Şimdi Ara

Epic Games'in bu haftaki oyunu erişime açıldı: Haftaya iki ücretsiz oyun var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Epic Games'in bu haftaki oyunu erişime açıldı: Haftaya iki ücretsiz oyun var

Her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games'in bu haftaki hediyesi erişime açıldı ve haftaya vereceği hediye belli oldu.

Ayrıca Bkz.Fallout 5, The Elder Scrolls 6'dan sonra çıkış yapacak

Supraland Ücretsiz

Epic Games'in bu hafta oyunculara verdiği hediye SupralandOyunun değeri Epic Games'te 31.30 TL. Hediyeyi 23 Haziran 2022 Türkiye saati ile 18:00'e kadar Epic Games'ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Supraland

Epic Games'in haftaya vereceği hediye ise A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition ve Car Mechanic Simulator 2018. Onları da 23 Haziran'dan itibaren ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

• Çocuklar için fena oyun değil , özellikle bulmaca seven çocuklar için ve Türkçe bir oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 16 Haziran 2022; 18:31:00 >
  • Çocuklardan ziyade yetişkinler için de gayet eğlendirici bir oyun, tavsiye ediyorum ama tekrara düşen kısımlarında sıkılabilirsiniz.

• Bilmeyenler için amazon farcry4 ve wrc8 veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Games çok güzel bir akımla ücretsiz oyun furyası başlattı ama gerçekten bu kadar oyunu oynamak için bayağı zengin olup bedavadan para kazanıyor olmak lazım. :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Güzel oyun, geçen ay bitirdim.

• Konusu nedir acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Negan kullanıcısına yanıt

Merhaba bende amazon prime var aylık 7.90 tl olan ama bu oyunları nasıl eklerim bilmiyorum. Tarayıcıdan amazon game hesabıma girdim ama oyunları yapamadım bi söyleseniz nasıl yapabilirim.

• Negan kullanıcısına yanıt

Usta uğraşırken hallettim sağol sayende ekledim kütüphaneye

• mertekin kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam, iyi oyunlar.

• Darısı Steam abinin başına

• car mechanic oyununu merak ediyordum sağolsun epic adam yine duydu sesimi Epic Games'in bu haftaki oyunu erişime açıldı: Haftaya iki ücretsiz oyun var 

• Bakayım hemen, teşekkürler bilgilendirme için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.