Şimdi Ara

EnglishTown.com Sitesini Deneyen Varmı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
980
Cevap
73
Favori
85.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • varsa başka bir ay üyelik almak isteyen ben yardımcı olabilirim.
  • Mikrofon olmadığı için sistemi pek kullanamadım. Özel olarak önerebileceğiniz, bu işini görür dediğiniz bir mikrofon veya kulaklık+mikrofon tavsiyeniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Mikrofon olmadığı için sistemi pek kullanamadım. Özel olarak önerebileceğiniz, bu işini görür dediğiniz bir mikrofon veya kulaklık+mikrofon tavsiyeniz var mı?

valla hocam bence hi farkettirmez hangisi olduğu ama teknosada 20 liraya EyeQ gibi bir marka var ben memnundum ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqageke

quote:

Mikrofon olmadığı için sistemi pek kullanamadım. Özel olarak önerebileceğiniz, bu işini görür dediğiniz bir mikrofon veya kulaklık+mikrofon tavsiyeniz var mı?

valla hocam bence hi farkettirmez hangisi olduğu ama teknosada 20 liraya EyeQ gibi bir marka var ben memnundum ondan

Tamam hocam, Vatan'a gider o tarz bir şey de ben alırım.
  • quote:

Merhaba, ben Philips SHM3560 kullanıyorum memnunum, tavsiye ederim. 30 liraya yakın bir fiyatı var. @Azor Ahai
  • biraz önce yine canlı sınıftan çıktım günün konusu hava nasıl dı 12 dkda bitti ders 30 dk herşey hakkında kounştuk hoca ile sorular eşliğinde çok zevkliydi girdiğim en eğlenceli dersti en iyi hocaydı
    Yalnız hayran karldım istek ve heyecanını çok büyük hatlar yapmadın bazen kötü pronacation oldu ama herşeyi anladım filan yazmış 74 vermniş .D not olayı çok değişik speaking lessonlarda bazen mükemmel not alırım diyorum çok kötü alıyorum bazen konuşamıyorum 90 alıuyorum :) hoca çok önemli speakinglerde writinglerde çok farkettirmiyor sadece bir kere çok uzun yazdığım için 0 verdi hoca bir daha yazdım 95 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eqageke -- 24 Temmuz 2013; 0:17:17 >
  • demin yine bir sınıftan çıktım arkadaşlar Vee Nair diye bir hoca var çok sevdim kendisiyle ikinci defa karşılaşıyorum çok zevkli bir ders oldu bana senin tek sorunun sadece okuduğun konuşmalarda kullanmadığın kelimeleri söylerken çok sorun yaşıyorsun yazmış ve bir konu seçip kompozisyon yazıp okumamı tavsiye etti
  • Bugün konuşma sınıfına ilk defa sabah girdim, hoca Hindistan'da yaşayan bir Amerikalıydı. Beni çok beğendiğini, dediğim herşeyi anladığını konuşmamın düşündüğümden daha iyi olduğunu, harika olduğumu söylemiş. Hiç olumsuz birşey söylememiş ama 75 vermiş bundan daha kötü olduğum sınıflarda daha yüksek almıştım şaşırdım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazonia -- 25 Temmuz 2013; 13:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amazonia

Bugün konuşma sınıfına ilk defa sabah girdim, hoca Hindistan'da yaşayan bir Amerikalıydı. Beni çok beğendiğini, dediğim herşeyi anladığını konuşmamın düşündüğümden daha iyi olduğunu, harika olduğumu söylemiş. Hiç olumsuz birşey söylememiş ama 75 vermiş bundan daha kötü olduğum sınıflarda daha yüksek almıştım şaşırdım biraz.

aynen bende benzer şeyler yaşıyorum hocam :D
  • arkadaşlar özellikle gitar hocam ve diğer englishtown kullanıcıları sizde anlatın nasıl gidiyor sınıflar :)

şimdi galiba 10. sınıfımdan ayrıldım gayet iyiydi ders, adını bilmediğim meslek isimleri öğrenmiş oldum bu sayede ve 2-3 arkadaş ekledim bu derste skypeden filan onlarla antrenman yapabilrim diye umut ediyorum bakalım
    effortless setinede devam ediyorum yakında 6. derse başlayacağım onun konuşmaya çok yardımı olduğunu düşünüyorum bakalım ilerleyen zamanlarda yine yazacağım
  • az bi zamanım kaldı tam olarak ne zaman süremin bittiğini bilmiyorum ama daha henüz 2 online konuşma sınıfına girebildim bazen üşeniyorum veya çekiniyorum online konuşma sınıfına girmeye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beakje

az bi zamanım kaldı tam olarak ne zaman süremin bittiğini bilmiyorum ama daha henüz 2 online konuşma sınıfına girebildim bazen üşeniyorum veya çekiniyorum online konuşma sınıfına girmeye :D

valla hocam ben sanki muhabbet etmeye girer gib gidirğimden bilgisayar başında sıkılınca ditrek rastgele bir sınıfa gireibliyorum ders olarak algılamıyorum bence siz ders olark algılıyorsunuz :D

bu arada bugünki ders notunu vermiş hoca not dağılımını hiç adaletli bulmuyorum
    bazen mükemmel derece konıuşup çok kötü not bazen çok kötü konuşup iyi not alıyorum :D

You struggled a little in class today *. I will say that you must try to practice your english even when you dont come to class. Use iLab on the english town website to help you. And even if you practice for 15 minutes a day, please try to do that.

bugün 73 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eqageke -- 27 Temmuz 2013; 0:13:11 >

• 11 dersten çıktım mükemmel konuştum diyebilrim :D ama

I hope you enjoyed today's lesson on talking about life events. You contributed some excellent examples and worked very well throughout the lesson. Well done!

yazmış hoca ama not 72 :D nasıl iş çözemedim
  • Bende biraz önce çıktım, iyi iş demiş ve 78 vermiş. 10 dk süre arttı diğer öğrenciyle birbirimize soru sormamızı istedi. Ama dünkü derste çok keyif aldım hedefim hocanın ilgisini çekti biraz sohbet ettik, hatta tüm öğrenciler çıktıktan sonra bir süre yazışarak konuştuk ve 90 verdi. Bazı hocalar bence sınıfı daha eğlenceli kılıyor.

Dünkü geribildirim;
    Thank you for coming to class today as we were talking about "Describing your job"Learning a new language is not easy, but you have made it this far in your English studies you should be very proud of yourself. You are making excellent progress. I think you are ready for the next level.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazonia -- 27 Temmuz 2013; 15:59:43 >
  • gayet güzel hocam bencede bazı hocalar çok eğlenceli kılıyor sınıfı ama bazen not sistemi çok ilginç bir şekilde işliyor hala nalmaışl değilim bazen 2 kelime bir araya getiremiyorum yüksek alıyorum bazen tamamdır bu ders olmuş diyorum yorumda süpoer hocanın ama nasıl oluyorsa :D daha düşük alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: eqageke

gayet güzel hocam bencede bazı hocalar çok eğlenceli kılıyor sınıfı ama bazen not sistemi çok ilginç bir şekilde işliyor hala nalmaışl değilim bazen 2 kelime bir araya getiremiyorum yüksek alıyorum bazen tamamdır bu ders olmuş diyorum yorumda süpoer hocanın ama nasıl oluyorsa :D daha düşük alıyorum

Belki de beğenmedikleri şeyler olsa bile bazen yazmıyorlardır. Bu dediğiniz sadece bir kere başıma geldi sanırım zaten onu da yukarıda yazmıştım :D Çok çeşitli öğretmen var hepsinin arasında farklılıklar olması normal.
  • haklısınız hocam valla benim hep öyle oluyor :D neden bilmiyorum
  • Konuşma sınıfındaki performansı konu da etkiliyor, bazen bilinmeyen şeyler çıkabiliyor o zaman daha çok heyecanlanıyor insan.
  • aynen hocam bu arada hot english magazine dergisini tavsiye ederim rastgele bir sayısını indirdim çok hoşuma gitti
  • Elimde haziran sayısı mevcut :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.