Şimdi Ara

Epic Games bugün 200 TL'lik oyunu ücretsiz veriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam bu memlekette herkes moderatör, herkes editor, herkes futbolcu, herkes ekonomist. Yapılan işe saygı yok, sevgi zaten hiç yok. Kafa basmıyor. Adamlar mecburen bunu yapmak zorunda. Neden yapmak zorunda olduğunu düşünüp empati yapamıyoruz. Sonra eskiden Msn Messenger vardı, ICQ vardı, bu vardı, şu vardı diyoruz. Yakında bir zamanlar DH vardı deriz. Halen daha savunmasını yapıyorlar. Ben seviyorum bu özelliklerini. Başlık ne olursa olsun adamlar ücretsiz oyun var diye hatırlatıyor işte unutmayalım diye. Konunun içeriğine göre de karar veriyorum girip kütüphane ye eklemeye değer mi değemez mi diye.

Buradan konunun sahibi arkadaşa söylüyorum. Hocam eline sağlık teşekkür ederiz devam et.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • epic games çildurmuş kütüphanem muhtemelen hiç oynamayacağım 1000 küsür lira edecek beleş oyunla dolu

• epicgameste malum e-ticaret siteleri gibi fiyatları şişirip sonra indirim yapiyor. 30 liralık oyuna 200 lira diyor sonra bedava! gerçekten şuan değeri 200-300lira bandında olan bir oyunada herhalde 2000 lira filan der.

tamam kabul bunu vermeyen steam gibi yerlerde var. ama biraz mantık yahu.

• DH bitmiş.

• Quirah kullanıcısına yanıt

oyun 200 tl şuan epikde ve ücretsiz oldu click bait nerde ben onu anlayamadım maruz görün

ayrıca değerli bi oyun verdi mesajı vermek içinde 200 tllik oyun ücretsiz oldu diyebilir neden bu kadar takıldınız buna alt tarafı 1 linke tıklayacaksın

ucuzluğu anlayamayacak kadar ucuz cevaplar var. Sizi anlıyor ve destekliyorum. Mesef ülkeyi yönetenler gibi, burunlarından kıl aldırmıyorlar, dik başlılığa , ben yaptım oldu demeye devam etsinler (edecekler) zaten müdürleri ne ki , yetiştirdiği editörleri ne olsun ?

• böyle başlıklar çok cringe geliyor. oyun cidden iyi ben 1-2 sene önce tüm paketi 29₺’ye almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Yav güzel kardeşim, bizde onu demeye çalışıyoruz zaten. Abuk subuk şeylere takılmayın basit şeylere takılmayın beğenin, paylaşın, destek verin her zaman ki gibi diyoruz. Şimdi bu yazı sana bana hitap etmiyordur, fakat başkasına ediyordur. Bencil olmayalım. Senin beğenmediğin konuyu bir başkası beğenebilir, hoşuna gidebilir, yeni gören olabilir, daha önce hiç bilmeyen olabilir.

Ben bu epic games haberlerini buradan her seferinde takip ediyorum. Hepsinin altında bu ve buna benzer yorumlar var. Çok fazla yazan, cevap veren, konu açan bir kullanıcı değilim ama uzun yıllardır kullanırım bu platformu hemde severek. Bura sayesinde çok fazla community'e ulaştım. Bir sürü insan ile tanıştım, bir çok bilinmeyen, keşfedilmemiş şey öğrendim. Bu sebeple iki çift laf anlatayım istedim.

• haberlerin içeriğinin anasayfada görünmemesi çok normal. burası bir internet sitesi ve tıklanmayla çark çevriliyor. bu tür şeylerden şikayetçiyseniz zaten yanlış yerdesiniz

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Steam'de de Epic'de de fiyatları oyun şirketleri belirliyor, kendileri değil. Aynı şey indirimler için de geçerli, ama bu bedava olayını Epic kendi bütçesinden yapıyor reklam olsun diye.

• Epic Games bugün 200 TL'lik oyunu ücretsiz veriyor
    quirah aylık para verip üye olmak istemiyorsan bi tık yapmak zorundasın
    o reklam paralarını senın o tıklamanla alıyor forum. bencilce bakma.

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Tamam

• PREY ÇOK GÜZEL AMA NIGHTMARE OYNAYIN

• Tyrande kullanıcısına yanıt

Baziladi salak yerine konulmayi sevmiyor hocam. (BIRDE Bu acidan dusunun.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • epic games sayesinde torrent ten kurtulduk. bedava oyundan alıştırdı. sonra indirimli oyunlara geçtik derken steam e katıldık. Aslında toplum bilinci yapmışta farketmemişiz. şimdi diyorum gerek yok torrent şuna buna indirime girince alırız .

• adamın attığı başlığa bakar mısınız birader? oyun adını yazmıyor başlığa, neden? aman açtığım konu tıklansın. vay arkadaş.

• Ücretsiz oyunları bildiren, ücretsiz oyun araştırmasından bizi kurtaran DH' a teşekkür.
    Kıldan tüyden konulara takılmayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 27 Aralık 2021; 17:47:57 >
  • Tüh kaçırdım

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.