Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.443
Cevap
515
Favori
1.838.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    QNB Finansbank ın uygulamasını indir yakınındaki atmlere bak detaylara girdiğinde döviz çekebileceğin yazıyor.

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Teşekkürler.. Bu iyi oldu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_yilmaz

Şanal kart geldi mi? Gelene kadar almamaya kararliyim.
    Gelmedi hocam, geleceğinide pek sanmıyorum.
  • aykutk A kullanıcısına yanıt
    Ben de sordum ama cevap alamamıştım bu konuda net bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi ? Malum taksitlendirme olayı sadece amazonda mı oluyor elektronik olarak gördügü için yoksa hepsiburada gittigidiyor vs. sitelerden alırsam da taksitlendirebilir miyim ? Sizinki münferittir belki. Zira amazondan da alıp taksit çıkmayanlar vardı.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Döviz veren atm ilk defa duyuyorum daha önce duymadım dahi normal dolar vermemesi bence çok nadir özel atmlerde vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    AVM'lerde bulunan ATM'ler genelde dolar veriyor, dolar alıyor.
  • Hala alamadık şu kredi kartını. Askerden önce kapatmıştım Maximum kredi kartımı hata yapmışım. Şimdi de Enpara'dan alamadım gitti.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Dolar hesabımda enson 3 sene önce 10 dolar alıp 2 ay sonra satmıştım işim yok zaten eskiden alibabadan alırken kart dövizden tl çeviriyodu. çok şükür Borç olmasında dolara ihtiyacım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 15 Ocak 2019; 12:30:44 >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bende alamıyorum..

Son 6 ayın içinde İş bankası /Akbank /Vakıfbank Hepsinden aldım. Sıkıntısız..

Ama gel gelelim En paradan alamıyorum..

Tüm Birikim /Dolar hesabım/Fatura ödemeler

Hepsi Enpara üzerinden.

En son Fırsatlar da Kredi hazırdı 18.600 ₺

Oda kayboldu artık.. Çıkmıyor...

• Arkadaşlar kriz olabilir kredi kartını borçlanma değil ödeme aracı olarak kullanalım borçlanma değil aksine birikim yapın şu an 1 ay maaş yatmazsa açkalacak insanlar var en az 3 aylık minimum harcamanız kadar birikim yapmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 15 Ocak 2019; 12:34:32 >
  • Rebellion87 kullanıcısına yanıt
    Seçeneklerde vadeli vadesiz olur diye tahmin ediyorum. Yani ben vadesiz açmıştım vadeli de ii değişirmi bilmiyorum

• Arkadaşlar ilk defa birikim hesabı açtım. Benim her gün bas biriktir tuşuna basmam mı lazım anlayamadım yoksa kendi günlük birikiyor mu?

• Aliexpress alışverişi taksitlendirilebiliyor mu, bilgisi olan var mı? Ona göre alıcam veya almıcam.

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    kendi günlük biriktirir.vadesiz hesabında para varsa kolay yoldan birikim hesabına atmak için bas biriktir. tuşu
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    yurdışı olduğu için taksitlendirme olmaz.
  • İş Bankası kredi kartını 1 ay kullanıp 350 TL kadar harcama yapıp zamanında ödedikten sonra 0 olan findeks puanımı biraz yükselttim tekrar başvurdum ve 1000 TL limitle kredi kartı onaylandı.Tüm birikimimin enpara da olmasının da faydası olmuş olabilir.

• Enparayla telefon alışverişi yapıp sonra faizsiz taksitlendiren var mı beyler hala cidden var mı böyle bişey?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim bir akradaş da finansbank krdi kartı var 13.000 TL lik adama enpara kredi kartı çıkmadı.

bu arada enpara da ekpara limitimi 10.000 TL yapmış, bu ara beni içeri çekmeye çalışıyor, sizinde ekpara limitlerin de artış oldu mu?
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Ek para otomatik mi Tanımlanıyor.. Ben 2014 den beri Enparalıyım.. Şu zamana kadar Hiç Tanımlanmadı.

• Lene kullanıcısına yanıt
    Aynen otomatik tanımlıyor, bende 2,3,5 6 derken son 10k verdi. çok iyi oluyor başka bankların kart ödemesini oradan yapıyorum eksiye düşüyor, ardına atmden gece 00.00 geçmeden eksiğini atıyorum sıfır faizle işi hallediyorum. ekstradan zaman ve yoldan çok kazancım oluyor
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.