Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (6227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.960
Cevap
153
Favori
2.158.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62256226622762286229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Amra

Önce Rdr2 günlük görevlerden yapabildiğim kadarını yapıyorum 0x20010006 mıdır nedir kolu ekrana çalmamak için kendimi zor tutaraktan. Oradan geçiyorum Fallout 4'e kime yazsam kime yazsam diye dolanıp duruyorum .
    Ama ilerledikçe dallanıp budaklandıkça korsantraşlosyonumu kaybediyorum yine, neydi amacımız napıyoduk falan hesaaabı.
    Bir de bu yetenekler gelişmiyo bir türlü, Skyrim'de silahları kırınca da yetenek gelişiyodu nassınısatıym bunda gelişmiyor. Strongu alıp yanıma silah toplayıp kırıyodum, baktım bi halta yaramıyo, ayriş kızı alıyom artıkın, bide piper...
    Ben neredeyse tüm oyunu cait le oynadım. Hırsızlık uğursuzluk her türlü beğeniyor ilişki gelişiyor. Arada bir iyilik yapacağım tutuyor hatunun yüzü düşüyordu .

• iyi haftasonlari herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, bu gruba üye olmak istiyorum. Nasıl olabilirim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, ilk mesajı okuyarak gerekli şartları sağladığınızı düşünüyorsanız üye alım sorumlumuzla iletişime geçiniz.

• Merhabalar, erhandeep'i abimin de referansı ve desteği ile üye alım süreci başladı. Kendisini yakinen tanırım. Dernekten her daim övgü ile bahseder. Bu oluşumun bir parçası olmak için sabırsızlanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LuisFigo-TR

Merhabalar, erhandeep'i abimin de referansı ve desteği ile üye alım süreci başladı. Kendisini yakinen tanırım. Dernekten her daim övgü ile bahseder. Bu oluşumun bir parçası olmak için sabırsızlanıyorum
    Cafer kardeşim umarım alım süreci bir an önce biter ve aramızda görürüm seni.

• Teşekkür ederim abi. Ben de öyle umuyorum

• burakcan42 B kullanıcısına yanıt
    2 kızım var büyüğü günde ortalama 100 soru soruyor vita’yı ona veriyorum ps4 ile ben oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LuisFigo-TR

Merhabalar, erhandeep'i abimin de referansı ve desteği ile üye alım süreci başladı. Kendisini yakinen tanırım. Dernekten her daim övgü ile bahseder. Bu oluşumun bir parçası olmak için sabırsızlanıyorum
    Biz de tanır ve severiz kendisini..

• ahmcol kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TossA CoinTo Your Witcher

Ben neredeyse tüm oyunu cait le oynadım. Hırsızlık uğursuzluk her türlü beğeniyor ilişki gelişiyor. Arada bir iyilik yapacağım tutuyor hatunun yüzü düşüyordu .

Alıntıları Göster
    ekşi sözlükteki "hatunların efendi adam yerine piç tercihi" başlığında irdelenmiş bir durum bu
  • İyi haftalar arkadaşlar

• İyi haftalar dernek.Havalar ısındı acil bayram tatili gelmeli.Hemen Antalya Allah izin verirse

• Herkese günaydın, iyi haftalar

• iyi haftalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Amra

Önce Rdr2 günlük görevlerden yapabildiğim kadarını yapıyorum 0x20010006 mıdır nedir kolu ekrana çalmamak için kendimi zor tutaraktan. Oradan geçiyorum Fallout 4'e kime yazsam kime yazsam diye dolanıp duruyorum .
    Ama ilerledikçe dallanıp budaklandıkça korsantraşlosyonumu kaybediyorum yine, neydi amacımız napıyoduk falan hesaaabı.
    Bir de bu yetenekler gelişmiyo bir türlü, Skyrim'de silahları kırınca da yetenek gelişiyodu nassınısatıym bunda gelişmiyor. Strongu alıp yanıma silah toplayıp kırıyodum, baktım bi halta yaramıyo, ayriş kızı alıyom artıkın, bide piper...
    abi bi tatile felan mı çıksan ?
  • Günaydın iyi haftalar . Tatil bitti döndük dolaştık geldik geri

• İyi haftalar beyler

• Biz bu sene deliye hergun bayram mottosuyla yapiyoz tatili hic bitmiyo :))

• iyi haftalar
  • 
Sayfa: önceki 62256226622762286229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.