Şimdi Ara

[EPKYD] - EVLİ PS KULLANICILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ (2136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
128.942
Cevap
152
Favori
2.157.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blazek

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur23
    Adem hocam, cevabım çok sert değil, sonuçta burası oyun forumu, burada siyaset konuşulmaması daha doğru olur. Hassasiyetlerimiz farklı olabilir. Biraz da spekülasyon yapıyor olman "ama çok kısa kaydını vermişler, demekki full sürümü ile tehdit ettiler baykalı ki istifa etti ", beni rahatsız etti. Bunlar bence doğru değil. Kimisi uzman diyor 40 yerde, kimisi diyor 12 yerde yapıştırma tespit edildi, daha doğru mu değil mi belli değil, doğruysa da bizi ne kadar ilgilendirir, bize ne zararı dokunmuş (doğruysa bile, hangisi daha büyük ahlaksızlıktır, kimsenin görmediği, bilmediği bir şekilde, karşılıklı istekle cinsel münasebette bulunmak mı, belirsiz kaynaklarla gemicikler almak, bakan olarak bir üründe ithalata kota koyarken bundan 1 hafta önce oğlumuzun o üründe Türk tarihinin en büyük ithalatını yapması mı vs vs.. tartışılır) .. neyse onu da konuşmayalım, bunu da konuşmayalım ..
    quote:

Orijinalden alıntı: a.hamza
    Sevgili Özgür
    Türkiye'nin çalkalandığı bir olay hakkında burada bir yorum yapmanın neyi yanlış anlamış değilim
    kaldı ki ne bir hakaret nede bir övme yorumu yapılmamış
    senin bu kadar sert karşılamana bir anlam veremedim

Türkiye bu olayla çalkalanıyorsa bu bizim hala 3. dünya ülkesi olduğumuzun bir göstergesidir.
    Ama daha 10 gün önce 12 yaşındaki kız cocuklarına yapılan olaylarla hiç çalkalanmıyor nedense..
    Elin Berlusconisi, Clintonu yapınca böylede çalkalanmıyor yahu,
    amma meraklıymışsınız alemin fingirdeşmesini izlemeye,
    Sen alemin fingirdeşmesine bakma, yenilen haklarına bak sadece.
    Sen, senle alenen fingirdeşenlerin farkına vardığın zaman zaten değişmiş olacak herşey..

Geçen hafta Eskişehir İl Eğitim Müdürü, çok çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla,
    -Çocuklarımızı hayal dünyasında dolaştırmayacağız, hayal kurdurmayacağız
    -Barbi bebekler müstehcendir, insanı tahrik ediyor filan gibi açıklamalar yaptı.
    (okul çantalarına bizden güzel örnekler bastırarak, cocuklarımız bunları kullanacak diye ekledi
    ve de gururla keloğlan resimlerini gösterdi.....)
    Keloğlana bişi dediğimiz yok, elbette sevimli bir kahramandır ama..Müdür beyin dediği gibi
    bırak hayal olmayı, hayalin en önde gidenidir. Sen kalkıp köyden geleceksin bide padişahın kızına talip olacan,
    gökten 3 elma düşürecen..sonada kaf dağını aşacan...Keloğlanın keli kimseyi tahrik etmediği sürece
    her türlü hayaller serbesttir.
    Ulen bari cocukların hayallerine karışmayın...insanoğlu hayaller sayesinde bugüne gelmiştir.
    Jules Werne 'Denizler altında 20000 fersah' kitabını yazdığında bu ne ya diyenler
    Daha sonra kutupların altından giden atom denizaltısı nıu görünce utandılarmı acaba.
    Aynı yazarın 'aya yolculuk' ise daha başka bir örnektir.
    Burda say say bitmez..bilgisayarlar bir hayalle başlamıştır..PS3 'de hayallerin sonucudur.

Barbi bebekten taciz olan, damacanaya bıyık bukarak bakan, elbetteki 12 yaşındaki kız cocuklarına ne düşünüyordur.
    alemin fingirdeşmesi tabiki tap (TOP of List) yapar burda. hele fingirdeşen şahıs,
    senin, benim hayatımda hiç bir rolu bile yokken biçare yaşantılarda tek engel görünüyorsa..

full sürümü de mi varmış
  • bc2 güncellemesi hakkında bir şey yazmadın komutan
  • hala full sürüm diyor adam yaw

gökhan çılgınlaşma pls ( konu hassas )
  • quote:

Orijinalden alıntı: blazek

Türkiye bu olayla çalkalanıyorsa bu bizim hala 3. dünya ülkesi olduğumuzun bir göstergesidir.
    Ama daha 10 gün önce 12 yaşındaki kız cocuklarına yapılan olaylarla hiç çalkalanmıyor nedense..
    Elin Berlusconisi, Clintonu yapınca böylede çalkalanmıyor yahu,
    amma meraklıymışsınız alemin fingirdeşmesini izlemeye,
    Sen alemin fingirdeşmesine bakma, yenilen haklarına bak sadece.
    Sen, senle alenen fingirdeşenlerin farkına vardığın zaman zaten değişmiş olacak herşey..

Geçen hafta Eskişehir İl Eğitim Müdürü, çok çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla,
    -Çocuklarımızı hayal dünyasında dolaştırmayacağız, hayal kurdurmayacağız
    -Barbi bebekler müstehcendir, insanı tahrik ediyor filan gibi açıklamalar yaptı.
    (okul çantalarına bizden güzel örnekler bastırarak, cocuklarımız bunları kullanacak diye ekledi
    ve de gururla keloğlan resimlerini gösterdi.....)
    Keloğlana bişi dediğimiz yok, elbette sevimli bir kahramandır ama..Müdür beyin dediği gibi
    bırak hayal olmayı, hayalin en önde gidenidir. Sen kalkıp köyden geleceksin bide padişahın kızına talip olacan,
    gökten 3 elma düşürecen..sonada kaf dağını aşacan...Keloğlanın keli kimseyi tahrik etmediği sürece
    her türlü hayaller serbesttir.
    Ulen bari cocukların hayallerine karışmayın...insanoğlu hayaller sayesinde bugüne gelmiştir.
    Jules Werne 'Denizler altında 20000 fersah' kitabını yazdığında bu ne ya diyenler
    Daha sonra kutupların altından giden atom denizaltısı nıu görünce utandılarmı acaba.
    Aynı yazarın 'aya yolculuk' ise daha başka bir örnektir.
    Burda say say bitmez..bilgisayarlar bir hayalle başlamıştır..PS3 'de hayallerin sonucudur.

Barbi bebekten taciz olan, damacanaya bıyık bukarak bakan, elbetteki 12 yaşındaki kız cocuklarına ne düşünüyordur.
    alemin fingirdeşmesi tabiki tap (TOP of List) yapar burda. hele fingirdeşen şahıs,
    senin, benim hayatımda hiç bir rolu bile yokken biçare yaşantılarda tek engel görünüyorsa..

bülent abi eline sağlık çok güzel yazmışsın iki defa okudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: offendicula

hala full sürüm diyor adam yaw

gökhan çılgınlaşma pls ( konu hassas )

• Gökhan sen bakma bunlara kardeş ben seni map in herangi bi yerinde gördüğümde direk selam verir geçerim (özellikle karşı takımda olduğum zamanlar)

RDR yi ne zaman alcağımı bulduuum taşkın başkan nasılsa 1 ay içinde sıkılıp satışa koyacak direk ondan alırım
    Taşkın başkan 1 ay sonrası için 60 kaat çalışır rdr ye

geoxid o gün ben yokmuşum demekki seni hiç hatırlamıyom zaten sende beni hatırlamıosun olsam kesin hatırlardın
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Klopacius-

geoxid o gün ben yokmuşum demekki seni hiç hatırlamıyom zaten sende beni hatırlamıosun olsam kesin hatırlardın

barış künyeleri bi karıştır eger arkadaşın künyesi yoksa kesin karşılaşmamışsınızdır

rdr için şopto sipariş almıyor şu anda, yada ben beceremedim
  • Cümleten selamlar,

Çağatay cevapladım,

Özgür; evet abi UC2'ye geçtik çok şükür, artık geldiğinde yaparız etkinlik vs. birşeyler,

Hepimizin siyasi düşünceleri mutlak farklılıklar gösterir arkadaşlar ama ortak yanımız belli, birlikte oyun oynarken, oyun esnasında muhabbet ederken acayip keyif alıyoruz (dün özellikle Barış abi ile BC2'deki sohbet çok güzeldi). Bu yüzden iahs, fikrim birbirimizi farkında olmadan üzmemek adına bu konuyu sonlandıralım derim

Evet BC2 bugün yola çıktı, artık RDR'de sıra haydi bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0limpiyat

quote:

barış künyeleri bi karıştır eger arkadaşın künyesi yoksa kesin karşılaşmamışsınızdır

rdr için şopto sipariş almıyor şu anda, yada ben beceremedim

itiraf ediyorum. 500 oyun oynadıysam, buna süper sniper headshotçılarda dahil. barış kadar beni terleten oyuncu ile karşılaşmadım. hoş artık alıştım resmen pıçak manyağı oldum artık barışı görünce ben üstüne gidiyom ama ilk seferlerde sırtımı duvara yaslamaktan, oyun kaplamaları soyuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Merhabalar herkese, geçen gün bc2 oynarken sizin takımın karşısına düştüm tesadüf eseri :) offendicula, trust75, taskin, halfdentist nicklerini hatırlıyorum ama 2-3 kişi daha vardı. Gerçekten kalite oyunlardı. Bilen insanlara karşı oynamak zevkli oluyor. 2 oyunda da kendi takımının birincisi oldum. En çok puanları yaptığım oyunlardı heralde. Bütün oyunlarda defans yapan takım kazandı çok çekişmeli idi.
    Hocam günkü oyunda demek Kİ Barış yokmuş, eğer olsaydı çoktan çıkmıştın oyundan
  • arkadaslar bende araniza katilabilirmiyim almanyadan katiliyorum psnde kimsem yok can sikmaya basladi artik ekleyen olursa sevinirim ID: adventure33
  • serdal künyeleri karıştır diyonda unique künye sayısı 1000 den fazla 1 günümü alır yaa
    orçun sen değilde çılgın gökhan ne zaman karşı takımda olsa hep adama denk geliyorum yaa sağdan gidiyorum gökhan soıldan gidiyom gökhan ortadan gidiyom gene gökhan ya vurup geçiyor yada künyeyi teslim edip kalıyor artık ona doğru gitmeme gerek kalmıycak gibi bıçağı kladırıp bekliycem o direk koşarak bıçağa girecek
    bu arada gökhan 41 lvl olmuşun tebrik ederim kardeş akşam bi test edeyim künyelerin hala gümüş rengimi altına geç artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

Merhabalar herkese, geçen gün bc2 oynarken sizin takımın karşısına düştüm tesadüf eseri :) offendicula, trust75, taskin, halfdentist nicklerini hatırlıyorum ama 2-3 kişi daha vardı. Gerçekten kalite oyunlardı. Bilen insanlara karşı oynamak zevkli oluyor. 2 oyunda da kendi takımının birincisi oldum. En çok puanları yaptığım oyunlardı heralde. Bütün oyunlarda defans yapan takım kazandı çok çekişmeli idi.
    Hocam günkü oyunda demek Kİ Barış yokmuş, eğer olsaydı çoktan çıkmıştın oyundan

Ben de olsaydım bezdirirdim onu Taktık mı çok kotu takıyorum valla. Daha geçen vedat ile serkanın ustune helikopter surdum Baktım heli isabet etmedi indim saldırdım. Hışma bak arkadaş
  • arkadaşlar bu rdr, fifacıları da bc 2 cileri de,mw2 cileride hepimizi ortak bir oyunda buluşturacak olması çok güzel.Bu açıdan baktınızmı bilmiyorum ama bayağı kişi oluruz artık psn de.Kulaklığıda aldım zaten.At üstünde türkü söylerim artık.Atınız ürkmesin dikkat edin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar TV konusunda tercihimi yaptım. Hanım büyük ekran isteyince teknosadan Samsung 46B620 aldım, fiyatı 2499 tl/10 taksit. Yorumlar için teşekkürler, umarım tercih doğrudur sıkıntı yaşamam

hayırlısı olsun kardeşim....
  • quote:

serdal künyeleri karıştır diyonda unique künye sayısı 1000 den fazla 1 günümü alır yaa
    orçun sen değilde çılgın gökhan ne zaman karşı takımda olsa hep adama denk geliyorum yaa sağdan gidiyorum gökhan soıldan gidiyom gökhan ortadan gidiyom gene gökhan ya vurup geçiyor yada künyeyi teslim edip kalıyor artık ona doğru gitmeme gerek kalmıycak gibi bıçağı kladırıp bekliycem o direk koşarak bıçağa girecek
    bu arada gökhan 41 lvl olmuşun tebrik ederim kardeş akşam bi test edeyim künyelerin hala gümüş rengimi altına geç artık

fena lag var ya giremiorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartmanRR

quote:

Orijinalden alıntı: fatiko

Arkadaşlar TV konusunda tercihimi yaptım. Hanım büyük ekran isteyince teknosadan Samsung 46B620 aldım, fiyatı 2499 tl/10 taksit. Yorumlar için teşekkürler, umarım tercih doğrudur sıkıntı yaşamam

hayırlısı olsun kardeşim....

hayırlı olsun. Tv yi çok iyi almışssın. Teknosa da indirim mi var yaw? Genelde en yuksek fiyatlar ordadır? Bu tv yi inceledim en ucuz 3.300 diolar yanlıslık yapmıs olmasınlar
  • oo gökhan bakıyorum eve kaçmışsın oyuna koyulmuşsun.
    bu gece bende gelecem psn'e şu güncellemeyide bi yaparım bc2'de
  • Bu akşam yine bir private BC2de yapsak eğlenceli oluyormuş
  • 
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.