Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
28
Favori
45.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceh.meh

Benim ve eminim benim gibi birçok kişinin ayda 19 liraya kullandığı 3 girişli sinema paketini Enpara ile 15 liraya alabiliyoruz diye Enparaya aşık olanı da gördük ya. Hocam sizin aşkınız bu kadar ucuz mu?

enpara'ya aşık olanlar adına bir şey diyemem ama bir konuya açıklık getirmek isterim.

Siz 19 liraya kullanıyor olabilirsiniz, ben 29 lira ödüyorum. Pahalı AVM yoğun bir bölgede yaşadığım için 29 lirayı sıkıntı olarak görmüyorum. Şimdi, en azından 3 aylığına 42 lira indirim kullanacağım için memnunum.

• 3 giris hakkimdan ikisini tek filme, ayni seansa bilet alarak kullanabiliyor muyum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanya kodu ilk üyeliklerde geçerlidir diyor mevcut üyeler faydalanamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

3 giris hakkimdan ikisini tek filme, ayni seansa bilet alarak kullanabiliyor muyum?

Bileti sadece kendi adınıza alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıymetli_vatandaş

Kampanya kodu ilk üyeliklerde geçerlidir diyor mevcut üyeler faydalanamıyor.

"Mevcutta Sinemia’da devam eden bir aylık Eğlence Paketi üyeliğiniz varsa ve ödemelerinizi Encard ile gerçekleştiriyorsanız kampanya kapsamında 3 ay boyunca aylık ödemeleriniz indirimli tutar olan 14.99 TL üzerinden gerçekleşir, kampanya bitiminde ise güncel aylık Eğlence Paketi fiyatı üzerinden devam edilir."
  • 2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)

Böyle hata veriyor.

• Özetle mevcut eğlence paketiniz varsa sorun yok farklı kampanyaya dahil eski üyeyseniz yararlanamıyorsunuz.

• benim2 kullanıcısına yanıt
    Bu ay alırsam gelecek yine 15 tl den şeklinde yıl sonuna kadar yenileyebiliyor muyum hocam?
  • yavkar@fb kullanıcısına yanıt
    Günde 1 bilet alabiliyorsun

Not: arkadaşlar biletleri ileti tarihli bilet diyerek alın hem kodla ugrasmazsiniz hemde Cinemaximum puanı kazanırsınız 8 de 1 bilet hediye 10 bilet olmuş olur

En önemlisi ileri tarihli alınca firmanın cebimden daha fazla para çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Bu ay alırsam gelecek yine 15 tl den şeklinde yıl sonuna kadar yenileyebiliyor muyum hocam?

Evet.
  • kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Mevcut 3 günlük paketiniz varsa sıkıntı yok benim mevcut 5 günlük var ben yararlanamiyacagim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Günde 1 bilet alabiliyorsun

Not: arkadaşlar biletleri ileti tarihli bilet diyerek alın hem kodla ugrasmazsiniz hemde Cinemaximum puanı kazanırsınız 8 de 1 bilet hediye 10 bilet olmuş olur

En önemlisi ileri tarihli alınca firmanın cebimden daha fazla para çıkacak

Bence bunu ana sayfaya ekleyin 9 yerine 10 bilet

Not: üst üste 2 gün ileri tarihli bilet alınmıyor

• Sinemia demek ki müşteri kaybetmeye başlamış, güzel. Böyle rezil bir firma ilk çıktığında almıştım 1.5 sene kadar kullandım sonradan üyeliğimi nedensiz sonlandırdı. Aynı zamanda üye olduğum arkadaşımınki devam etti. Sinemaya çok gidince üyeliğimi iptal etti. Neden iptal ettiniz diye sorunca da kem küm ettiler. Sinemia kampanyaları kişiye özeldir diye zırvaladılar. Bir de pişkin pişkin eski paketimin 2 katı ücrete devam ettirelim dediler. İlk zamanlarında çok güzelken, sonradan dibi gördü. Çok canınız sorun yaşamak istiyorsa buyrun üye olun. Sonra ama check-in yaptığınız halde check-in yapmadınız diye üyeliğinizi sonlandırırlarsa veya 3d geçerlidiri bir gün aniden gözlük ücretlidire çevirirlerse veyahut ekstradan kartınızdan para çekerlerse şikayetim var köşelerinde ağlamayın zira sonuç alamazsınız. Eyyorlamam bu kadar.

• Almadan önce gelecek 3 ay içersinde çıkacak film lere bakarak alınız bu aylarda ahım şahım film çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Almadan önce gelecek 3 ay içersinde çıkacak film lere bakarak alınız bu aylarda ahım şahım film çıkmaz.

Adamlar bu mevsimde sinemaya kimsenin gitmediğini bildiği için böyle kampanya yapmışlar bence. Malum sonbaharda kimse avm avm dolaşmaz dışarda. Herkes evinde kahve-kitap yapar. Yaparsa tabii.
  • Sinemiaya hiç güvenmiyorum. Birçok kişinin a b c saçma sapan nedeniyle para çektiğini duydum. Duymasam bende alırdım direk. güven vermiyor
  • Bu kart silememe mevzusu ne beyler silemiyorsak sıkıntı olabilir sinemia bişe yapmaksa pc korsanları yapabilir ihtimaller .

• quote:

Orijinalden alıntı: sinless34

Almadan önce gelecek 3 ay içersinde çıkacak film lere bakarak alınız bu aylarda ahım şahım film çıkmaz.

Bu ay baktım Kingsman, Blade Runner ve Cingöz Recai var. Bence güzel filmler.

Birde şimdi üye oldum ama kart gelince hemen yenilemeyi iptal etsem, sonra Kasım ayını boş geçip aralıkta tekrar 15 tl ye başlatmak istesem oluyor mu?
  • Şöyle bir kısım varsa üye olurken, geçerli değil mi şimdi İstanbul'da. Bir de daha önce üyeliğim vardı tekrar üye olabilir miyim acaba?

Yalova ve tüm Türkiye (İstanbul, Ankara, İzmir hariç) şehirlerinde geçerli

• Bu sinemia sadece cinemaximum da mı geçiyor nasıl oluyor kartı filan mı okutuluyor yoksa görevliye sinemia şifresi filan mı veriyoruz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.