Şimdi Ara

Enpara.com size 50 TL'lik bir jest yaptı! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
45
Favori
115.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ha pardon hocam 100 gözükmüyor. ben ayrı ayrı yorumlar yapmıştım ilk cevabımda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl online dr kodu tüm kategorilerde geçerli mi arkadaşlar

• 100 kod hani pazartesi gelecek demişti bir arkadaş kaç saattir bakıyorum hiç gelmedi?
  • SeSioN kullanıcısına yanıt
    Söyleyen d&r sahibimide tersliyon tahminde bulundu veya öyle mail attılar napcan yani gelmediyse kod.
    kaç saatir bakcak boş vakit sahibiysen artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Söyleyen d&r sahibimide tersliyon tahminde bulundu veya öyle mail attılar napcan yani gelmediyse kod.
    kaç saatir bakcak boş vakit sahibiysen artık

Tersleme değil olay..Önce sakin ol.

Bir çok kişi bekliyor 100 liralık kod gerçekten bilgi sahibi birileri varsa yorum yapar.

not : düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeSioN -- 25 Aralık 2017; 21:38:5 >
    Bu kadar merak ediyosan ara sor jestiniyap sitesine numaraları orda var, burda kim sana net bilgi versin. Bir çok kişiden kastın 2,3 kişi alanlar aldı zaten bu zamana kadar ki satış kotası dolmuştur artık 100₺'nin zaten alanların çoğuda ürünleri kargolanmadı öyşe bekliyor.

• quote:

Bu kadar merak ediyosan ara sor jestiniyap sitesine numaraları orda var, burda kim sana net bilgi versin. Bir çok kişiden kastın 2,3 kişi alanlar aldı zaten bu zamana kadar ki satış kotası dolmuştur artık 100₺'nin zaten alanların çoğuda ürünleri kargolanmadı öyşe bekliyor.

Ben önceden aldım dostum 100'lük ve kargolandı benimkinler 8 cd aldım 7tanesi kargolandı..
    Ee daha neyin peşindesin o zamn ticaretinimi yapıyorsun?

• quote:

Ee daha neyin peşindesin o zamn ticaretinimi yapıyorsun?

Ticaretini yapmıyorum ama arşiv yapan biriyim o yüzden bir kod daha olursa iyi olur.
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hocam alınan 100 tlilik jestini yap dr hediye çeki, DR nin online sitesinden kullanılabiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lori2

Hocam alınan 100 tlilik jestini yap dr hediye çeki, DR nin online sitesinden kullanılabiliyor mu ?

Kullanılıyor kardeşim ben onlineden yaptım ama üzerinde online ve mağazalarda geçerli diye yazısı yazsın..
    Ben vatandaşlık görevimi yaparak jestiniyap sitesine yarın bildiricem 2 defa kod almalarının engelleme husususunda işlem yapmaları için. Suistimallerin önüne geçilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 25 Aralık 2017; 21:56:28 >
  • lori2 kullanıcısına yanıt
    mağazada ve online yazan cekler kullanılabiliyor sadece online mağazada. ilk gun ve sadece mağaza geçerli dedikleride bir mağazada kullanılıyor.
  • quote:

Ben vatandaşlık görevimi yaparak jestiniyap sitesine yarın bildiricem 2 defa kod almalarının engelleme husususunda işlem yapmaları için. Suistimallerin önüne geçilmeli.

Sevgili kardeşim ne yapmaya çalıştığını anlamadım istediğini yaz..ben bir tane kardeşimin bir tane kendi kodumla aldım zaten 2 kod alınmıyormuş..diğer kardeşimde de enpara var onunla alıcam ne rahatsız etti bu seni anlamadım ne cok uzattın rica ediyorum yazma artık bana.birinemi kızdın ne oldu anlamadım git kim kızdırdıysa ona patla güzel kardeşim tanımam etmem seni sürekli her yazdığıma bir şey buluyorsun..
  • Ortam biraz gergin gerci de uygulamaya giremeyen bir tek ben miyim,devamli atiyor.

• Beyler amma uzattınız, sıcak fırsatlar konusu bu.
    Özelden sabaha kadar devam edebilirsiniz konuşmaya !!1!
  • quote:

Sen kayserilimisin ya merak ettim

Değilim kardeşim..sıkı bir insanda değilim neden bu kadar taktın yazdıklarıma sanki sırf benim bu kodu bekleyen bunun ticaretini yapmaya başlamışlar var bence onlara laf demelisin kendime ve kardeşime kod aldım diye demediğini bırakmadın
  • toyyzshop 100 tl çekleri bitmiş. fırsat kaçtı mı yoksa ara sıra yüklüyorlar mı ?
  • Arkadaslar kigili 150 tl cek aldim almaz olaydim.50 tl icin rezil oldum.kasiyer giremedi sisteme.zaten benim alacagim mont 499 tl idi. Adam zaten personel indirimi yapacakti 50 tl 450 tlye gelecekti.ama cek kullanildigi icin personel indirimini sistem kabul etmiyordu.kigiliden cek almayin gorevliden personel indirimi rica edin zaten 50tl indirim oluyor.rezil olmaya gerek yok.

• 125 TL'lik D&R alışverişi yaptım. 123 TL lik 5 ürünüm Pazar günü kargolandı hemen. 2 TL'lik silgi kalmıştı sadece. Konuda günlerdir bekleyenler olduğu için silgi falan hiç umrumda olmadı tabii ki.

Az önce mail geldi. 2 TL'lik silgiyide bugün ayrı şekilde kargolamışlar Kargosu zaten daha çok tutar yollamasalardı daha iyiydi bence masrafa girdiler :D

Yani aralarında da bir gün var kargolanma süresi olarak. Gerçekten garip bir sistemleri var :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.