Şimdi Ara

Epic Games mağazasında Metro Last Light Redux hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games mağazasında Metro Last Light Redux hediye
    Daha önce kaçıranlar için Metro Last Light oyununun yenilenmiş sürümü olan 2014 yapımı Metro Last Light Redux bir kez daha Epic Games mağazasında hediye olarak sunuluyor. Kampanya akşama kadar geçerli.

Metro Last Light Redux neler sunuyor?

Bugün saat 18.59’a kadar kütüphaneye eklenebilecek Metro Last Light Redux oyunu, orijinal yapımı 60fps seviyesinde oynamanıza imkân tanırken tüm indirilebilir içerikleri de bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca Bkz.Epic Games tam 270 TL’lik Fallout serisini hediye ediyor

Oyunda yine 2034 yılındaki kıyamet sonrası Moskova’nın terk edilmiş Metro tünellerine iniyoruz. Daha kaliteli görsellerde bir yandan yaratıklarla uğraşırken diğer yandan bir iç savaşın önüne geçmeye çalışıyoruz. Cesur ve Hayatta Kalma modlarının yanı sıra ara yüz ve bilgi ekranının olmadığı ekstrem Korucu Modu da oyuncuları oldukça zorlayacak.

Metro Last Light Redux

• Şu oyunda bi bitmedi gitti
  • Oyunu yapan adam ölmüştü sanırsam
  • Bu oyunun yeni serisi 3 4 sene gelmez hepsini oynayın derim süper… ukraynada savaş varken 3 4 sene bile iyimser denilebilir…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marsk35 -- 25 Aralık 2022; 15:42:4 >
  • 1 saat arayla kaçırdım 😒
  • Epik death stranding veriyordu daha doğrusu duyurdu ama veremedi sayfa program çöktü şimdi ise mevcut değil yazısı çıkıyor .
  • DeviLJoN D kullanıcısına yanıt
    kacirsan ne 6 tl zaten
  • batar B kullanıcısına yanıt
    Ben aldım biraz önce sıkıntı yok şu an
  • Bu oyunu almayanı dövüyorlardı zaten bir zamanlar. Kaç yıldır 10-20 lira bandında mağazalarda.

• ssbrutality S kullanıcısına yanıt
    Bir ekmek bir sakız parası 🤣
  • Güzel oyun aldıysanız mutlaka oynayın ben bitirdim oyunu özellikle bazı bölümleri çok keyifliydi eğer ayrıntılara dikkat ederseniz çok güzel ayrıntılara sahip bir oyun.

• torrent dururken ne işim olur bunlarla :) 40 yıldır zaten bedava
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.