Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.453
Cevap
515
Favori
1.839.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EknCn

Hayırlı olsun, o kadar istediler forumda mevcut sistem bence gayet yeterliydi ama buna da hayır denmez.
    Sayılır ama şöyle bir şey var, fiziki kartı kullanınca geçenlerde olduğu gibi kart bilgileri bir şekilde ele geçirilince birçok kişinin kartı yenilendi ve kurye getirene kadar kullanamadı veya kartı almak için evde beklemek zorunda kaldı (kurye de düzgün çalışmıyor bence) .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz, ne kadar dikkat etsekte bir şekilde gidiyor kart bilgileri.
    Kurye ilk zamanlarında çok iyiydi, şu anki durumunu bilmiyorum.

Ama Enpara ve Papara'nın müşteri hizmetlerine hayranım çok başarılı ve ilgililer, Enpara yıllarca hiç çizgisini bozmadı ve on numara hizmet sundu.
  • Arayuzde degisse bari 5 yildir ayni arayuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bu konuda hakları yenmez diğer bir çok banka Hugo oynatıyor 3 e bas 5 e bas geçen is bankasına 28.dk da baglanabildim.

• Bu senenin 2. yarısında değişiklik için çalışmalara başlanması planlanıyordu ama BDDK dijital bankacılıkla ilgili yeni bir düzenleme yayınladı, bütün bankalar o yeni düzenlemeye uyum projeleri yapacaklar, o yüzden bu sene cep şubenin değişmesi çok zor, 2021'e kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Bu senenin 2. yarısında değişiklik için çalışmalara başlanması planlanıyordu ama BDDK dijital bankacılıkla ilgili yeni bir düzenleme yayınladı, bütün bankalar o yeni düzenlemeye uyum projeleri yapacaklar, o yüzden bu sene cep şubenin değişmesi çok zor, 2021'e kalır.
    testler nasıl gidiyor
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Akbank’a bir buçuk saatte bağlanamadık en son sinirlendim kapattım, yapı kredi 10-15 dakika sürüyor.
    Böyle durumlar varken Enpara gerçekten mükemmel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Yeri değil ama yine de bilginiz olsun, yapı kredi mobil içinde iletişim sekmesinden aradığınızda daha hızlı erişim sağlıyorsunuz. Benim genel izlenimim bu şekilde.

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler hocam, bir daha ki sefere öyle deneyeceğim.
  • bimden 2999 tl ye tv aldım taksitlendirme olmuyor.
    Sebebini bilen varmı?
    Not:provizyon da değil

• detone74 D kullanıcısına yanıt
    Gıda!!
  • bu en para çok enteresan ya gerçekten. birikim hesabım var içinde birikimim de var. yıllardır enpara kullanıyorum. başka banka 15 bin limitlik kart veriyor enpara bir kredi kartı vermedi. durmadan reddediyor. çok ilginç
    npara.com Kredi Kartınız ile her ekstre döneminde, yasaların izin verdiği çerçevede* 1.000,00 TL’ye kadar olan 3 adet alışverişinizi faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilirsiniz!

böyle yazıyor ben de bi kontrol ettim de
    bim alışverişleri gıda olarak geçer dolayısıyla taksitlendirilemez. cozum@enpara.com mail adresine fişi/faturayı gönderirseniz yardımcı oluyorlar, eğer faturada sadece televizyon varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 20 Nisan 2020; 12:10:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimmyJimmy

npara.com Kredi Kartınız ile her ekstre döneminde, yasaların izin verdiği çerçevede* 1.000,00 TL’ye kadar olan 3 adet alışverişinizi faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirebilirsiniz!

böyle yazıyor ben de bi kontrol ettim de
    Sıkıntı marketin normal posundan geçmiş olması. Sanırım elektronik olarak geçmesi için farklı postan geçiriliyor marketlerde, bimde uygulanıyor mu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Bu konuyla ilgili çalışmalar başladı ama hemen hayata geçmesi çok zor. Temassız kartların chipleri farklı ve yurt dışından çok ciddi sayıda chip getirilmesi gerekiyor, Covid yüzünden de bunları tedarik etmek bu aralar çok kolay değil. Tabi kart sistemlerinde yazılım değişikliği de gerekiyor, benim tahminim 3-4 ay sonra ancak dağıtımına başlanabilir.
    Hocam mobil ödeme olarak temassız hayata gecirilemez mi ilk etapta? Kart olmayabilir ancak NFC ile yazilimsal olarak mobil odeme mumkun degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tikak

Hocam mobil ödeme olarak temassız hayata gecirilemez mi ilk etapta? Kart olmayabilir ancak NFC ile yazilimsal olarak mobil odeme mumkun degil mi?

Alıntıları Göster
    Sürekli bunu yazıyor gibi olacağım kusura bakmayın; iphone kullananlar nfcli mobil ödemeyi kullanamayacağı için androide de getirmiyorlar ayrımcılık olmasın diye (bu şekilde olunca sanki olmuyor).

• tikak kullanıcısına yanıt
    Android için yapılacak zaten ama kısa süre içinde geleceğini sanmıyorum, ama Encard'ları hızlı bir şekilde temassız olarak üretmek için çalışmalara başlandı, tahmin edilenden çok daha kısa bir süre içinde gelebilir temassız Encard.
  • silverlion kullanıcısına yanıt
    Baya garipmis gercekten. Benim eşim calismiyorken ben basvurdum onun adina ve ona bile kart verdiker. Sizin kredi karti limitiniz dolu olma ihtimali var mi? O yuzden limit olmadigi icin red geliyor olabilir mi acaba.

• Sanal kart olayı yine mi yalan oldu?

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.