Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Flowles Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GG yi aradım en geç cuma geçer dediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde aidatım yattı , acıkcası devam etsem mi kapatsam mı bilemedim. Limitimide 2 katına çıkardılar , düzenli 5 6 fatura ödemesi var otomatik. Netflix spotify iade olayını aktif kullanıyorum , taksit olayını bir kere kullandım sadece.

Aynı limitte iş bankası kartım var , nfc ile telefondan temassız ödeme yapabiliyorum ve maximum kampanyaları cok daha fazla acıkcası kararsız kaldım.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Aidat yok, masraf yok. Bir kenarda dursun bir gün lazım olur :) Taksitlendirme olayı güzel şu anda. Geçen bir siteden alışveriş yapıyordum. Taksitle alırsam 80 tl faiz biniyordu. Enparadan tek çekim yapıp sonradan taksitlendirdim. 80 tl cepte :) netflix kampanyası da 6 ay daha uzamış bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 6 Aralık 2018; 10:25:37 >
  • orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    Araştırmadıkları sürece bir şey olmaz. Ancak borcu ödemedin, mahkemelik oldun icraya gittin vs. araştırdılar yanlış beyanda bulunmuşsun, hapis cezasına kadar yolu var. Ama borcunu ödediğin sürece kimse araştırmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist84 -- 6 Aralık 2018; 10:30:16 >
  • evereve kullanıcısına yanıt
    Gün sonu hatalı gösteriyor gece 12-3 arası dikkate almayın

• Casey_ kullanıcısına yanıt
    Sigorta gösterdiniz mi şirketin vergi numarası vs sorun olmasın. Aynı durumdayım ailemle çalışıyorum ama yazmak istemiyorum bu nedenlerden..
  • 100 tl yi aldıktan sonra sadece elktrik faturasını taksitli ödemek için kullanıyorum enpara kredi kartını,böyle kampanyasızlıkla nereye kadar gidecek görelim bakalım
  • Amazon,hepsiburada,n11 hepsinde de iadeler sorunsuz gerçekleşti bende.Biraz sakin olun,paranız kalmaz enparada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurduğunuzda kart kaç günde elinize ulaşmıştı dostlar. Ben 2 haftadır beklemedeyim
  • Kartı kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak.
    1) Steam, origins vb yerlerde sonradan taksitlendirme oluyor mu?
    2) Amazon yurtdışında sonradan taksitlendirme var mı?
    3) Taksitlendirme provizyon iken mi oluyor yoksa ekstre kesilmeden önce taksitlendirmek mi lazım?
  • One Shot One Kill kullanıcısına yanıt
    1)Denemedim bilmiyorum. Ama mantık şu; alışverişin yapıldığı pos cihazının bağlı olduğu sektör, alışveriş yasağı olan sektörlerden biri değilse(kuyum,telekominikasyon,yemek..vs.) taksit yapılır.
    2)Normalde yurt dışı alışverişe taksit yasağı var. Ama ne hikmetse ben aliexpresten yaptığım iki alışverişi taksitlendirdim. Aynı şekilde amazondan da taksitlendirme yapan var. Ama foruma bakarsan amazondan alışveriş yapıp taksitlendirme yapamayanlarda var. Neye göre yapılıyor anlamadım.
    3)Taksitlendirme provizyondan düşünce yapılıyor. Ekstre kesilene kadar istediğin zaman taksitlendirme yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egoist84

1)Denemedim bilmiyorum. Ama mantık şu; alışverişin yapıldığı pos cihazının bağlı olduğu sektör, alışveriş yasağı olan sektörlerden biri değilse(kuyum,telekominikasyon,yemek..vs.) taksit yapılır.
    2)Normalde yurt dışı alışverişe taksit yasağı var. Ama ne hikmetse ben aliexpresten yaptığım iki alışverişi taksitlendirdim. Aynı şekilde amazondan da taksitlendirme yapan var. Ama foruma bakarsan amazondan alışveriş yapıp taksitlendirme yapamayanlarda var. Neye göre yapılıyor anlamadım.
    3)Taksitlendirme provizyondan düşünce yapılıyor. Ekstre kesilene kadar istediğin zaman taksitlendirme yapabilirsin.
    Teşekkürler
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir numara girmedim umarım kapatılmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Boss

GGden 95 tllik ürün aldım ertesi gün ürünü iptal ettim iade talebi açtım. 3 gün geçmesine rağmen iade enpara kredi kartına yansımamış. Bu sorunu yaşıyan var mı normlade başka kredi kartlarımda iade isteğimde max 1 gün sürüyordu
    30 kasımdan beri iade bekliyorum bugün mh yi aradım ne sorduysam bilmiyorum dedi yarın tekrar arayacam bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 8 Aralık 2018; 0:11:57 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Ben yurtdısından sipariş verdim sonra vazgeçtim 2 güne geri yattı.
  • internet alışverişlerine kapatmak veya limiti nasıl düşürüyorduk bir türlü bulamadim. iyice kıl kaptim rahatsız oluyorum bu gercek kart limitiyle alişveriş yapınca.
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Soldaki 3 çizgiye basın en aşağıda ayarlar var ordan kapatın hocam

• İnternet vergi dairesi harcamaları taksitlendiriliyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cifaretto

İnternet vergi dairesi harcamaları taksitlendiriliyor mu ?
    Evet 6 yapıyor.
  • Geri iadelerde sorun yaşayanlar geri ödemeleri benim gibi dönem içi işlemlerde arıyorsanız göremiyorsunuz, ödemelere yansıtıyorla(mış).

Ben de kaç alışverişin iadesinde haftalar geçiyor iade olmuyor diye müşteri hizmetleri ile görüyüp dururken ekstrede geri yansıdığını görüyordum. Meğer ödemeler menüsüne yansıyormuş ve bunu görüştüğüm kim bilir kaçıncı müşteri temsilcisi söyledi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aniceman -- 8 Aralık 2018; 14:9:11 >
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.