Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128.961
Cevap
153
Favori
2.158.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21322133213421352136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgur23

Taşkın başkanın UC2'ye katılması sebebiyle yurt çapında şenlikler tertip edilecektir..

Hoşgeldin başkan, ekibin gerisini de bekliyoruz. RDR forza, UC2 plase..

quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Evet arkadaşlar az önce Hasan'ın güzel bir kıyağı sayesinde UC2'ye en nihayetinde sahip olabildim. Çağatay iyi bak oyunuma

ya bu UC2 bende de var. ama oyunu aldığım ilk 3 gün gördüm o kadar. ilk önce bir arkadaşa oynasın diye verdim. o da bir arkadaşına verdi. oradan daha yuvaya geri dönemeden kuzene gitti. o da bitirmiş ama bir türlü getirmiyor. şimdi de eşi oynuyormuş herhalde. canım da çekiyor arada, singleını tekrar oynayayım diye.

quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

ewed önce alanlardan izlenim görelim muhabbet iyiyse sonradan alırız tps sewmem ama muhabbet için alabilirim

tunç liste yaparız o zamanda çaylak squadı kurarız

çaylak squadına +1 de benden

• Tunç sonradan kasabaya atla değil anca eşekle gideriz biz
    bu arada pompalıların yakın mesafe etkisinin artacak olması ve mg3 ün hasar oranının yükselmesi süper m60 tarihe gömülcek yerine herkes mg3 alcak
  • Sevgili Özgür

Türkiye'nin çalkalandığı bir olay hakkında burada bir yorum yapmanın neyi yanlış anlamış değilim
    kaldı ki ne bir hakaret nede bir övme yorumu yapılmamış

senin bu kadar sert karşılamana bir anlam veremedim
  • RDR illaki alınacak, hiç bir rockstar oyununu kaçırmam. Eminim bu oyunun single modu şahane olacaktır.

Valla denetleyici beni en az 3 kez uyardı profilimden dolayı, açacam gizli saklım yok :)
  • quote:

Tunç sonradan kasabaya atla değil anca eşekle gideriz biz
    bu arada pompalıların yakın mesafe etkisinin artacak olması ve mg3 ün hasar oranının yükselmesi süper m60 tarihe gömülcek yerine herkes mg3 alcak

çaktırma şanımız yürüsün:) gülyabaniler:P
  • quote:

ewed önce alanlardan izlenim görelim muhabbet iyiyse sonradan alırız tps sewmem ama muhabbet için alabilirim

Bu arada bu güselmiş

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Barış çek şu pıçağı gözümün önünden
    pisikolojim bozuluyor
    Rdr gelecek dertler bitecek

• quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza

quote:

Bu arada bu güselmiş

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ

Barış çek şu pıçağı gözümün önünden
    pisikolojim bozuluyor
    Rdr gelecek dertler bitecek

Hamza'ya,fifa da gücüm yetmiyor.Belki rdr de hakkından gelirim john marston(rdr nin baş karakteri) kankam olur

ayın 18 i america,21 i europa diyor.rockstar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 11 Mayıs 2010; 12:54:03 >

• Adem hocam, cevabım çok sert değil, sonuçta burası oyun forumu, burada siyaset konuşulmaması daha doğru olur. Hassasiyetlerimiz farklı olabilir. Biraz da spekülasyon yapıyor olman "ama çok kısa kaydını vermişler, demekki full sürümü ile tehdit ettiler baykalı ki istifa etti ", beni rahatsız etti. Bunlar bence doğru değil. Kimisi uzman diyor 40 yerde, kimisi diyor 12 yerde yapıştırma tespit edildi, daha doğru mu değil mi belli değil, doğruysa da bizi ne kadar ilgilendirir, bize ne zararı dokunmuş (doğruysa bile, hangisi daha büyük ahlaksızlıktır, kimsenin görmediği, bilmediği bir şekilde, karşılıklı istekle cinsel münasebette bulunmak mı, belirsiz kaynaklarla gemicikler almak, bakan olarak bir üründe ithalata kota koyarken bundan 1 hafta önce oğlumuzun o üründe Türk tarihinin en büyük ithalatını yapması mı vs vs.. tartışılır) .. neyse onu da konuşmayalım, bunu da konuşmayalım ..

quote:

Sevgili Özgür

Türkiye'nin çalkalandığı bir olay hakkında burada bir yorum yapmanın neyi yanlış anlamış değilim
    kaldı ki ne bir hakaret nede bir övme yorumu yapılmamış

senin bu kadar sert karşılamana bir anlam veremedim

• arkadaşım lütfen bu kondu da artık tartışmayalım.bize hiç yakışmıyor.hiç biri babamızın oğlu değil lütfen.kapatalım.siyasi fikirler ile hareket edilmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan21 -- 11 Mayıs 2010; 13:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

RDR illaki alınacak, hiç bir rockstar oyununu kaçırmam. Eminim bu oyunun single modu şahane olacaktır.

Valla denetleyici beni en az 3 kez uyardı profilimden dolayı, açacam gizli saklım yok :)

hala açmadın mı sen ( ben açtın biliyordum yaw, mesaj attığın için kontrol gereği duymamıştım )

bu arada bu özgür ve adem, sadece lütfen diyorum.

bu ufacık önemsiz görülen tartışmalar dahi birikince istenmeyen ve geri dönülmez sonuçlara yol açıyor.

• RDR için bende bekleyenler arasındayım BC2 devam BC2 yi alırken de 2 hafta beklemiştim ve gördük ki karlı çıkan biz olduk hem ucuza aldık hemde limeted edition aldık Gerçi ben MW2 ile takas yapacağım uygun denk gelirse beklemeye bilirim
  • Neyse arkadaşlar, benim için konu kapandı zaten yarın tatile gidiyorum Malta'ya, biraz güneş görmek umuduyla .. 5-6 gün yokum.

Bekleyin beni .. deniz, güneş, kum, kızlar (tabii ki karım ve kızımdan bahsediyorum )
  • Merhaba Arkadaşlar
    Allaha şükür işlerim biraz yoğun
    buralardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

quote:

Orijinalden alıntı: RH1611

quote:

Günaydın

Serdal bu güzel buluşma için bende sana teşekkür ederim

keyifli bir gün geçirdim sayende

Serdal seninle her türlü yemek organizasyonuna varım
    maşallah sende benden aşşağı değilmişsin (o ne göbek? :)) )

aslında birhafta sonu kahvaltı oranizasyonu yapsak nasıl olur
    istanbul da güzel kahvaltı yapabileceğimiz bildiğim bir kaç yer var

EPKYD ne dersiniz?

adem abi herkese bişeyler ısmarlıyosun bana bişey yok mu şaka bi yana kahvaltı etkinliğine Allah kısmet ederse ben varım..

sana menemen yapıcam ellerimle

Ya bırak sen yumurta kırmayı öğren önce...

• quote:

Neyse arkadaşlar, benim için konu kapandı zaten yarın tatile gidiyorum Malta'ya, biraz güneş görmek umuduyla .. 5-6 gün yokum.

Bekleyin beni .. deniz, güneş, kum, kızlar (tabii ki karım ve kızımdan bahsediyorum )

Özgür hocam iyi tatiller.

sen Antalya lısın bilirsin. biraz seni kıskandırayım. buraya da yaz geldi artık. dışarıda artık rüzgar sıcak esmeye başladı. insanlar denize giriyor. turistler de gelmeye başladı. (yalnız kardeşim bu rusların hiçbirimi giyinik dolaşmaz zorla insanın ahlakını bozmaya çalışıyorlar )

• quote:

Orijinalden alıntı: halfdentist

quote:

Neyse arkadaşlar, benim için konu kapandı zaten yarın tatile gidiyorum Malta'ya, biraz güneş görmek umuduyla .. 5-6 gün yokum.

Özgür hocam iyi tatiller.

sen Antalya lısın bilirsin. biraz seni kıskandırayım. buraya da yaz geldi artık. dışarıda artık rüzgar sıcak esmeye başladı. insanlar denize giriyor. turistler de gelmeye başladı. (yalnız kardeşim bu rusların hiçbirimi giyinik dolaşmaz zorla insanın ahlakını bozmaya çalışıyorlar )

Valla her gün bakıyorum bugün Antalya'da hava nasıl diye, gariban bir özenti içerisinde iç çekiyoruz ancak, sizler tadını çıkarın valla. Ağustos'a şurada birşey kalmadı.

• bu arada taşo en sonunda bc2 yi bıraktı,
    taşo kırılmasın diye bir şey demiyordum ama zaten beceremiyordu. boşuna yer işgal ediyordu.
    malum her akşam bir takım kapatıyoruz. bir takım biz olunca baya iyi oynamaya başladık.
    bu oyuna ilk başladığımda bizimkiler çömezdi. şimdi serdar bile ilk 4 e giriyor

güncelleme geldimi evde olan var mı?

bugun bc2 yapmayı planlıyorum. hemen bakanın platinini alıp. gücü artırılan mg3 ile platin alayım
  • Mesut,
    Adanadan Antalyaya giderken Alanyadan geçiliyor yanlış bilmiyorsam değil mi? Bir çayını içerim öyleyse.
  • quote:

(yalnız kardeşim bu rusların hiçbirimi giyinik dolaşmaz zorla insanın ahlakını bozmaya çalışıyorlar )

Bekar başına Antalyaya çalışmaya gelecek genç ve evli bir erkeğe denmeyecek laflar bunlar abi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BRSZNR

quote:

Orijinalden alıntı: tuncyt

quote:

dün başkanı gözyaşları içinde uğurladık
    ama tekrar alabilme ihtimali var oyunu ben sinyallerini gördüm taşkında
    rdr yi çıkar çıkmaz almayacaklar bizde birlikte hareket edelim

RDR yi ilk ay almayacaklar listesi
    1 Klopacius

bende varım:) kabinemizi kuralım:)

Devam forza bc2 forza fifa

1 Klopacius
    2 Tuncyt
    3 BRSZNR

quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

dün başkanı gözyaşları içinde uğurladık
    ama tekrar alabilme ihtimali var oyunu ben sinyallerini gördüm taşkında
    rdr yi çıkar çıkmaz almayacaklar bizde birlikte hareket edelim

RDR yi ilk ay almayacaklar listesi
    1 Klopacius

2- bluebest (Gökhan)

Dostum Gökhan afyon dan bakarken şaşırmıssın herhal. listeye ancak 4. sıradan girebiliyorsun.

bende kendimi 5. sıradan ekleyeyim.

5. ishak

çıkar çıkmaz almayacağım kesin. ilk önce biraz bekleyip fiyatları göreceğim. tabi en önemlisi sürü psikolojisi. kalabalık nereye gidiyorsa biz de oraya gideceğiz.

6. çağatay

ilk ay bende almam. BC2 de cok da erken almadık ama biraz daha bekleyebilrmişiz. RDR de bekleyenlerden olacağım. daha sıkılmadım çünkü BC2 den. zaten bekleyen single oyunlar da var. RDR de agırlıklı olnline oynayacagımız için beklemesinde sakınca yok bana göre.

hakan bence sen alma abi RDR sonra kızıp satıyon :) bekleyip yorumları okumalı iyice :)

taşkın ım Pm attım sana. dönüş yaparsın bi ara ....

• 
Sayfa: önceki 21322133213421352136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.