Şimdi Ara

endustri muhendisligi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, itu endustri muh tercih edecegim.
    Eyluldeki hazirlik sinavini gecerim diye dusunuyorum. Bu yaz ingilizce calisirim gibi. Yaya yaya,dinlenerek.
    Fakat sinav bitse bile kazandigim bir calisma disiplini var ve ayni tempoda olmasa da bu is icin kendimi gelistirmek istiyorum. Bos zamanlarimi degerlendirmek istiyorum. Bakis acisi gelistirmek icin, ufaktan.
    4 sene bitene kadar almancayi da ileri duzey yapma planim var.
    Bunun disinda 'sunu kesin yap, bak bu nokta onemli, guncel olan soyle seyleri takip et.' diyebileceginiz seyler varsa dinlemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygslysx1 -- 3 Temmuz 2015; 2:56:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilkent ve TOBB'da 3. sınıftan itibaren 2. Yabancı dil görüyorsun zorunlu olarak, ITU de yok mu böyle bir program?

Endüstriyi iyi araştırdın mı hocalarla, mezunlarla ve okuyanlarla görüşmeni şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmertgun221b -- 10 Temmuz 2015; 9:56:00 >
  • İmkanın varsa hemen Bilkent'in veya baska bi üniversitenin tanıtım turlarına katılıp endüstri mühendisliğini tartis, ben bu ikisini gezdiğim icin söylüyorum, TOBB'da birebir hocalarla görüşebiliyorsun. Devlet yapıyor mu bu tanıtım isini bilmiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.