Şimdi Ara

Epic Store'dan bir bomba daha: Civilization 6 ücretsiz oldu! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
7.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçen hafta tam alıyordum steamden kart bilgisini yanlş girdiğim için olmamştı, sonra üşenmiş sonra alırm demiştim kısmet bugüneymiş

• Epic Store 'un başına hacı amca mı geçti, ramazan ayında sevap kazanalım mı dedi?

• Epic amme hizmeti yapıyor. Çok kazandık biraz dağıtalım diyor. Helal olsun.
  • freddy4545 F kullanıcısına yanıt
    Civ6 hiç oynamadım ama civ5 oynadım, aynen dlcsiz oynanamaz hocam, baya şey fark ediyor, bunu diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nalet olsun konsol aldığım güne. Herşeyi para.

• Nasıl bir şeydir bu üstad

• Bildiğim kadarıyla emin değilim abim çok oynar yeni bir dlc çıkmış yakın zamanda zaten oyun parasında o dlc olmadan da oyun oynanmaz dedim haberiniz olsun doğru yalan bilmem sadece yazdım

• Steam üzerindeki profil ve oyuncu arayüzü, başarımlar, pazar, kart takasları ve satımı gibi özellikler geldiği vakit Epic Games Store'da artık oyuncular kalıcı olarak yer edinir diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konsolcular ağlıyor şu an

• Oyundan zevk almak isteyen DLC'leri de alsın sade oyun yavan oluyor.

• Hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez, lütfen yeni bir ücretsiz oyun almadan önce 24 saat bekle.

bu şekilde hata veriyo epic games en son geçen hafta gta 5 aldım ücretsiz hatanın kaynağı nedir bilen varmı ?
  • cngzmls C kullanıcısına yanıt
    Ben bu yaşıma geldim henüz gavurların "gerçek" kampanya, indirim günü, bedava ürün gibi güzelliklerini yapan bir tane müslüman görmedim. Çok şükür müslümanım ama bizimkiler % 99.9 şark kurnazıdır. Zaten kara cuma, yılbaşı, gündönümü vs indirimlerine bakarsak alayı gavurdan geliyor, bizimki indirimden 1 hafta önce % 50 zam yapıyor.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık.

• Epic tam Robin Hood. Leş Fortnite kitlesinden sövuşluyor, hardcore kitleye veriyor.

• Ahahahhsjajshah adam alarm kurmuş Perşembe akşamına

• Helal olsun Epic

• Epic ramazan hürmetine zekat dağıtıyor, kitapsız steam oruç tutmaz fitre bile vermiyor.

• Güzel oldu

• Niye? Konsolu olsa da hesabına ekleyip herhangi bir laptopta oynayabilir?

• Merhabalar ben birsey sormak istiyorum bu gta5 verdiler peki ps4de bu epic games açılıyor mu

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.