Şimdi Ara

Enpara YUKKO.COM 250tl ve üzeri alışverişe 50tl indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
6.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.qnbfinansbank.enpara.com/yukko-com-aninda-indirim-kampanyasi

30 Nisan 2018’e kadar Yukko.com’dan tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL indirim!

Yukko.com’dan elektronik, cep telefonu, aksesuar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, saat, oyuncak, kozmetik ve diğer tüm kategorilerdeki yüzlerce çeşit ürünü uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com müşterisi olmanız,
    6-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Yukko.com üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’yla tek seferde 250 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız yeterli.
    50 TL’lik indirim, online ödeme sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz anda uygulanır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanya 6 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya sadecewww.yukko.com'dan kargo bedeli hariç tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir.
    Kampanya sadece ödemesi Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri (ör: Masterpass, BKM Express vb.) ve para transferi yöntemleri aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya tüm ürün kategorilerinde geçerlidir, herhangi bir kategori kısıtı bulunmamaktadır.
    Kampanya kapsamında bir kişi sadece 1 kez indirimden yararlanabilir.
    Tek seferde 250 TL’nin altında harcama yapılması durumunda, farklı alışverişlerde yapılan toplam harcama tutarı 250 TL ve üzerinde olsa bile 50 TL indirim kampanyası geçerli olmaz. Kampanya kapsamındawww.yukko.com’dan alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, iade işlemi indirimli tutar üzerinden gerçekleştirilir.
    Kampanya Yukko.com’un başka kampanyalarıyla birleştirilemez.
    Kampanya kapsamında Yukko.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler, Yukko.com’un 0850 222 90 50 numaralı Çağrı Merkezi’ne iletilebilir. Enpara.com satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
    Yukko.com’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Yukko.com’dan alınabilir. Enpara.com'un bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
    Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1249 -- 6 Nisan 2018; 18:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukko biraz. Zam yapar kampanya biter l. Kötü olmuş

• Site aşırı pahalı uygun hiçbir şey bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun bisey bulan yassın alalım

• Çok yukko site. Hiçbir şey yok.

• Sıcak fırsatçılar bu siteden pek alışveriş yapmazlar. Enpara'ya yakışmadı.
  • yukko da fiyatlar dolar kuru gibi.

yarım saat öne baktığın ürünü aynı fiyata bulman zor...

ve gördüğüm kadarıyla mh tam oturmamış durumda
  • Ben de baktım da alınacak bişey bulamadım. Ama illaki vardır 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 200'e 50 olsa idi keşke. Neyse kötü değil yine de. Uygun bir şeyler düşerse alırız. Paylaşım için teşekkürler.
  • Yukko demek celişki demektir, sapma garip cocuksu diolaglar demektir.
  • İyi takip etmek lazım. Ara ara yukko güzel indirimler yapıyor.
  • telefonlar bariz pahalı, başka birşeye bakmaya gerek duymadım. böyle insani enayi yerine koyduklarını zanneden kampanyalara ayar oluyorum
  • Finansbank yukko kodu ile birlesir mi.

• Enpara niye böyle oldu yav? Rakipleri coştukça Enpara boş kampanya yapmaya devam ediyor.

50'ye 30 TL indirim kitap kampanyalarına, yemek kampanyalarına ağzım açık bakıyorum diğer bankaların. Aynı anda 2 tane banka kartına sahip olmaktan bile tiksinen biriyim yoksa şimdiye her şubesiz bankadan hesap açardım. Enpara kampanyaları tad vermiyor artık.

• Yaza da işe yarar güzel kampanyalar yapmazsa sene sonu Fatiha'sını okuruz gibi

• Enpara’nın kampanyaları artık diğer bankalar gibi sıradanlaşmaya başladı. Eskiden 100 e 50 indirim, 50 ye 25 indirim varken şimdi 100 tl ye 20, 250 ye 50 gibi sıradan kampanyalar yapıyor.

• ceh.meh C kullanıcısına yanıt
    Enpara’nın 1 milyon müşterisi var, herkese atıyorum 10 TL’lik bir avantaj sağlasalar kampanyalardan yılda 10 milyon TL yapar. Adamlar hiçbir ücret almazken bu değirmenin suyu nereden gelecek? O yüzden biraz insaflı olmak lazım bence :)

• Uygun bir şey bulamadım ne yazıkki. Yararlanmayacağım kampanyadan. Enparanın ilk dönemlerindeki Steam kampanyası gibi bir kampanya bir daha göremicez sanırım.
  • Ben normalde daha pahalı olan parfümümü burda uygun buldum, 200 lüğü 235 TL falan, üzerine bir şeyler tamamlayıp 50 TL indirim alabilirim.

Normalde en ucuz hepsiburada da 265 TL (aldım - orjinal), YKM gibi yerlerde 465 liraya satılıyor :https://www.hepsiburada.com/versace-dylan-blue-edt-200-ml-erkek-parfum-p-HBV000004J6TA

Yukko'daki parfümler orjinal midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kHanTW -- 8 Nisan 2018; 14:16:56 >
  • Enpara YUKKO.COM  250tl ve üzeri alışverişe 50tl indirim

Çok büyük bir kuruluşa ait site.
    Kesin dampingler olacaktır. Takipte olmakta fayda var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.