Şimdi Ara

engelli aracı kasko ve sigorta?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayırlı akşamlar cümleten ustalar bizde 2022 nisanda engelli aracı aldık honda city o zaman sigorta ve kasko yaptırdık aldığımız yer üzerinden şimdi bu seneki sigortayıda yaptırdım yine acenteden ama kasko işini yapmadım çünkü birisi geçerli olur birisi olmaz vs vs konuşuyor şimdi biz ailede 3 kişiyiz

66 yaşında ehliyetsiz anne (vasi)

45 yaşında %100 zihinsel engelli (abla)

43 yaşında ehliyetli ben (kardeş)

biz alırken annemden vekaletname almıştı bayi o kadar ben sadece arabayı teslim aldım sonra bizim aldığımız sene sorun yokmuş ama şimdi 2023 için alanlar isim ler yazdırmışlar vergi dairesi falan yada şu kişiler 3 kişi galiba isimleri falan yazdırmış alanlar ben şimdi kasko yaptırsam olurda kullanmak gerekirse beni tanırmı kasko firması benden başka ilgilenecek yok arabayla zaten ilk aldığımızda kasko yaptırdıydık ama acaba beni tanıyacaklarmıydı bilmiyorum o zaman yaptırmıştık şimdi ne yapmam gerekli neyi araştırayım ne yapabilirim acaba umarım anlatabilmişimdir derdimi şimdiden teşekkürler.

• Ruhsat sahibi üzerine kasko kesilir. Siz kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

• teşekkürler ama yarın olaki bir kasko kullanma durumunda demezler değilmi zaten engelli arabası sen süremezdin yada ruhsattaki kişi yi isteriz gibi?

• huduhudu H kullanıcısına yanıt

Demezler hocam. 10 yaşındaki çocuğu ruhsat sahibi gösterip araç alan aileler var. Sorun olmaz.

• anladım da işte bu yeni alanlar hep 3 kişi falan isim yazdırmışlar vergi dairesinemi emniyetemi ne bende onlar yok onun için ikilemdeyim biz alırken kim kullanacak diye sorulmadı yazılmadı

• huduhudu H kullanıcısına yanıt
    Aracı 2022 yılında aldığınız için o günkü durum geçerli.İsim yazdırma 2023 de çıktı sizin için geçerli bir durum değil kasko yaptırıp kullanabilirsiniz hiç bir sorun çıkmaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ByCRiMiNaL. kullanıcısına yanıt

tamam teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.