Şimdi Ara

Epic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
3
Favori
5.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fortnite dan bahsetmiyoruz burada son çıkan ve multiplatform satan bir aaa oyunun online sayısından bahsediyoruz.
  • Bu dönemde PC oyuncusu olup da param yok oyun alamıyorum diyen kimse kalmamıştır sanırım. Verdikleri oyunlar neredeyse bir ömür oynamaya yetecek.

• EPIC games e hediyeleri için teşekkür ediyorum ama steam gibi değil özellikleri yorumlar, profil vs vs

• Linux desteği yok, neyleyim. Ama sağolsunlar geliştiricilere ve oyunculara faydalı işler yapiyorlar.

• steam yakında kepenk kapatır, demedi demeyin.
  • SilentHunterHD kullanıcısına yanıt
    Oyun motoru yazabilecek seviyedeki bir firmanın şu arayüzü geliştir(e)memesi bana da garip geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 17 Aralık 2020; 21:53:36 >
  • steam dışı oyun almak, torrent gibi hisetiriyor :d

• Allah razı olsun bu krizde ilaç gibi :) gerçi gevurun bun da da bir bildiği bir çıkarı vardır. :) Ama gerçekten güzel oyunlar veriyorlar ve fiyatları da iyi , ayrıca , mağzası streamden daha basit geliyor bana.

• Hades'te indirim vardı ama 17 Aralık'ta başlayacak olan indirimlerde daha da düşmesini umduğumdan,Hades'i o tarihe erteledim.BeklemedeyimEpic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek 

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

GTA 5 rdr2 gayet ucuza satıldı muhtemelen onlarda da online sayısı çoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dk sonra başlıyor.

• Hadi bakalım Epic bey bekliyoruz.

• cities skylines

• dağ tavşan doğurdu, bir hype treni daha duvara tosladı.

• Tıklıyorum cities skylines oyununa 404 sayfa bulunamadı diyor.

• BekirHan kullanıcısına yanıt

mememememememmemeem

• Cyberpunk falan versinEpic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek  diye bekleyenler var Epic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek 

Epic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 17 Aralık 2020; 19:19:51 >
  • bugünün ücretsizi cities skyline galiba doru mu? Epic Games, 17 Aralık'tan itibaren 15 gün boyunca her gün bir yeni oyun hediye edecek 

• Evet. bende Oldu ekledim hesabima.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.