Şimdi Ara

EPICA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/epica/

Bu model hakkında forumda hiç bir şey bulamadım arkadaşlar .. Fikri olan var mıdır .. 2.eli geberik olması dışında ..
    54.000 TL lik fiyatı çok cezbedici ??

• Tek bildigim manuel vites seçeneğinin olmadığı :) ayrıca makyajlı kasanın test videosu için bkz:
    http://www.forstv.com/bolum_detay.asp?bolum_adi=Chevrolet_Epica&bolum_id=49
  • bir tanıdıkta var 2010 makyajlı olanlardan. bir defa binme imkanım oldu. içi ferah ve rahat, arabada zaten sunrooftan deri döşemeye kadar herşey var. göstergeler koyu, çalıştırınca kendine geliyor. 6 ileri vites şanzımanı. performans olarak çekiş güzel, ben şanzımanını çok beğendim. seri bir biçimde vitesleri değitiriyor kasma falan yok hissetmiyorsun bile değiştiğini. tüketim ortalaması 7.6 litreydi. o da araç sahibi hızlı kullanıyormuş, daha sakin kullanımda düşer. metaliğini 53 e kadar verebiliyor bayiler, belki daha düşük fiyatta alınabilir. sonuç olarak 40-45 compact araçlara verene kadar 2. elini düşünmüyorsan tam alınacak arabadır.

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/epica/

Bu model hakkında forumda hiç bir şey bulamadım arkadaşlar .. Fikri olan var mıdır .. 2.eli geberik olması dışında ..
    54.000 TL lik fiyatı çok cezbedici ??

• Bu araçla ilgili forumda çok az bilgi olması ilginç.

Aracın özelliklerine göre inanılmaz bir fiyatı var. Kardeşimde Cruze var, anlattığına göre gayet başarılı. D Sınıfı bir aracı bu fiyata almak gerçekten hayret verici.

Keşke bir kullanıcısına ulaşabilsek de yorumları alsak..
  • benim bildiğim epicalar bir önceki modelin ( Evanda )
    geliştirilmiş modeli. yanılmıyorsam epica Cin cumhuriyetinde üretiliyor.

Avrupada özel distrübürtörler tarafından ucuz fiyata satılıyor

http://www.autoscout24.de/NewMarketDetails.aspx?id=l2cmmfyrmrcb
  • Cok saglam arac
  • nisan ayında 2008 modelını aldım. Genıs bılgı otomobıl genel bolumunde var. Inanın her kurusunu hakeden , chevrolet,ın hakkını verdıgı bır arac.
  • Çok kaliteli ve dolu bir araç üstelik fiyatı da makul. Keşke Chevrolet Türkiye sadece Cruze ve Spark reklamları verip durmasa da biraz da Epica'ya ağırlık verse... Şu anki satış rakamlarını bilmiyorum ama sanki hak ettiği yere henüz ulaşamamış bir araç gibi geliyor bana.
  • epica diye aratınca iki konu daha bulabiliyorsunuz.
    Oralarda bazı sorular sordum.
    Cevap veren epica sahipleri oldu . . .

Ben de ciddi olarak bu araçla ilgileniyorum.
    Ama bilgi bulmakta zorlanıyorum.
    Bulduklarımı da fırsat buldukça aktaracağım . . .

Holden epica ismiyle de satılıyor. Ayrıca Daewoo tosca da var yanılmıyorsam.
    Çarpışma testinden 4 yıldız almış. En azında kabul edilebilir koruma sağlıyor (4 yıldız kabul edilebilir bir değer).
    Otomatik şanzuman araştırmalarıma göre oldukca iyi ve gelişmiş.
    Pek çok markada hala 4 ileri otomatik olduğunu düşünürsek 6 ileri klasik tip otomatik hem tüketim hem de yüksek süratlerde sessizlik açısından büyük avantaj.

Epica artık İngiltere, Almaya ve Fransa'da satılmıyor, teker teker chevrolet sitelerine baktım.
    Protekiz, İspanya, Yunanistan, Belçika da satılıyor (örnek olarak verdim. Başka yerlerde de satılıyor).

Yabancı pek çok test ve yorum okudum. Çok olumsuz bir şey yazmıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racai -- 20 Ekim 2010; 20:02:43 >

• Ben Almanyada yasiyorum, sokakta haftada ancak bir iki Epica görürsün....gecen ay programdan
    alindi, basarili olamadi.Mercedes,Passat,Bmw varken millet Epica almiyor.
    Diger forumlardan takip ettigim kadar Epica alanlar cok memnun..Fiyatina göre donanimi iyi ve güvenli
    bir arac...
    ve baska bir bilgi : Epicanin alt yapisi Evanda ( 2002 - 2007 ) modelinden alinti

Evanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 20 Ekim 2010; 23:01:34 >
  • Muavinkonsolos,

Senden bir ricam olacak:
    Aşağıdaki videonun 3:40 (üçünvü dakika kırkıncı saniye) ile 4:00 arasında adam ne anlatıyor.
    Adam almanca konuşuyor, arabaya spin attırıyor. . .

http://www.youtube.com/watch?v=DA__gwq2OnU
  • @racai

maalesef adam flamca ( Hollanda ) konusuyor, felaket egri bir dil.-
    yanilmiyorsam o test asamasinda yumusak süspansiyondan bahsediyor, genelde koreli
    araclarin süspansiyonu konfora dayali, sert degil.
    Testlerde oldukca basarili bir grafik cizdi
    2007 yili itibaren ESP görevi yapan ESC var

http://www.focus.de/auto/fahrberichte/tid-6003/fahrbericht-chevrolet-epica_aid_58746.html

Araci alirsan inan fazla hata yapmazsin, ama ani bir anda satma karari alsan belki elinde
    kali veya az bir paraya satarsin.

iyi düsün ama gercekten iyi bir arac

iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muavinkonsolos -- 22 Ekim 2010; 9:17:49 >

• bu fiyatla , ve tek motor seçeneğiyle, sadece otomatik vitesle karşısındaki rakipleri düşünürsek tutulması imkansız. verceksin 40 liraya alıcak insanlar, sonra kar et. ama 55 tl çok pahalı. inanın 55000 tlye alın o aracı oto pazarına gidin 3 ay sonra 35000 tl veren olacağını zannetmem. bu aacı almak tamemn macera. "bence "
    .kolay gelsin.
  • D sınıfı
    dizel
    2000 motor
    otomatik vites
    ESP
    17 inç jant
    sunroof
    deri koltuk

40 bin öyle mi? Size 58 bine klimasız golf lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redcheek99

bu fiyatla , ve tek motor seçeneğiyle, sadece otomatik vitesle karşısındaki rakipleri düşünürsek tutulması imkansız. verceksin 40 liraya alıcak insanlar, sonra kar et. ama 55 tl çok pahalı. inanın 55000 tlye alın o aracı oto pazarına gidin 3 ay sonra 35000 tl veren olacağını zannetmem. bu aacı almak tamemn macera. "bence "
    .kolay gelsin.

lol diyorum başka bişi demiyorum araçı hiç kullandınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

bu fiyatla , ve tek motor seçeneğiyle, sadece otomatik vitesle karşısındaki rakipleri düşünürsek tutulması imkansız. verceksin 40 liraya alıcak insanlar, sonra kar et. ama 55 tl çok pahalı. inanın 55000 tlye alın o aracı oto pazarına gidin 3 ay sonra 35000 tl veren olacağını zannetmem. bu aacı almak tamemn macera. "bence "
    .kolay gelsin.

Zannedersem bilgi sahibisiniz araç hakkında biraz detay verebilir misiniz? Kağıt üzerinde çok iyi duruyor araç ve full+full tek seçenek var. Bir sorunu var mı bilinen kronik diyebileceğimiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: skyw@lker

quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

.kolay gelsin.

Zannedersem bilgi sahibisiniz araç hakkında biraz detay verebilir misiniz? Kağıt üzerinde çok iyi duruyor araç ve full+full tek seçenek var. Bir sorunu var mı bilinen kronik diyebileceğimiz?

şu anda kendi kullandımğım aracım ve çok memnunum bu fiyata bu özellikler ver d segmentide imkansız gibi

topic açmıştım bakabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_42995287/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42995287

• geçenlerdede superb 1.4 ile epicayı kıyaslıyorlardı. tamam superb iyide superb in 2.0 söyleyen yok. kıyaslama eşit şartlarda olur skoda 1.4 fiyatı epica dan pahalı. bunu söyleyince hemen saldırıya geçiyorlar. herkes özgür foruma üye olmada, ve her yaştan seviyeden adamda üye oluyor, ondan sonra bir şey yazdın mı hurra. seviye yerlerde.
  • sizde benim kuzen gibisiniz. adamın ağızı reno dan yandı tekrar gitti reno aldı, neymiş 2. elde tık diye satılırmış. satılmazsa satılmasın, ondan sonra ömür boyu istediğin araca binemediği için mutsuz.

quote:

.kolay gelsin.
  • 2 ara
    quote:

Orijinalden alıntı: trojana

sizde benim kuzen gibisiniz. adamın ağızı reno dan yandı tekrar gitti reno aldı, neymiş 2. elde tık diye satılırmış. satılmazsa satılmasın, ondan sonra ömür boyu istediğin araca binemediği için mutsuz.

quote:

.kolay gelsin.

aynen ben aracı satmak için almıyorumki binmek için alıyorum 2. elin ne oldugu hiç umurumda değil bu arada epica superbden daha iyi ama hiç bu 2 araca binmeyen kişiler kafasına göre yorum yapıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.