Y

Teğmen
21 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar, itu endustri muh tercih edecegim.
Eyluldeki hazirlik sinavini gecerim diye dusunuyorum. Bu yaz ingilizce calisirim gibi. Yaya yaya,dinlenerek.
Fakat sinav bitse bile kazandigim bir calisma disiplini var ve ayni tempoda olmasa da bu is icin kendimi gelistirmek istiyorum. Bos zamanlarimi degerlendirmek istiyorum. Bakis acisi gelistirmek icin, ufaktan.
4 sene bitene kadar almancayi da ileri duzey yapma planim var.
Bunun disinda 'sunu kesin yap, bak bu nokta onemli, guncel olan soyle seyleri takip et.' diyebileceginiz seyler varsa dinlemek isterim.
Meslek senin kararindir diyenler eyvallah, ben sadece siz ne yazardiniz niye merak ettim

Pek isin icinden cikamadim
Cok merak ediyorum arkadaslar bunu. Bu benim meslek secimimde bir kriter olmayacak ama ikisi arasinda cok kaldim ve insanlar muhendislik daha rahat onu sec diyorlar. Ama 3ten fazla not ort sahip bir muhendis de cok calismiyor mudur? Sanki arada daglar kadar fark varmis gibi lanse ediliyor cok garipsiyorum gercekten
Arkadaslar mf3 siralamam daha iyi geldi.
Medipol ing tam burslu gecen sene 4390 ile kapamis benim siralamam 5 kisi geride. Bu sene burasi tutma ihtimali kactir sizce?
Bir de tam burslu kontenjan degisimi nedir buranin, bilen varsa cok yardimci olur.
Bu arada 2012de 3 bin, 2013te 1900le, 2014te 4 binde kapatmis cok oynak degil mi bu yuzden fikirlerinize ihtiyac duydum.
Arkadaslar buyuk ihtimal odtu makine muhendisligi yazacagim tutuyor gibi.
Eger tutarsa tubitak cift ana dal bursuna basvurcam. Gelir mi gelmez mi bilinmez ama 250tl olan burslara da basvuracagim.
Annem ve babam tubitak bursu olursa ev tutmama razi oldular yani maddi olarak rahat olucam gelirse. Ikinci bolum olarak fizik isteyecegim
Sizce okunur mu? Itu makine de tutuyor taksimin gobeginden ankarada yasamaya deger mi?
Bir de ben tubitak bursu diye yazdigimda cok detayli bir bilgi bulamadim ama ilk siniftan cift ana dal oluyor mu acaba bilgisi olan varsa, bosuna heveslenmiyim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 130
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 534 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 90 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.