Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu erişime açıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
8.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir sonraki gizemli oyunda bombayı bekliyorum  

• Şakacılar sizi hahaha >:(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • alt tarafı 5 tl lik oyun diyorsunuz yolda biri istese 5 lira vermezsiniz.

cidden size bu kadar medeniyet fazla.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

geçen adamin biri 1.5tl lik bitcoin atıyordu bin kişi yazdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar bedava oyun veriyor. Daha ne istiyorsunuz?

• Kral füze atsan bu kadar acıtmazdı be :) Böyle yazanlara ben de uyuz oluyorum sanarsın 40 yıllık edebiyatçı bak dalgana sanan ne kim nasıl yazarsa yazsın.

• Epic’İn bugüne kadar verdiği oyunları görmeyip Among us’u örnek vermeniz çok komik olmuş. Bugüne karar neler neler verildi bir bakmanızı öneririm. Hep bu karalama metodunu kullanarak biyerlere varamazsınız biraz da övmeyi yapılan şeyleri görün. Hep aynı yorumlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tolg... kullanıcısına yanıt
    Yoo, ben epicin oyun verme olayını hep övdüm. Özellikle kupon olayından faydalanıp normalde almayacağım bir sürü oyunu aldım. Bedava verdiği oyunların 3-4 tanesi hariç hiç oynamamış olsam da bir kere bile eleştirmedim. Çünkü BEDAVA. Adam isterse verir, istemezse vermez, karşı taraf da beğenmezse indirmez.

Ama büyük sürpriz diye bir hafta beklenti yaratıp Among Us verirsen de ben de dolabı açınca dondurma bekleyip lahana dolması çıkan adam halini yaşarım. Bunu da ifade ederim. Dolma beklerken dondurma çıkar ya, onun sevincini yaşıyorum diyen adama da gülerim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolg...

Epic’İn bugüne kadar verdiği oyunları görmeyip Among us’u örnek vermeniz çok komik olmuş. Bugüne karar neler neler verildi bir bakmanızı öneririm. Hep bu karalama metodunu kullanarak biyerlere varamazsınız biraz da övmeyi yapılan şeyleri görün. Hep aynı yorumlar.

Ben among us ile alakalı bir örnek vermedim sen sanırım hatları karıştırdın basit bir espiri yaptım hatta yinede teşekkürler epic yazdım sen yazılanı anlamayı öğren sonra gel forumda cevap ver boş boş adamlarsınız hep aynı anlamsız duyar kasma çabaları hayır fol yok yumurta yok hır çıkarmaya çalışıyorsunuz biri gelir dile takar biri gelir anlamsız duyar kasmaya çalışır kendinizi geliştirin biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okinkurt -- 31 Mayıs 2021; 20:58:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kbere

Yoo, ben epicin oyun verme olayını hep övdüm. Özellikle kupon olayından faydalanıp normalde almayacağım bir sürü oyunu aldım. Bedava verdiği oyunların 3-4 tanesi hariç hiç oynamamış olsam da bir kere bile eleştirmedim. Çünkü BEDAVA. Adam isterse verir, istemezse vermez, karşı taraf da beğenmezse indirmez.

Ama büyük sürpriz diye bir hafta beklenti yaratıp Among Us verirsen de ben de dolabı açınca dondurma bekleyip lahana dolması çıkan adam halini yaşarım. Bunu da ifade ederim. Dolma beklerken dondurma çıkar ya, onun sevincini yaşıyorum diyen adama da gülerim

Ya bırak hocam ota corta duyar kasmaya çalışıyorlar basit bir espiriyi bile kaldıramıyorlar bunlar böle yaptıkça konudaki hit nereye kayıyor görülüyor boşver.

• Duyar kasmakla alakası yok 30 yaşında adamım ne işim olur boş muhabbetle veya senin itham ettiğin gibi boş insanlarla. Among us için ise tatava sorun yok ben yorumunu genelleme yaparak yazdığınızı düşünerek attım. Bende senin gibi bazı yorumlara kızarak sitemde bulundum normal olarak hep siz yapacak değilsiniz ya

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.