Şimdi Ara

Enuygun ve Euro sigorta işbirliği beni mağdur etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temmuz ortasında aracıma kasko için enuygun.com sitesinden Mustafa Gol beni aradı. Ege sigortanın iyi fiyat verdigini ve güvendiğini söyleyerek baya övgüler yağdırdı. İyi tamam yapılsın diyerekten 750 lira ödedim. 2. Kademe hasarsızlık ile indirim oldu. 10 gun önce bu şahıs beni arayıp şirketin battığını ve iade yapılacağını söyledi iban bilgilerini verdim. Birkaç şirket önermesine rağmen ben size bu saatten sonra kasko yaptırmam dedim. O günden beri Mail'lerime cevap alamıyorum ve iadem gerçekleşmedi. 3. Kademe hasarsızlık indirimi alamadım iptal olduğu icin. 2.kademe hasarsızlık indirimi ile yaptırdım tekrardan kaskoyu. Temmuz ortasında cok övdüğü bu şirkete agustosta hazine el koymuş. 1 ay bile geçmeden batan şirketi bir kasko danışmanı Nasıl bilmiyordum diye bir yalan söyler anlamıyorum.Şimdi benim Nasıl bir yol izlemem gerekiyor iademi Nasıl alabilirim ? Bu bana ders oldu iyice araştırmadan kasko yaptırmam artık. Sampo japan 50 lira fazla söylemişti onlara yaptıralım dediğimde gerek yok Ege iyi bir şirket filan demişti. Bu kişi ararsa sizleri iyi duşunun iyi araştırın.
    Herkese iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elvinjohnson -- 29 Şubat 2016; 15:47:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sigortacı, avukat, emlâkçı
    kargayı bülbül diye satarlar.
  • Cok haklısınız hocam, görmüş olduk. Adam Mail'lere cevap bile vermiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.