyun . AAA tipi fiyatlandırma yapmışlar ama oyun bariz bir şekilde AA . O konuda kem küm etmeden biz geçiriyoruz demişler. Ama adamlar haklı piyasada eli yüzü düzgün rpg oyunu o kadar az ki vakti zamanında new vegası da yapmış olmanın verdiği gazla hangi fiyattan satsak ittiririz diye düşünüp acımamışlar. Bethesda sağolsun çıtayı o kadar düşürdü ki bu konuda Neyse. Oyunun grafikler fazla canlı beni pek etkilemedi ama rahatsız olanlar muhakkak olacaktır. Gezegenlerin habitatları genelde pek dolu olmasa da renk paleti gökkuşağı gibi maşallah. Pc de garip droplar vardı güncelleme ile halledilir diye düşünüyorum. Konuya pek girmeden bahsetmem gerekirse açık dünya olmayıp geniş dünyalar şeklinde tasarlamaları kesinlikle oyunun artısı olmuş Bethesda nın yaptıkları gibi 1 metrekarelik odaya girerken bile yükleme ekranları karşınıza çıkmıyor. İndiğiniz gezegende her yer açık. Sadece Büyük bina kompleksine girerken bir kere yüklüyor sonra oyna devam. Hep rpg lerde aradığımız şey konuşma , burada sizi tam anlamıyla tatmin ediyor. Ama tam anlamıyla . Tabi bunlar için temel şart orta düzey İngilizce bence. Konuştukça yeni kısımlar açılıyor hatta yeni görevler açılıyor. Bu harika bişey . Hele skillerinizi diplomat tarzı dağıttıysanız oyun resmen size bunun ödülünü her şekilde veriyor. Her konuşma özenli yazılmış karşımızdakilerin ayrı birer karakterlerin olduğunu göstermek için uğraşmışlar. Özellikle companianlarımız yani yancılarımız her durum karşısında yorum yapıyorlar orada olduklarını belli ediyorlar. Bazen vereceğiniz kararı etkilemek için kendi kararlarını söyleyip sizi taraflarına çekmeye çalışıyorlar. Oyun dünyası renkli olmasının yanında biraz boş hele şehirlerde ses yok yani koca yerleşke dünya kadar arka plan sesi olması gerekirken hiçbir şey yok. Hata falan var zannettim ama yok gibi oyun böyle uygun görmüş garip. Ses eksikliğini oyun Loot ile kapatmaya çalışmış her yerden loot fışkırıyor silah mühimmat içecek sağlık paketi. Hele lockpicke falan yüklendiyseniz bulduğunuz her sandığı her kapıyı açıyorsunuz hepsinden bol bol malzeme çıkıyor. Silahlar kararında olmuş ne çok ne az her oynanış tarzına uygun var melee shotgun otomatik tüfek sniper . mermi tarzlarına göre özellikle değişiyor normal elektrik ve plazma düşman tiplerine göre ayrı ayrı etkili yada değil. Bulduğunuz modlarla silahların bu mermi özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Bir de science silahları var pek bişey yazmayayım ama hepsini bulun kullanımı çok zevkli olanları var içinde tam fantezi sevenler için.Normal mod fazla kolay olmuş yeni başlayacaklar kesinlikle hard da başlasın yoksa çiçek toplar gibi sıka sıka gitmeye başlıyorsunuz 2-3 saat sonra . skill pointleri güzel ken bir de 2 levelde bir verdiği perkler var ama pek de kullanışlı değiller bence. Olmasa da olurlar gözüyle baktım hep. Yancılarımızın görevlerini yapın ben hep 2 yancıyla takıldığımdan sadece onların görevlerini yaptım ama son save e dönüp diğer yancıların da görevlerini görmek istiyorum kesinlikle. Oyun içinde arada yaptığımız seçimler oyun sonunda etkili oluyor bunu kesinlikle beğendim süs olsun diye yaptırmamışlar bize onları. Bitirmeden önce gemi ile olan muhabbetinizi eksik etmeyin Ada gayet hoşsohbet olabiliyor. Gayet uzun bir yazı oldu aklımda kalanları dökeyim dedim . Unuttuğum bir sürü şey vardır eminim ama şimdilik süzgecin üzerinde bunlar kalmış. Ben bu oyunu biraz unutayım kutulu versiyonunu ucuzlayınca edinip ps4 te bir tur daha kesin oynarım. Bence Bethesda oynasın da Fallout a bir çeki düzen versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FA5T

Hoşgeldin aramıza umarım güzel vakit geçirirsin.

Alıntıları Göster
    Hoş gördük Özkan hocam, inşallah :)

• Siz bekarmısınız yav bu kadar oyunu nasıl oynayabiliyosunuz

• Bende katilmak istiyorum yaşım 30 Facebook da Ps Veterans +25 yas grubununda yöneticilerindenim. Evliyim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Mustafa Ç. yok hocam evliyim tabiki :) Destiny ciler benden çok oynuyordur dernekte ama ben tek oyunda çok durmuyorum yazınca da biraz uzun kaçıyor ondan göze batıyorum .yoksa her destiny ci raidlerinin yarısını yazsa forum buradan ibaret olur :)
  • 
Sayfa: önceki 62586259626062616262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.