Şimdi Ara

Dark Guardian kasaya, Thermaltake Toughpower GF1 850W psu olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güç kaynağının kasaya sığmaması gibi bir durum olabilir mi? :) Yoksa her güç kaynağı her kasaya uyar mı?

• Atx faktörlü her güç kaynağı atx faktör psu destekli kasalara uyar. Hiç düşünmeden takabilirsiniz.
  • Sorulan psu sorulan kasaya sığar çünkü kasa modeli mini yapıda bir kasa değil yer uygun. Fakat konun içinde sorulan son soruda her psu her kasaya sığarmı sığmaz .

Kasanın yapısı psunun uzunluğu gibi şeyler önemli, alınan psuya göre kasa mini atx mi mid tower mı gibi şeyler önemli .

Sizin sorduklarınızda modellerde sorun yok ama.

• Ufak kasalarda şu kadar cm sığar tarzı ibareler olur ama hatırladığım kadarıyla Dark Guardian büyük bir kasaydı. O yüzden bir sorun olacağını sanmıyorum.

• Teşekkürler. Kasayı almaktan vazgeçtim, yerine Galax Revolution 01 aldım. Dark kasada kontrolcü ilginç bir şekilde kasanın içine yerleştirilmiş, fanları hızlandırmak veya kapatmak isterseniz kapağı açmanız gerekiyor... 100 TL farkla Galax daha iyi bir tercih gibi geldi. Bu da ATX bir kasa olduğundan yorumlarınıza dayanarak sığacağından eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ludwik -- 16 Eylül 2022; 16:34:56 >
  • ludwik kullanıcısına yanıt

bende dark guardian da var guardian pro da var.normalinde kontrolcü içeride ama pro'da harici kumanda var ve normali artık satılmıyor diye biliyorum yani hepsi pro.sebep olmamış pro güzel kasa galax dediğin ekran kartı markası kasa da mı yapıyormuş?

• Birkaç farklı model kasaları var, gelince iyi mi değil mi göreceğiz bakalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.