Şimdi Ara

Engel Tanımayanlar (Fiber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
4
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • engelsiz fiberi kaldırmışlar sayfadan. muhtemelen 2 güne yeni bir tarife koyarlar. çünkü yeni tarifeler eklemişler.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari
  • 20ser tl zam gelse kafi ama 20 nin ustu cok olur birde engelsiz tarife yani . Bakalim nasil guncelleyckler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gios

engelsiz fiberi kaldırmışlar sayfadan. muhtemelen 2 güne yeni bir tarife koyarlar. çünkü yeni tarifeler eklemişler.

https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari
    https://www.superonline.net/kampanyalar/sosyal-destek/engel-tanimayanlar-adsl-yalin-adsl

https://www.superonline.net/kampanyalar/sosyal-destek/engel-tanimayanlar-fiber

Tarifeler kalkmadı hocam. Sadece yeni dönemde fiyatlarının ne olacağı ile ilgili bir bilgi yok.

• Hocam sitede yok engelsiz tarifeler , ama link üzerinden girince açılıyor . sitenin adresini bilmeyen bulamaz yani kaldırmışlar güncelleyip koyacaklar ya da artık engelsiz yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Hocam sitede yok engelsiz tarifeler , ama link üzerinden girince açılıyor . sitenin adresini bilmeyen bulamaz yani kaldırmışlar güncelleyip koyacaklar ya da artık engelsiz yok :S
    Valla ben normalde de hiçbir İSS'in sitesinden engelli tarifelerine ulaşamıyorum. Öyle yerlere koyuyorlar ki bulamıyorsun. Böyle olunca, bende direk "Superonline Engel Tanımayanlar Tarifeleri" diye Google'da aratınca çıkıyor anca. Dün tarife değişikliği yaparken de bu listeden bakarak söyledim müşteri hizmetlerine. O da ekranından aynısını görüp istediğim tarifeye geçirdi. Güncel olmasa baktığınız sayfa geçerli değil derdi diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 30 Aralık 2018; 0:7:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

mh leri ile görüştüm onlarda zam yok dediler aynı ücret ile devam edeceksiniz dediler

1 ocak tan sonra arayınız dediler di

Alıntıları Göster
    50 mbit 200 Gb AKK kullaniyorum..
    tahhahutluyum ama hiç sanmiyorum kaldıracaklarını imkansız
  • quote:

Orijinalden alıntı: axe190780

50 mbit 200 Gb AKK kullaniyorum..
    tahhahutluyum ama hiç sanmiyorum kaldıracaklarını imkansız

Alıntıları Göster
    Ben de engel tanımaayanlar 50mbit 100gb AKN tarifesindeyim. Bugün mesaj geldi bana. "Fatura üst limit değeriniz 150TL olarak değiştirilmiştir. Limit aşımında internetiniz kesintiye uğramayacak ve ücretli kullanımlarınız faturaya yansıtılacaktır" diye.

Sizde durum nedir hocam. Limit falan mı getirdiler bu tarifelere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Ben de engel tanımaayanlar 50mbit 100gb AKN tarifesindeyim. Bugün mesaj geldi bana. "Fatura üst limit değeriniz 150TL olarak değiştirilmiştir. Limit aşımında internetiniz kesintiye uğramayacak ve ücretli kullanımlarınız faturaya yansıtılacaktır" diye.

Alıntıları Göster
    Nasıl yani? Bu bilgiyide son gün son dk mı veriyorlar. Şaka gibiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Nasıl yani? Bu bilgiyide son gün son dk mı veriyorlar. Şaka gibiler.

Alıntıları Göster
    Hocam şimdi aradım. Kısaca o bilgilendirme mesajı. 1 Ocak'tan sonra da aynı fiyattan kullanmaya devam edeceksiniz dedi MH. Bir kere daha arayacağım birazdan.
  • quote:

Alıntıları Göster
    muhtelemen 100 GB kotalı tarifeye gectin akn ler akk oldu) bunu aylar once tartsımıstık burada yapamazlar diyolardı.. muhtelemen gerçi hala belirsiz bazı seyler

onun haberini veriyolar.

• quote:

muhtelemen 100 GB kotalı tarifeye gectin akn ler akk oldu) bunu aylar once tartsımıstık burada yapamazlar diyolardı.. muhtelemen gerçi hala belirsiz bazı seyler

onun haberini veriyolar.

Alıntıları Göster
    Hocam şimdi bir defa aha aradım. Sadece bilgilendirme mesajı dediler. AKN'siz kullanmaya devam edeceksiniz. Kota, limit olmayacakmış. Zaten SOL'un sitesinden de baktığımda, herhangi bi AKN, kota sayacı yok. Sadece indirdiğim GB'lar görünüyor. Eğer bizleri AKN'den sonra kotalı tarifeye geçireceklerse, bunu bildirmek zorundalar zaten. Limit yok deyip, arkadan ali cengiz oyunu çeviremezler.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    İnşallah dedikleri giibdir ama Neyi ve kimi bilgilendirme mesajı acaba? Size niye geliyor.. Mh çalışanlarının umarım bilgisi vardır:))

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

İnşallah dedikleri giibdir ama Neyi ve kimi bilgilendirme mesajı acaba? Size niye geliyor.. Mh çalışanlarının umarım bilgisi vardır:))
    Hocam bu bilgilendirme mesajı tamamen yasal zorunluluktanmış. Şimdi @kontratak tan öğrendim. Kullandığın ek bir hizmet varsa, bilgilendiriyorlarmış. İlk aradığım MH'de "Ek hizmet alıyorsanız" falan diyerek anlatmaya çalışmıştı. Kontratak söyleyince daha iyi anladım
  • Limitsiz indirme yazıyor, önceden de böylemiydi?

Engel Tanımayanlar (Fiber)

• Üst pakete geç dediğimde yeni fiyatlar yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: armax

Limitsiz indirme yazıyor, önceden de böylemiydi?

AKN kalktığı için, sayaçta değişikliğe uğradı. Bütün tarifelerde sadece ne kadar indirdiğin gözüküyor hocam. Bende de böyle. Yeni fiyatlar, biz eski müşteri olduğumuz ve halihazırda sözleşmemiz olduğu için bizi etkilemeyecek. Tarife değiştirmedikçe veya SOL'dan çıkıp, tekrar dönmedikçe sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 31 Aralık 2018; 17:48:40 >

• quote:

AKN kalktığı için, sayaçta değişikliğe uğradı. Bütün tarifelerde sadece ne kadar indirdiğin gözüküyor hocam. Bende de böyle. Yeni fiyatlar, biz eski müşteri olduğumuz ve halihazırda sözleşmemiz olduğu için bizi etkilemeyecek. Tarife değiştirmedikçe veya SOL'dan çıkıp, tekrar dönmedikçe sıkıntı yok.

Alıntıları Göster
    taahaüt bitince bitince ne olcak . bn hala çözmedim

kiminde akk yaziyor kiminde limitsiz yaziyor ama bu imitsiz derken limitiz sinirsiz mı ... yoksa gene kta miktarı varmı

• quote:

taahaüt bitince bitince ne olcak . bn hala çözmedim

kiminde akk yaziyor kiminde limitsiz yaziyor ama bu imitsiz derken limitiz sinirsiz mı ... yoksa gene kta miktarı varmı

Alıntıları Göster
    Engel tanımayanlar tarifelerinde taahhüt yok. Kafa karıştıran kısım burası. AKN komple kalktı. Bizim tarifelerde sözleşmeye ve anlaştığın fiyata bakıyorlar diye biliyorum.
  • quote:

Engel tanımayanlar tarifelerinde taahhüt yok. Kafa karıştıran kısım burası. AKN komple kalktı. Bizim tarifelerde sözleşmeye ve anlaştığın fiyata bakıyorlar diye biliyorum.

Alıntıları Göster
    Şu anda mevcut paket ve fiyat ile AKN siz olarak devam mı ediyoruz anladığım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: armax

Şu anda mevcut paket ve fiyat ile AKN siz olarak devam mı ediyoruz anladığım?

Alıntıları Göster
    Aynen. Dedikleri bu. Paket değiştirmedikçe ve SOL'dan çıkmadıkça, 1 Ocak'tan önce yaptığın anlaşma geçerli.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.