Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.671
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu tr psn yi sırf türkçe oyun için kullanıyorum oda kredi kartı derdi yüzünden işin tadını kaçırdı. Bundan sonra yatırımı us psn ye yapacaz mecburen. Bizim kartlar hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende az önce tr psn'den oyun aldım. Önce pcden denedim hata verdi, ps4 üzerinden deneyince kabul etti.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    hımm kredi kartını zorunlu tutarlarsa Playstation u bırakırım tamamen. napalım steamden sorunsuzca oyun alırken PS store dan böyle zorlamaları hiç hoş değil. adamlara para vereceğiz onu da sanki yalvaracağız keyifleri bilir
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt
    Aynen. Öyle ingilizce oyunları hatta çoğu oyunu artık us psn den almayı düşünüyorum

• Ayın 16'sı oldu hala TR psn'de ''Kart bilgilerinizi kontrol edin,'' ve ''Hesabınıza paralar eklenemedi,'' hatası alıyorum. Artık Endo'yu geçtim TR'ye atabileyim artık diyorum. Hiç sorun çıkarmayan sistem bir anda işlemez oldu işe bak.
  • Cypon kullanıcısına yanıt
    Mobilden deneyin hocam ben 40+10 seklinde sorunsuz attim ps4 ten hata verdi bi kac sefer mobilden girip sorunsuz hallettim cihazdan yada pc den hata alanlar mobilden deneyebilir

• Ben de mobilden ekledim. Bence şu an sorun yaşayanlar muhtemelen daha once sorun yaşamış olanlar

• quote:

Orijinalden alıntı: bektas34

Mobilden deneyin hocam ben 40+10 seklinde sorunsuz attim ps4 ten hata verdi bi kac sefer mobilden girip sorunsuz hallettim cihazdan yada pc den hata alanlar mobilden deneyebilir

Şimdi psn programından denedim yine aynı hata. Bilgilerinizi kontrol edin diyor.

Daha önce hiç hata da almadım işin garibi.

• selam arkadaşlar, us psn den NBA 2k16 almak istiyorum. en para indirimi geçiyor mu ? en ucuz us gördüm
  • PSN UK - Contact Us üzerinden yaşadığınız sorunla ilgili mail atarak durumunuzu kısaca anlatan bir yazı yazabilirsiniz.. Her ne kadar sizi bilgi almanız için hesabınızın bağlı bulunduğu bölgenin lokasyonuna yönlendirseler bile arka planda bir çalışma yapılmaktadır.. Sürekli olarak hata aldığınız kartınızın bilgilerini ve daha önce işlem yapmanıza rağmen uzun süredir problem yaşadığınızı bu yüzden de hesabınıza 17 USD = 50,00 TL ekleyemediğinizi belirtirseniz belki genel gibi düşündüğünüz ama aslında hesabınızla ya da kartınızla ilgili daha sonradan oluşmuş kalıcı bir sorunu çözmüş olursunuz.. Dün akşam itibariyle sürekli sorun yaşadığım 1 adet kartı sisteme ekleyip, cüzdana para atabildim.. Tabi bunlar tesadüften ibarette olabilir..

(Sistemden düşmeyen provizyon bedellerine hiç girmiyorum zaten, herkesin bildiği gibi ortalama 0,15 USD = 44 KRŞ iadesi PSN ("Yurtdışı 3D POS Satış Ters İşlem"diye geçer) üzerinden yapılmadan kartınızda yada hesabınızda sorun olmasa bile hiçbir işlem yapamazsınız.. )

Bu mesaja eklenen görseller:

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaturcamawzer -- 17 Şubat 2016; 10:44:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BEN ÖTESİ

selam arkadaşlar, us psn den NBA 2k16 almak istiyorum. en para indirimi geçiyor mu ? en ucuz us gördüm

Bildiğimiz kadarıyla US PSN sadece 15 haneli kartları kullanmakta.. TR tabanlı bütün kartlar 16 haneli olduğu için US PSN sadece Garanti Bankasından çıkartabileceğin American Express 'i kullanabilirsin..!
  • Güzel bir uygulama 275 tl kazanmışım.

• Alaturcamawzer A kullanıcısına yanıt
    Psn destek hattina msj yazarken hangi bilgilerinizi verdiniz? Destek gelen msj ardina provizyonlar geri ödendi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Psn destek hattina msj yazarken hangi bilgilerinizi verdiniz? Destek gelen msj ardina provizyonlar geri ödendi mi?

Provizyon ödemelerine istinaden geri ödeme talebi için benim hazırladığım taslak.. Bu maille ilgili geri dönüş 48 saat içinde yapılıp provizyon bedeli gelen cevaba istinaden aynı gün yada ertesi gün sistemden düşürülmekte.. Benim sürecim bu şekilde işledi..

PSN UK gönderilmesi gerekmektedir..

Transaction Date "İşlem Tarihi" :

Transaction Number "İşlem Numarası" :

Card Number "Kart Numarası" : xxxx - xxxx - xxxx - xxxx ( VISA )

Card ID "Kart Sahibi" :

Provision Number "Provizyon Numarası" :

Amount "Tutar" : xxxx USD

"talebinizi(provizyon bedelinin düşmesi) ve alt tarafına genel olarak yaşadığınız sorunu yazıp gönderebilirsiniz..
    Örneğin; sisteme kart ekleme sorunu veya sisteme kart tanımlasanız bile cüzdana para ekleyememe sorunu gibi "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaturcamawzer -- 17 Şubat 2016; 13:28:29 >

Cevap icin saolun. Ben ziraatvgenc karti ekledim endo psn ama oyun alirken hata veriyordu. Arti 3hesap denedim ayni kart ile ve butun hesaplarda kabul etti. Hatta provizyon bile cekti toplam 10 kere. Ziraat com baktigimda hala duruyor. Bnde bu sekilde bi mail atip durumu anlatim ins ise yrar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

Cevap icin saolun. Ben ziraatvgenc karti ekledim endo psn ama oyun alirken hata veriyordu. Arti 3hesap denedim ayni kart ile ve butun hesaplarda kabul etti. Hatta provizyon bile cekti toplam 10 kere. Ziraat com baktigimda hala duruyor. Bnde bu sekilde bi mail atip durumu anlatim ins ise yrar.

Yalnız şöyle bir durum var yanlış anlaşılmasın, ben TR PSN kullandığım için ödemelerle ilgili 2.Bölge Merkezi PSN UK - İngiltere 'ye mail atıp, çözüm bulabildim.. Sizin işlem yaptığınız PSN Hesapları hangi bölgeye bağlıysa onun merkezine mail atmanız lazım.. Eğer dediğiniz işlemlerin tamamını ENDO üzerinden yaptıysanız 3.Bölge Merkezi PSN JPN - Japonya'ya mail atmanız lazım ki onların sistemi çok karmaşık.. Burada mail dediğim playstation resmi sayfası üzerinde bulunan iletişim kısmındaki taleplerinizin olduğu bölüm.. Tarayıcınız direk sizi Türkiye lokasyonuna yönlendirir, onun için arama yaparken Playstation UK diyerek ulaşmanız yada TR Playstation sayfanın alt tarafından bölgeler var oradan seçerek gerekli iletişim bölümlerinden girerek sayfa üzerinden bağlantıya geçebilirsiniz.. Bilgilerinize;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaturcamawzer -- 18 Şubat 2016; 9:05:34 >

Hocam daha önce denediğimde TR PSN'e yönlendirdiler. UK Destek'ten nasıl yardım aldınız acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara almayı dusunuyordum endonezyada kullanılamaz hale geldi vazgeçtim. zaten martta bitiyor bu kampanya sanırım?
  • selam arkadaşlar, enpara ile tr psn oyun almaya çalışıyorum, inanın ps4 aldığıma pişman oldum. bu ne rezilliktir allah aşkına, karttan parayı çekmiyor bir türlü, kart bilgileriniz geçersizdir diyor, psn plus için 0,42 TL çekti ama
  • Provizyon ilk alışverişinde onaylamak için çekiyorlar keşke biraz bekleseydin. Bloke olmasın 1-2 gün veya hafta beklemen gerekebilir bloke oldumu.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.