Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (5788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 57865787578857895790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vr uff olmasini sagliyanda pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakcan42

Bir kaç görevde bug var yapmama rağmen yapmamış görünüyor onların halt yemesine yüzde 100 bitmedi oyun ayar oldum.

yeni başladım baronun aile olayını yeni çözdüm, bu baronun aile olayı tam Game of Thrones luk olmuş ))

Ben bug bir tek bu bataklıktaki 3 cadıda gördüm, konuşuyorlar ama sesleri gelmiyordu.

Bataklıktaki kadınlar ile alakalı yan görevde ağaç içindeki yaratığı ata çevirdim, iyimi ettim kötümü ettim bilemedim. Gerçi çocukları kurtarmış ama içime pek sinmedi öldürsemiydim acaba?

• Günaydın dernek , iyi haftalar.

Pro tırtmıymış. Kesin bilgi mi şimdi ?
  • Perşembe gününden beri yoğun pro deneyimlerim:

Ethernet ile clone yaklaşık 320 gb 100 dakikada bitirdi. hem ps4 hem oyun içi ayarları aynı kaldı.

Ps4 ana menü, ve oyun içi menulerde iyileşme sınırlı. %10-%15 gibi
    Ancak oyun içi grafikler neredeyse %100 ( bunu 720p panelimde bile farkettim, 1080p 4k nasıldır?)
    hem grafik hem hızı bariz şekilde belli oluyor.
    Ses hemen hiç yok
    ısınma hemen hiç yok
    Şu ana kadar proyu hiç kapatmadım, 1 tb harddisk olunca sildiğim gta5 ve battlefield SWyi yeniden yüklüyorum. AKK ye girdiği için bitmiyor bir türlü ( dinlenme modunda sürekli)
    malzeme kalitesi muazzam

Proyu, slim veya makyaj gibi görmeyin, ayfonda olan S modeli gibi, bambaşka bir sistem

Sonuç: elinizdekini satıp bir an önce PRO alın. Pro başka bir makine
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

Perşembe gününden beri yoğun pro deneyimlerim:

Ethernet ile clone yaklaşık 320 gb 100 dakikada bitirdi. hem ps4 hem oyun içi ayarları aynı kaldı.

Ancak oyun içi grafikler neredeyse %100 ( bunu 720p panelimde bile farkettim, 1080p 4k nasıldır?)
    Ses hemen hiç yok
    ısınma hemen hiç yok
    Şu ana kadar proyu hiç kapatmadım, 1 tb harddisk olunca sildiğim gta5 ve battlefield SWyi yeniden yüklüyorum. AKK ye girdiği için bitmiyor bir türlü ( dinlenme modunda sürekli)
    malzeme kalitesi muazzam

Proyu, slim veya makyaj gibi görmeyin, ayfonda olan S modeli gibi, bambaşka bir sistem

Ancak boyle anlatilabilirdi

• iyi haftalar derneğim.
  • ya illa makineyi alıp gidicem çağlar'a pro'lu pro'suz vr etkinliği yapıcaz

pro tırt fatih abi kesin bilgi
  • Orcun hayirli olsun

Valla canim cekti benim de bi pro ama para yok, olmasa da olur yani simdilik

• quote:

Ses hemen hiç yok
    ısınma hemen hiç yok
    malzeme kalitesi muazzam

Orçun hayırlı olsun. tansu tanıtım için iyi para vermiş belli.

• Çoğunluk alırsa alırız proyu, aceleye gerek yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pekmezci -- 20 Şubat 2017; 15:16:35 >
  • Pekmezci kullanıcısına yanıt
    Omur geciyo zevk beklemez

• Ara konsol almak için loto falan çıkması lazım. Başka türlü alamam.
  • Boşta bi Wiçır Goty olsaydı danasaydık
  • quote:

Ses hemen hiç yok
    ısınma hemen hiç yok
    malzeme kalitesi muazzam

Ya Orçun'un içine Tansu kaçmış, ya da Tansu Orçun'un hesabı hacklemiş? Sombra ile fazla takıldı :)

Hayırlı Olsun Orçun... Almam, aldırmam.... :)

Herkese iyi haftalar..

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

quote:

Orijinalden alıntı: burakcan42

Bir kaç görevde bug var yapmama rağmen yapmamış görünüyor onların halt yemesine yüzde 100 bitmedi oyun ayar oldum.

yeni başladım baronun aile olayını yeni çözdüm, bu baronun aile olayı tam Game of Thrones luk olmuş ))

Ben bug bir tek bu bataklıktaki 3 cadıda gördüm, konuşuyorlar ama sesleri gelmiyordu.

Bataklıktaki kadınlar ile alakalı yan görevde ağaç içindeki yaratığı ata çevirdim, iyimi ettim kötümü ettim bilemedim. Gerçi çocukları kurtarmış ama içime pek sinmedi öldürsemiydim acaba?

Bazen iyi yaptıgını zannettiğin şeyler daha kötü sonuçlar doğuruyo oyunda vitcherın en vüzel tarafıda bu sağ göstwrip sol vuruyo ne demek istediğimi oyunun sonlarına dogru anlıyacaksın Spoiler vermeyim şimdi buna istinaden zaten tekrar oynamaya zorluyo oyun kafandaki soru işaretlerinin cevabını bulman için ki hikaye olaylar farklılaştıgı için tekrar oynarken sıkılmıyosun

Sana tavsiyen istediğin gibi bitir önce dlcleri sakın atlama onlarıda bitir gwenti iyice öğren yeni oyun +yaparak en zorda tekrar başla trophy kas platini aldıgın zaman herşey açıga kavuşur gerçekten efsane oyun türkce olması oyunseverler için büyük nimet

Oyundaki bazı bug ve fps düşmeleri için save kayıtlarını kopyala makinadan sil tekrar yükle düzelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 20 Şubat 2017; 21:26:47 >

• maximum54 kullanıcısına yanıt
    Gwent oyniim diorum yeterli birim kartiniz yok Dior cikincada kart oyunundan yenik sayiyo bunun çözümü nedir yardımsever üye?

• crazytown_ kullanıcısına yanıt
    Girdiginiz hanlarda ugradıgınız tüccarlarda kılıç yaptıgınız ustalardan kart alabilirisiniz her sanatkardan 1 adet kazanabilirsiniz bazı tüccarlarda ayrıyeten kart satıyo hepsinin dükkanı mutlaka incele ayrıca kuzey diyarları desteniz tam olması lazım youtubdan gwent rehberi adlı türkce videoyu izlerseniz kuralları ve oynanışı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz efendim bazı özel kartları tunuvalardan veya ikinci görevleri takip ederek sahip olabilirsiniz efenim ben bu linktrn izleyerek ve bol bol oynayarak kavradım olayı buyrunuz link :

https://www.youtube.com/watch?v=71tVDwyeY3w

• Bir yiğit daha gwente bulasiyor eyvah eyvah :)

• Günaydın paşalar

herkese bol kazançlı ve bol oyunlu günler dilerim
  • Günaydın

Bu akşam ow da beni de aranıza alın

Gerçi mk,bf1 de olur

• 
Sayfa: önceki 57865787578857895790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.