Şimdi Ara

Enpara Playstation Store %50 iade kampanyası (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.672
Cevap
22
Favori
54.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unrealhead

Enpara'yı hem Endonezya hem de Rus psn'de denedim, ama kart numarası hatalı diyor, bu konuda bana yardımcı olacak kimse var mı?

Suan genel bir sorun var hocam hic biyerde kabul etmiyor hesap kartları devri bitti galiba psnde duzelene kadar bekleyecegiz olmadı kredi kartlarından alısveris yapıcaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • assassinjoy kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş ya, gideceğimiz yer, varamadan kurudu, bilgi için sağ olasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unrealhead

Enpara'yı hem Endonezya hem de Rus psn'de denedim, ama kart numarası hatalı diyor, bu konuda bana yardımcı olacak kimse var mı?

Endoda bizim kartlar 7 8 gündür geçmiyor. Rus da hiç geçmedi. TR PSN de enpara ile sorunsuz 50 attım az önce
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Acayip derecede sinir oldum, o kadar da heveslenmiştim halbuki, umarım biran önce düzelir.
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitmez bitemez enpara biterse başkası yapar enpara kazandığı ruzgarı bırakmaz.martda açıklarlar bi 3 ay daha uzattık diye boyle boyle kullanım oranını artırmaya yönelik bir strateji belki de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansbank katarlı zengin mi zengin arkalarında dünyanın en zengin adamları var. Talep edelim enpara sitesinden belki uzatırlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara kart ile psn üzerinden 25 tl iade mi aldım sormak istediğim mesala bu maksimum 25 tl iade olayı toplam satın alımlarda mı geçerli yokss bölüm bölüm mü? Mesela şimdi artı olarak psn dışında spotify üyelik alsam 5 lira iade yapar mı yoksa kotamı doldurdum mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Enpara kart ile psn üzerinden 25 tl iade mi aldım sormak istediğim mesala bu maksimum 25 tl iade olayı toplam satın alımlarda mı geçerli yokss bölüm bölüm mü? Mesela şimdi artı olarak psn dışında spotify üyelik alsam 5 lira iade yapar mı yoksa kotamı doldurdum mu

Toplam alışveriş. Örneğin PSN'den 30 TL, Steam'den 20 TL harcama yapınca o aylık kotanı doldurmuş oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Enpara kart ile psn üzerinden 25 tl iade mi aldım sormak istediğim mesala bu maksimum 25 tl iade olayı toplam satın alımlarda mı geçerli yokss bölüm bölüm mü? Mesela şimdi artı olarak psn dışında spotify üyelik alsam 5 lira iade yapar mı yoksa kotamı doldurdum mu

Toplam alışveriş. Örneğin PSN'den 30 TL, Steam'den 20 TL harcama yapınca o aylık kotanı doldurmuş oluyorsun.

Bende öyle tahmin etmiştim teşekkürler

• Arkadaşlar enpara amerikan psn de geçiyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Arkadaşlar enpara amerikan psn de geçiyor mu ?

Tr psnde zor geçiyor hocam desem yeterli olur sanırım.

• En para dahil hiçbir türk bankasının kartı us psn de geçmiyor

• Teşekkürler arkadaşlar.

• Türkiye den sadece garanti nin amerikan exp geçiyor hocam

• Bu uyarıyı görmekten sıkıldım. Enpara ile..

• Konuya bakayım dedim sorun yaşayanlar yazmıştır falan herkes param yatmış param yatmamış muhabeti yapmış hay sizin ben!
    Modlar silse şu tarz mesajlarıda konu temizlense sayfanın 4 te 3 ü iadelerle ilgili.
    Bende Enpara kart denedim 2 tane ikisindede Kredi kartı bilgileri geçersiz. Lütfen girdiğiniz bilgileri dikkatle kontrol edin. hatası alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betfair -- 8 Şubat 2016; 18:59:17 >
  • arkadaşlar bu kartı geçersiz sayma durumu geçici bir durum mu yoksa endonezyada artık encard ile alışveriş yapamayacak mıyız ona göre davranacağım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

arkadaşlar bu kartı geçersiz sayma durumu geçici bir durum mu yoksa endonezyada artık encard ile alışveriş yapamayacak mıyız ona göre davranacağım da

TR de geçersiz sayıyor sanırım PSN sistemi ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

arkadaşlar bu kartı geçersiz sayma durumu geçici bir durum mu yoksa endonezyada artık encard ile alışveriş yapamayacak mıyız ona göre davranacağım da

TR de geçersiz sayıyor sanırım PSN sistemi ile ilgili

ne zaman düzelir acaba
  • Sony en parayı

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.