Şimdi Ara

Engel Tanımayanlar (Fiber) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
4
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar engelsiz tarifesinde sozlesme anlasma yok yani bizlerde tahut yok o yuzdn deselerki kardesin artik bu tarife yok deseler olabilir diye bilirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internet sitesinde resmi olarak yeni tarifeler gozukmedigi surece musterin hizmetlerinin dediklerine yuzde yuz inanmamak gerek. az da olsa zam gelecegini dusunuyorum fakat bir guzellik de yapabilirler ayni birakarak. bekleyip gorelim.

• engel tanımayanlar tarifesi tamamen kalktı. artık sosyal destek kampanyası var. hangi tarife olursa olsun %25 indirim var.

"Bu kapsamdaki müşterilerimize bir adet abonelik için, tüm bireysel Superonline tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı üzerinden 25% oranında indirim uygulanacaktır."

tabii eski kullanıcılara yönelik şöyle bir ibare de var:

"Bu kampanya öncesinde Engel Tanımayanlar olarak sunulan aşağıdaki teklifler güncel durumda belirtilen 25% indirim dahilinde oldukları için kapsam dışındadır. Teklifler: Engel Tanımayanlar - Fiber Kampanyası, Engel Tanımayanlar - Yalın ADSL Kampanyası, Engel Tanımayanlar - ADSL Kampanyası ve Engel Tanımayanlar - ALO 300 Dakika Paketi"
    https://www.superonline.net/kampanyalar/sosyal-destek/sosyal-destek-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 1 Ocak 2019; 3:44:18 >

• Ben 100 Mbps 500 GB AKK - 144 TL olani kullaniyordum, simdi 100 Mbps 100 GB AKK kullanan eleman 84 TL falan oderken ben 144 TL mi odeyecegim paket degistirmezsem? Biraz sacma geldi.
  • sol engel tanımayan fiber bitmiş herkesin kullandığı gibi tarifelerin % 25 indirimli kullanılacak galiba anladığım bu
  • hiç bişi anlamadım daha güncel faturam yazmıyor bakalım ne kadar yazacaklar . normalde 25m bit 50 akk ya 44 tl oduyordum .
  • Mrb müşteri hizmetlerini aradım biraz önce

Tarifenin kalkltığını belirttiler. Ama eski müşterilerin eski fiyat üzerinden istedikleri kadar tarifeyi kullananbileceklerini belirttiler . Tarife değiştirmedik ten sonra istediğiniz kadar aynı fiyat üzerinden kullanabilirsiniz diye belirttiler. Tarife değiştirenler bir daha bu tarifeye dönemeyeceklermiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullananlar için güzel haber. Bu bilgileri önceden verselerdi en azından müşteri kaybetmezlerdi. Ama hala bilgi kirliliği var tahattüt olmadığı için nekadar devam edecek o fiyat? 3 ay sonra tarife bitti şuna geçiyorsunuz da diyebilirler.

• Arkadaşlar güncel faturayı görmedikten sonra inanmam eski fiyat kullanacağımıza .
  • quote:

Orijinalden alıntı: K_TT

Mrb müşteri hizmetlerini aradım biraz önce

Tarifenin kalkltığını belirttiler. Ama eski müşterilerin eski fiyat üzerinden istedikleri kadar tarifeyi kullananbileceklerini belirttiler . Tarife değiştirmedik ten sonra istediğiniz kadar aynı fiyat üzerinden kullanabilirsiniz diye belirttiler. Tarife değiştirenler bir daha bu tarifeye dönemeyeceklermiş.
    bizde değiştirmeden kullanmaya devam ederiz

sonuçta fiber 25 mpbs hızında akn yok fiyat 44 tl
  • Arkadaşlar SOL'un internet sitesinden, "Ay sonu faturam kaç TL gelecek"e tıkladığım zaman, Ocak sonu faturası 64TL gözüküyor. Zamdan etkilenmedik. İçiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Arkadaşlar SOL'un internet sitesinden, "Ay sonu faturam kaç TL gelecek"e tıkladığım zaman, Ocak sonu faturası 64TL gözüküyor. Zamdan etkilenmedik. İçiniz rahat olsun.
    nerde yazıyor ay sonu faturam kaç tl gelecek diye
  • 50 mgbit hıza çıkarsak tarifeden çıkmış mı olacağız şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

nerde yazıyor ay sonu faturam kaç tl gelecek diye

Alıntıları Göster
    Superonline online işlemlere giriş yaptığınızda, Hesabım kısmından Fatura İşlemleri seçeneğinin üstünü tıklayın. Çıkan sayfada sol altta Güncel Fatura sekmesini göreceksiniz. Oraya tıkladığınızda "Ay sonu faturan kaç TL gelecek" butonuna basın.
  • 25mbps ömür boyu 44 tl mi ödeyecez şimdi

• faturamız çıkmış 44 TL zamsız devam ediyor yürü be süperonline adamsın
  • Aynen helal olsun walla ama bir gün pat diye başka yere talıyabilirler tarifeyi çünkü tahütümüz yok . bu arada çıkacak olan faturada hala 25 Mbps limitsiz 50 GB AKK olayı yazıyor güncellememişler . hadi bakalım hayırlısı olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

Aynen helal olsun walla ama bir gün pat diye başka yere talıyabilirler tarifeyi çünkü tahütümüz yok . bu arada çıkacak olan faturada hala 25 Mbps limitsiz 50 GB AKK olayı yazıyor güncellememişler . hadi bakalım hayırlısı olsun .
    Sizden habersiz hiçbir şey yapamazlar. 1 Ocak itibariyle Engel Tanımayanlar tarifeleri sona erdi. Ama biz eski aboneler olduğumuz için, Superonline'ı bırakmaya karar verene dek, mevcut tarifelerimizi aynı fiyattan kullanmaya devam edeceğiz. Eğer kafalarına göre iş yapmaya kalkarlarsa, bana verdikleri taahhütlerin ses kayıtları elimde mevcut. Direk Tüketici Hakem Heyeti'ne giderim.
  • Faturada 2. Sayfada ücret bilgisi olarak 104 tl gözüküyor. İnşallah zam falan yapmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok güzel oldu akk olmaması 108 gb indirdim miss . gelecek fatura 44 TL gözüküyor . maşallah diyelim .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.