Şimdi Ara

ENERJİSA \ AYEDAŞ sorularınız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ENERJİSA\AYEDAŞ operasyon yöneticisiyim.Sorularınız varsa cevaplarım arkadaşlar

• Anamızı neden ağlatıyorsunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz değil EPDK / Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu ağlatıyor.

Elektrik birim fiyatlarını ve öncelikleri bu kurum belirler.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyahsuit -- 25 Şubat 2018; 4:4:56 >
  • Kojenerasyon/trijenerasyon keşif çalışması yapıyormusunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Annem vefat etti ben yurtdisinda yasadigim icin onu defnettik ama elektrik faturasini uzerime gecirmedim yalnizca salteri kapattik artik fatura gelmiyor ama adresinize gelmeden nasil uzerime gecirebilirim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enerji mühendisi alımı yapıyorlar mı ? Mühendis alımını nasıl yapıyorlar referans etkili mi ?
    Ne kadar süredir çalışıyorsunuz, çalışma şartlarınız nasıl *
    kolay gelsin
  • 40 kusur liralik tuketime 20 kusur lira dagitim bedeli

fatura etmeye utanmiyormusuniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Kojenerasyon/trijenerasyon keşif çalışması yapıyormusunuz?
    Keşif ve sistemi beraberinde yapıyoruz. Aynı zamanda İstanbul Şile'de 2 senedir yürüttüğümüz Fotovoltaik sistem projemiz var.

• quote:

Orijinalden alıntı: misterno5

Annem vefat etti ben yurtdisinda yasadigim icin onu defnettik ama elektrik faturasini uzerime gecirmedim yalnizca salteri kapattik artik fatura gelmiyor ama adresinize gelmeden nasil uzerime gecirebilirim?
    Biz işin operasyonel tarafındayız. Müşteri hizmetleri (perakende) tarafıyla çok ilgilenmiyoruz maalesef. Fakat Enerjisa uygulamalarini indirerek inceleyebilirsiniz.

Şunu garanti ederim eğer kullanım yoksa ve sigortayi indirdiyseniz herhangi bir şekilde işlem yapmaniza gerek yok. Okumacı optik port ile sayacı okur ve endeks ilerleyişi olmadığından fatura oluşmaz. Abonelik ile ilgili herhangi cezai işlem yürütülmez.

Ama o mahal kullanılacaksa kullanicinin aboneliği üstüne alması gerekiyor. Kiracı kullanacaksa kiracı, siz kullanacaksaniz siz alacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Enerji mühendisi alımı yapıyorlar mı ? Mühendis alımını nasıl yapıyorlar referans etkili mi ?
    Ne kadar süredir çalışıyorsunuz, çalışma şartlarınız nasıl *
    kolay gelsin
    Enerjisa her branştan mühendis alımı yapar. Elektrik başta olmak üzere, mekatronik, endüstri, inşaat mühendisi vs.

Eğer mühendis operasyonel birimde olacaksa o birimin mühendisi olarak unvanlanır. Merkez binada veya masabaşı görev verilirse minimum uzman unvanından başlamak üzere Yönetici , 1.Yönetici veya müdür olarak ünvan alır.

Referans her şirkette etkili olduğu gibi bizde de etkili tabiki.

Enerjisada 5. senemin içindeyim. Bu şirkete başlamadan önce elime kağıt kalem verseler bir işten beklentilerini isteklerini yaz deselerdi tam da Enerjisada şimdi çalıştığım şartlarda çalışmak istediğimi yazardım.

Şartlarından ziyade bu şirket sadece adamın kafasının içine ve problemlere getirdiği çözümlere bakar. İşe gelip giderken rahat ol der, seni sıkmam der, her zaman töleransın var der ben sadece bana ne katabildiğinle ilgileniyorum der.

Çalışma ortamı evimiz gibidir. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tla776

40 kusur liralik tuketime 20 kusur lira dagitim bedeli

fatura etmeye utanmiyormusuniz ?
    Şikayetinizi EPDK 'ya yapın. Dağıtım bedeli tarifelerini ve kalemlerini o belirler.

• Marmara elektrik elektronik mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim. Staj şartlarınız ve alımlarınınız nasıldır bu sektörde bir mühendisten şirket olarak siz ne beklersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyahsuit

Enerjisa her branştan mühendis alımı yapar. Elektrik başta olmak üzere, mekatronik, endüstri, inşaat mühendisi vs.

Eğer mühendis operasyonel birimde olacaksa o birimin mühendisi olarak unvanlanır. Merkez binada veya masabaşı görev verilirse minimum uzman unvanından başlamak üzere Yönetici , 1.Yönetici veya müdür olarak ünvan alır.

Referans her şirkette etkili olduğu gibi bizde de etkili tabiki.

Enerjisada 5. senemin içindeyim. Bu şirkete başlamadan önce elime kağıt kalem verseler bir işten beklentilerini isteklerini yaz deselerdi tam da Enerjisada şimdi çalıştığım şartlarda çalışmak istediğimi yazardım.

Şartlarından ziyade bu şirket sadece adamın kafasının içine ve problemlere getirdiği çözümlere bakar. İşe gelip giderken rahat ol der, seni sıkmam der, her zaman töleransın var der ben sadece bana ne katabildiğinle ilgileniyorum der.

Çalışma ortamı evimiz gibidir. Tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkürler, geçenlerde enerjisadakariyer diye bir ilan görmüştüm mail atıp sordum enerji mühendisi alımı yapmayacaklarmış şu an için. Tabiki benim de çalışan arkadaşlarım var enerjisada enerji mühendisi olan. Darısı bize diyelim, referansım ve henüz tecrübem olmadığından maalesef şu an için zor görünüyor. Başarılar dilerim iş hayatınızda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.