Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
706
Cevap
33
Favori
43.164
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 2018 ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 18,99 TL (Sinemia içerir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    48 Mesaj

İnternetten alımda öyle yapıyormus hocam artık gişede sorun olmuyor istediğin sırayı alabiliyorsun
    |
    |
    Z.E.U.S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rezalet bu devirde sinemaya gitmek için birde kuyruk mu beklicem elimde mobil uygulama üzerinden aldığım teknolojik kart olmasına rağmen,ayriyeten en az 1 saat önce sinema salonunda olcan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dr.tyler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Dün belki düzelmiştir diye 2D bir filme ileri tarihli bilet alımı yaptım, pnr numarası vermedi sinemia karta bakiye yüklendi sorunsuz biletimi aldım Cinemaximum puanda kazandım, sanırım pnr olayını kaldırmışlar.
    |
    |

Bir de kartın yanında olma zorunluluğu gelmıstı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Daha önce enparadan abone olmuştum bi kaç filme gittim bitti sandım iptal ettim, sonra ihtiyacım oldu 22tllik aylık tahhütsüz paketi tek seferliğine aldım kullandım bitti aralıkta bi daha benden habersiz çekmişler iptal etmeme rağmen para yatmadı (haksız çektikleri için sinemiayı aramam lazımmış) bende enparadan harcama itirazında bulundum param bugün yatmış, haksız kazanç elde ediyorlar adamın haberi yok hesaplardan (kredi kartından değil atm kartından) para çekiyorlar.

|
    |
    Arkadaşlar şimdi bizde 2 tane sinemia kartı var. 7 şubatta aboneliğimiz bitiyor. (Kart 6 ocakta geldi bize) Şimdi her iki karttan 1'er 1'er olmak üzere toplam 2 hakkımızı 8 şubatta çıkacak olan bir film için kullanmak istiyoruz.
    1) Bu film için İleri tarihli bilet alma olayını kullanabilir miyim? 6 şubatta ileri tarihli bilet alabilir miyim?
    2) İleri bilet alma olayı için ek ücret öder miyim?
    3) 2. karttaki bileti kendime hediye olarak aktarıp hem kendi kartımdaki haktan hem de gelen hediye bilet ile aynı anda 2 bilet alabilir miyim?
    4) Sinemaya sadece kendi telefonumu götürsem ve kendi telefonumdan 2.kartın sinemia hesabına girip onun için check in yapabilir miyim?

|
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.