Şimdi Ara

EnglishTown.com Sitesini Deneyen Varmı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
979
Cevap
73
Favori
85.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Well done, ****. You are progressing very well. I suggest you listen to some English news bulletins like BBC or CNN to further improve your English.

Bugün gene çok iyi bir sınıf geçirdim diyebilirim basit bir iki hata anca yapmışımdır ama :D hocanın yorumu yuakrda notu

72 :D niye çözemiyorum
  • Bugünkü ve dünkü öğretmen sesimin çok elektronik çıktığını söyledi. Mesaj atmamı önerdi, bende bize ulaşın kısmından yazdım bakalım ne cevap gelecek. Büyük ihtimalle sorun benim mikrofonda. Önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazonia

Bugünkü ve dünkü öğretmen sesimin çok elektronik çıktığını söyledi. Mesaj atmamı önerdi, bende bize ulaşın kısmından yazdım bakalım ne cevap gelecek. Büyük ihtimalle sorun benim mikrofonda. Önerisi olan var mı?

şimdi galiba 14. online sınıftan çıktım süper geçti cümlelerin süper dedi kendinle gurur duy filan dedi sonra 87 vermiş nihayet :)

dün de dersin Final Summary yazan yerinde evde misafirler vardı çıkacaklar diye may i leave diye izin aldım hoca işin varsa tabi dedi sonra not girmemiş :D süper geçmişti o derste çok dertliyim puanlama sistemininden yana özellikle online sınıflar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqageke

quote:

Orijinalden alıntı: Amazonia

Bugünkü ve dünkü öğretmen sesimin çok elektronik çıktığını söyledi. Mesaj atmamı önerdi, bende bize ulaşın kısmından yazdım bakalım ne cevap gelecek. Büyük ihtimalle sorun benim mikrofonda. Önerisi olan var mı?

şimdi galiba 14. online sınıftan çıktım süper geçti cümlelerin süper dedi kendinle gurur duy filan dedi sonra 87 vermiş nihayet :)

dün de dersin Final Summary yazan yerinde evde misafirler vardı çıkacaklar diye may i leave diye izin aldım hoca işin varsa tabi dedi sonra not girmemiş :D süper geçmişti o derste çok dertliyim puanlama sistemininden yana özellikle online sınıflar için

Bende 86 almışım, final taskte çok yaratıcıydın demiş. Birde yaptığım küçük bir hatayı yazmış, dilbilgisi labarotuvarını önermiş öğretmenlerin çoğu gibi :)

• English Grammar inside and out kitabını aldım bende hani sınava yönelik çok ayrıntı grameri ezber yapmak için değilde yüzeyel bilgi için zevkine okuyup çözüyorum testleri bende bence dilbilgisi laboratuvarıda fena değil ama insan yazmadan öğrenemeyebiliyor
  • bende siteye üye olucam. davet göndermek isteyen varsa davetinizle üye olayım.
    belki sizede iyiliğim dokunmuş olur.
  • davetiye gönderebilecek var mı?

edit:'gitar' a teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seawolf09 -- 4 Ağustos 2013; 13:31:29 >
  • bende gitar arkadaşın davetiyesiyle üye oldum.
    Herkese iyi çalışmalar
  • 5 gündür giremiyordum arkadaşlar şimdi online bir sınıftan daha çıktım inanın 4-5 gün ara vermek bile sanki ilk defa derse girmişsiniz kadar heyecanlandırıyor sizi bilmem ama ben çok heyecan yaptım bu ders :D bence çok kötü geçti bakalım kaç verecek hoca
    [84 almışım çok şaşırıyorum ne zaman iyi geçse kötü kötü geçse iyi alıyorum istisnalar dışında :D)
    bir de anlamadığım daha önceden bilmediğim çok fazla kelime çıkarsa o gün bana etki ediyor değişikj bir heyecan yapıyorum daha önce teleffuzunu duymadığım kelimeler çıkınca kilitleniyorum telaffuzda bu arada destekleyici çalışma için English for you'yu indirdim fena bir sete benzemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eqageke -- 4 Ağustos 2013; 21:06:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: timu57

bende gitar arkadaşın davetiyesiyle üye oldum.
    Herkese iyi çalışmalar

online sınıfa girdiniz mi acaba yorumlarınızı alalım
  • benim referansımla üye olan "timu57" "seawolf09" arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bana birer ay ücretsiz üyelik kazandırdınız. 8 aydır üyeyim, sizde memnun kalırsınız umarım.

Bende size teşekkür olarak HOTENGLİSH dergisinin son sayısını sipariş vermek istiyorum.

Bana "alıcı adı adresi ve telefonu" gönderirseniz pazartesi sipariş verceğim, salı günü elinizde olur. Aras kargo ile gönderiyorlar.

Dergi Linki: http://www.hotenglish.com.tr/

Başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gitar -- 4 Ağustos 2013; 23:10:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gitar

benim referansımla üye olan "timu57" "seawolf09" arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bana birer ay ücretsiz üyelik kazandırdınız. 8 aydır üyeyim, sizde memnun kalırsınız umarım.

Bende size teşekkür olarak HOTENGLİSH dergisinin son sayısını sipariş vermek istiyorum.

Bana "alıcı adı adresi ve telefonu" gönderirseniz pazartesi sipariş verceğim, salı günü elinizde olur. Aras kargo ile gönderiyorlar.

Başarılar.

gitar hocam aramızda o bedava üyelikleri en çok hakeden sensin :) senin sayende bulduk siteyi iyi niyetini gören o arkadaşlarda teşekkür edecektir zaten bu mesajı görüp benim bile onlar adına teşekkür edesim geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: eqageke

quote:

benim referansımla üye olan "timu57" "seawolf09" arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bana birer ay ücretsiz üyelik kazandırdınız. 8 aydır üyeyim, sizde memnun kalırsınız umarım.

Başarılar.

gitar hocam aramızda o bedava üyelikleri en çok hakeden sensin :) senin sayende bulduk siteyi iyi niyetini gören o arkadaşlarda teşekkür edecektir zaten bu mesajı görüp benim bile onlar adına teşekkür edesim geldi

Kesinlikle katılıyorum :) Gitar hocam keşke üye olmadan önce bana da söyleseydiniz bende sizin davetinizle üye olurdum.

• quote:

Başarılar.

Merhaba,

Bu hotenglish dergisini ne zamandan beri kullanıyorsunuz.? Yararlı oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: cagdasgun

quote:

Başarılar.

Merhaba,

Bu hotenglish dergisini ne zamandan beri kullanıyorsunuz.? Yararlı oldu mu?

selam,

bu dergi ile ilgili konuyu buradan takip edebilirsiniz:
    http://forum.donanimhaber.com/m_73889338/tm.htm

• şu an yeni bir online dersten daha çıktım, ara verince girdiğim ilk derste yaptığım heyecan yine geçmişti galiba 17. dersimdi çok eğelenceli geçti hoca mükemmeldi kalıplar dışında istediğim gibi sorular sorup cevaplar alabildim o yüzden kendisine ayrıca teşekkür ettim bakalım gitar hocam hemen incelemeye geçiyorum o dergi ile alakalı konunuzu bende almayı düşünüyorum eylülden sonra bakalım
  • Dergi bugün elime geçti, girip yazma fırsatı bulamadım bu saate kadar.
    Teşekkür ederim Gitar hoca ;)
  • timu57 T kullanıcısına yanıt
    Yerli malı yurdun malı,

Aşağıdaki alternatifleri gözden geçirim bence.

1 -www.konusarakogren.com
    2-www.ucuzingilizce.com
    3-www.interingilizce.com

• quote:

Orijinalden alıntı: timu57

Dergi bugün elime geçti, girip yazma fırsatı bulamadım bu saate kadar.
    Teşekkür ederim Gitar hoca ;)

Çalışmalarınızda faydalı olması dileklerimle

iyi okumalar dinlemeler :))
  • Şimdi galiba 18. dersten çıktım dersin konusu arkadaşlarınızla dedikodu yapmaktı çok zevkli geçti diyebilirim hep ilk parmak kaldırıp ilk anlatmaya çalıştım kafamda türkçe düşünce kurup çeviri yapıp onu anlatmama vakit kalmasın diye bazen böyle gramer hataları yapıyorum ama böyle daha faydalı oluyor galiba
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.