Şimdi Ara

Enermax Liberty 500W ile Be Quiet 600W

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • wosswoss (3 mesaj) miraculous (3 mesaj) ee iyi o zaman (3 mesaj) aKaSa (3 mesaj) harbiden (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Enermax Liberty 500W ile Be Quiet 600W
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1232 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar Power supply alacağım. Enermax 500W ile Be Quiet 600 W arasında kaldım. İkisinin de fiyatları firebal de 119€ + kdv. Fazla watt ından ve ilerisini düşündüğümden dolayı gönlüm Be Quiet e kayıyor ama Enermax kadar kaliteli olup olmadığını bilmiyorum. Normalde enermax 500w fazlasıyla yetiyor ama ilerisini de düşündüğüm için karar vermekte zorlanıyorum.
    fikirlerinizi alabilir miyim?

|
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    evet bende psu alayım diyordum
    bu ikili arasın da kaldım
    Enermaz kalitesi tartışılmaz fakat Be Quiet'in dh'de tanıtımını inceleyince be Quiet daha iyi gibime geliyor
    özellik bakımından
    amperlerde aynı gibi ne alsakki

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=BN030

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=ELT%20500%20AWT
    |
    |

• Yarbay
    3056 Mesaj
    1 senedir Enermax liberty kullanıyorum ve bi sorunla karsılasmadım.Ayıca oldukca stabil
    Diger psu yu kullanmadım fakat 600 w olan modelin 12v da 20 amper veriyo.
    Enermax 500 w ise 12v da 22 amper veriyo.Fazla fark yok ama secım sana kalmıs.
    Benım tavsiyem ENERMAX
    |
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    be quite da çok kaliteli ben olsam bequite alırdım
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    Biz de enermax kullanıyoruz...bence enermax almanı siddetle taviye ederim 400 w bile her siisteme gider aşırı para israfına gerek yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1034 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

1 senedir Enermax liberty kullanıyorum ve bi sorunla karsılasmadım.Ayıca oldukca stabil
    Benım tavsiyem ENERMAX

evet amper değerleri olarak enermax çok iyi
    fakat be quite da gerek fanları kontrol etmesi gerekde beyaz büyünün 8800 gtx testlerinde be quite kullanması
    be quite almak içi gerekli neden olarak çıkıyor
    pöfffff ne alsakki
    |
    |

• Binbaşı
    1232 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    valla ben de sıkıntıdayım, kafam iyice karıştı. be quite tecrübesi olan biri de yazsa da kararımı kesin olarak verebilsem
    quote:

Orjinalden alıntı: by_zyxel

quote:

Orjinalden alıntı: @uiKSilveR

Benım tavsiyem ENERMAX

evet amper değerleri olarak enermax çok iyi
    fakat be quite da gerek fanları kontrol etmesi gerekde beyaz büyünün 8800 gtx testlerinde be quite kullanması
    be quite almak içi gerekli neden olarak çıkıyor
    pöfffff ne alsakki
    |
    |

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    up
    |
    |
  • Yüzbaşı
    541 Mesaj
    İkiside gayet iyi ürünler bir arkadaşda 530 be quiet ile enermax arasında kalmış..aynı yorumu yapacağım..enermax
    |
    |
  • Binbaşı
    1880 Mesaj
    ikisi arasında enermax tabiikide....
    ama ilerisi için 4 adet +12v kanalı bulunan tt toughpower 750 watt ve fsp epsilon 700watt modellerini önerebilirim.
    |
    |
  • Yarbay
    2653 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Lejyonerome

İkiside gayet iyi ürünler bir arkadaşda 530 be quiet ile enermax arasında kalmış..aynı yorumu yapacağım..enermax

benim o arkadaş

ikisinide alıp birbirine bağlıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 25 Aralık 2006; 1:48:47 >
    |
    |
  • Yarbay
    2653 Mesaj
    enermaz'tan yana yaptım bende tercihimi :)
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ilgileriniz için tşk ler arkadaşlar ilerisinide düşünerek be quiet aldım valla görüntüsü çarpıcı umarım ileride de beni çarpmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miraculous -- 26 Aralık 2006; 2:59:03 >
    |
    |
  • Yarbay
    2653 Mesaj
    valla ben enermax aldım mükemmel ötesi..
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    slm arkadaşlar bende yeni verdim siparişimi enermax 500 umarım crossfire yaptığımda işe yarar....
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    benim 560W power supply var 12v uzerinden 22amper veriyor

fakat çift çekirdek işlemci ve sli aynı anda çalışınca oyunlarda bilgisayar takılıp kendini bastan baslatıyor
    sli kapatınca sorunsuz çalışıyor

o yuzden bence eger sli veya crossfire da kullanacaksan ve çift çekirdek bi işlemcide kullandığını veya kullanabileceğinide göz önünde bulundurarak eger fırsatın varsa 12v uzerinden daha yuksek amper verenleri alabilirsen senin için daha iyi olur
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    aldığım psu 12 v 22 averiyor zati işlemcimde 6300 core duo
    |
    |
  • Teğmen
    126 Mesaj
    x1900xt var bende ama crossfire yaparsam iyi bir sonuç vermiyeceğini sölediler???
    hem dx10 da çıkacakken nası yaparım bilmiyorum??
    |
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    bence crossfire yaparsan oyunlarda sistemin kendini kapatıp bastan baslatabilir

cunki aynı sorun bende oldu
    ama bende AMD4600+ dual core ve 6600GT sli çalışırken oyunlarda daha baslamadan falan reset atıyodu sistem kendi kendine

hatta bu yuzden bende yeni psu lar araştırmaya basladım cunki su anda sli kullanamıyorum psu mdan dolayi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harbiden -- 28 Aralık 2006; 2:49:11 >
    |
    |
  • Yarbay
    3352 Mesaj

BilgiAlanı....Değer
    +12 V.........2.30 V

Everest 2006 da 12v karşısında bu deger yazıyor imzamdaki sistemle normal mi?

edit:s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LostNdumb -- 28 Aralık 2006; 22:33:28 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.